18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mistrzyni czarnego humoru!

Ra...........PL • 2013-04-02, 23:53
Joanna S. (19 l.) z Łukowa (woj. lubelskie) odwiedziła znajomego w Busku Zdroju (woj. świętokrzyskie). A że spotkanie się przeciągnęło i odjechał już ostatni PKS, dziewczyna wpadła na szatański pomysł. Poszła do najbliższego zakładu pogrzebowego i opowiedziała bajkę o rodzinnej tragedii.



– Mówiła, że umarł jej ojciec, a pogrzeb ma być w Busku – relacjonuje Andrzej Kaleta (55 l.) właściciel zakładu pogrzebowego. – Wsiadła razem z nami do karawanu i ruszyliśmy.

Nastolatka kazała zabrać nawet trumnę, w której miał wracać jej ojciec. Dwóch pracowników zakładu i Joanna S. wyruszyli w ponad 250-kilometrową trasę. Po drodze zachowywała się spokojnie.

– Ludzie różnie reagują, niektórzy się nawet śmieją w obliczu śmierci – mówi Andrzej Kaleta. – Dlatego nic nie wzbudziło naszych podejrzeń. Ale gdy dojechaliśmy pod blok, kobieta chciała uciec. Wezwaliśmy policję.

Na policji kobieta wyznała, że... chciała karawanu użyć jako podwózki i wszystko zmyśliła. Policja w Busku Zdroju postawiła jej zarzut tak zwanego szalbierstwa i skierowała sprawę do sądu. Właściciel zakładu pogrzebowego powiedział, że nie będzie chodził po sądach i nie żąda ścigania kobiety.
:dead: :dead:

zaj***ne z nasygnale.pl

Xenorakii

2013-04-02, 23:58
O k***a.. czemu ja na to nigdy nie wpadlem!

CzaszekGocz

2013-04-03, 00:04
Jakby trafiła na kogoś bardziej nerwowego to przynajmniej osprzęt na miejscu :mrgreen:
Tylko msze zamówić i gitara :dead:

Sz...........an

2013-04-03, 00:04
- To jest napad! Dawaj forsę albo dzwonię po policję i będziesz musiał chodzić po sądach...


bustafan

2013-04-03, 00:21
Szeryfian hehehe dobre :mrgreen:

Bacutil

2013-04-03, 01:15
Za Busko stawiam piwko.

Cytat:

O k***a.. czemu ja na to nigdy nie wpadlem!



Idź do pizzerii i zamów pizzę. Podwózka taniej niż taxi, a żarcie gratis.

St...........ke

2013-04-03, 09:53
Trochę poj***ne. Pochodzi z Łukowa, była w Busku i chce żeby ją z Buska zawieźć do Buska? :P

pikkuspl

2013-04-03, 11:19
Duże to Busko 250 km...

BoroKing

2013-04-03, 11:31
SteelMike napisał/a:

Trochę poj***ne. Pochodzi z Łukowa, była w Busku i chce żeby ją z Buska zawieźć do Buska? :P



Przeczytaj jeszcze raz :P
Jadą po zmarłego ojca wsadzą go w trumnę i wracają do Buska.


Ojciec chcąc ratować córkę i całą sytuacje zapewne zszedł pod blok do samochodu i położył się do trumny i odjechał...

muszek25

2013-04-03, 13:00
Busko moje miasto, piwko :D

The Pain

2013-04-03, 13:02
Bacutil napisał/a:

Idź do pizzerii i zamów pizzę. Podwózka taniej niż taxi, a żarcie gratis.


dorabiam czasami w pizzerii jako dostawca i zdarzyło mi się 2x podwozić kogoś do domu :) Z dobrym napiwkiem :)

St...........ke

2013-04-03, 14:41
BoroKing napisał/a:



Przeczytaj jeszcze raz :P
Jadą po zmarłego ojca wsadzą go w trumnę i wracają do Buska.


Ojciec chcąc ratować córkę i całą sytuacje zapewne zszedł pod blok do samochodu i położył się do trumny i odjechał...



Teraz to nabiera sensu, zakręcony ten facet, co się na to zgodził. :P

slawekfmx

2013-04-03, 17:31
pewnie podupczyli po drodze i nie chcieli juz więcej męczyć dziewczyny ;d