18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Młodzież

KI...........R3 • 2015-05-04, 19:59
Ostatnio przeglądałem sobie starą serie dakana ,,Piątek: The Series." Koleś niezbyt lubiany ale tu prawi dobrze.



Jak było to wyj***ć.

Crossblade

2015-05-04, 20:04
...ja się uśmiałem. Jest sadistic ;)

eFeN

2015-05-04, 20:22
Koleś niezbyt lubiany ale tu prawi dobrze? Ja go lubię i jak go spotkam to postawie mu piwo.

KI...........R3

2015-05-04, 20:25
eFeN napisał/a:

Koleś niezbyt lubiany ale tu prawi dobrze? Ja go lubię i jak go spotkam to postawie mu piwo.



Bo są ludzie którzy go nie lubią, więc napisałem obiektywnie żeby jakiejś gównoburzy nie wywołać, ale sam go bardzo lubię.

Areczos

2015-05-04, 20:27
No i powiedzcie, że nie ma racji.
Jeśli nie to znaczy, że właśnie mówi o tobie

Max Ibuprom

2015-05-04, 21:03
pie**olenie i szukanie dziury w całym. I ta typowa gadka o starych dobrych czasach... nuuuuuudaaaaaa!

Sayagin666

2015-05-04, 21:39
moze i w piatek the series czasem mowil cos fajnego ale od kiedy zaczal nagrywac filmiki z tym swoim pedalem - to uznali, ze gimbaza bedzie ich j***na publika. Zaczeli tak pie**olic, ze poprostu szkoda bylo patrzec, ktos ich pohejtowal to co drugi odcinek plakali jak cioty i sie zalili : hejtujesz? nagraj cos lepszego, mamy wasz hejt w dupie. Skoro hejty mieli w dupie to dlaczego plakali co chwile : ciule, ciecie, hejterzy, nagrajcie cos lepszego ! buuu :( Zal.

crystaldragon

2015-05-04, 22:01
Z pokolenie na pokolenie te same narzekania. To kiedy w końcu ludzie byli normalni ? w trakcie ostatniego zlodowacenia ?
Czy może czas przestać nawinie myśleć i zrozumieć że ludzie od zawsze byli zj***ni.

Kopalny

2015-05-04, 22:18
opowiada młody ch*jek w ciasnej modnej kurteczce z obowiązkowym niedbałym zarościkiem i wywianą fryzurką, niech sp***ala

Marian5

2015-05-04, 22:23
Ja tam gościa lubię. Najlepiej napisać, że niech wypie**ala bo teraz każdy be a my cacy. Już widzę, jacy wy wszyscy idealni. Przecież nie liczy się, to co powiedział tylko to jak wygląda, jak się czesze, i co mówią inni na jego temat.

Zieelo

2015-05-04, 22:38
Ten gościu to w sumie taka trochę nieszczęśliwa historia, próbował od wielu lat zrobić kariere na jutubie no i mało sie nie zesrał a i tak mu się nie udało.
Zaczął od hejterskiego piątku, by pod sam koniec stwierdzić, że wszystkie żale jakie wylewał to nie był prawdziwy Grzegorz Barański (bo tak się ów kloc zwie) tylko wykreowana przez niego postać - Dakann. Zrobił to wtedy, kiedy coraz więcej jego fanów zaczęło mu wypominać, że hejtuje cały świat dookoła i trochę to sie robi nudne.
Potem zaczął jakieś inne programy, niektóre tak szybko się zakończyły jak i zaczęły, w każdym z tych programów HEJTOWAŁ wszystko co leci. Rozmieniał się na drobne, bo i zaczął współpracować z jakimiś innymi mniej znanymi youtuberami (z różnym skutkiem), po czym znów sam, na swoim profilu na pejsbuku stwierdził, że znów tylko hejtuje i w ogóle koniec z tym i mają nowy projekt nr 5342. Po "premierze" okazało się, że chłopaki dalej plują jadem na wszystko dookoła tylko teraz robią to w ŚMIESZNEJ (w ich mniemaniu) formie - jako parodia dziennika telewizyjnego.
Na profilu facebookowym zresztą też nieźle leciał - namawiał do lajkowania jego filmów na JM i sadolu jednocześnie twierdząc, że społeczności obu stron (wymieniał jeszcze jakieś ale to było dość dawno i nie pamiętam które to były ale nie trudno w sumie się domyślić) są generalnie do dupy i mu na nich nie zależy. Ale na tychże stronach próbował się promować. Ot, podejście.
Nie wiem co tam się z nim dzieje teraz bo w sumie przestałem się jego losami interesować, ile można słuchać gościa o tym, że nienawidzi gimbusow/kościoła/polityki/ludzi w internecie/ludzi w komunikacji miejskiej/ludzi w pracy/ludzi/wszystkiego.

Rudy1234

2015-05-04, 23:12
Ja dla odmiany jestem Rudy

eMJay8086

2015-05-04, 23:28
Zieeew...
Dakann skończył się po pierwszym sezonie (po Kill 'Em All).

Leoxxx

2015-05-04, 23:34
Ooooo wykopalisko z 2012 roku...