18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mister Sadola

elvis02 • 2013-02-10, 10:34
Przy rozpalaniu w piecu naszła mnie rozkmina- a może by tak wybrać Mr. Sadola, skoro na hardzie mamy już tyle pięknych sadolowych pań :roll: W temacie podam swoich kandydatów, oczywiście wy też w komentarzach możecie umieszczać swoich idoli, a najpopularniejszy komentarz wygrywa. Nagrodą są oczywiście sadolowe piwka.
Tylko po co nam Mr. Sadola? No nie wiem, zwycięzcę możecie nawet nazwać "patronem" strony :samoboj:

Nr.1

Ed Gein (Edward Theodore Gein.)
Zarzuty? wiele morderstw na kobietach.Podczas śledztwa w sprawie zaginięcia Bernice Worden na farmie Eda znaleziono między innymi:

* cztery czaszki na słupkach łóżka Eda;
* abażury lamp i obicie fotela wykonane z ludzkiej skóry;
* miski z ludzkich czaszek;
* maski ze skóry zdartej z twarzy martwych kobiet, na ścianie sypialni;
* pasek z ludzkich sutków;
* kompletny strój z ludzkiej skóry;
* pudełko wypełnione spreparowanymi kobiecymi genitaliami;
I uwaga ciekawostka. Postać mordercy była zainspirowała powstanie takich filmów jak: "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną" Tobe Hoop era lub słynna "Psychoza" Alfreda Hitchcocka. Gein był również pierwowzorem Buffalo Billa z "Milczenia owiec" Thomasa Harrisa. Wyprodukowano również 2 fabularne filmy o tym mordercy.
A tutaj jego trofea

Nr.2

Charles Richard Ramirez. (Night Stalker)
Ten Pan to prawdziwy sadol. Ma na koncie 13 morderstw, 5 prób morderstwa, 6 gwałtów, 3 lubieżne akty na dzieciach, 2 porwania dzieci, 5 rabunków i 14 włamań. Ofiary gwałcił, lecz nie zawsze zabijał. Czerpał przyjemność z dominacji i bólu zadanego podczas gwałtu. :mikolaj:
Ps. 20 września 1989 roku został skazany na 196 lat pozbawienia wolności oraz dziewiętnastokrotną karę śmierci.
Nr3.

Anatolij Onoprienko (Krwawy myśliwy)
. Przydomek nabył przy swoim pierwszym zabójstwie, a dokładniej to zabójstwie jelenia. Krew zwierzęcia stała się dla niego inspiracją, przyczyną morderczego amoku. Na koncie 42 dorosłych i 10 dzieci.
Co tego pana wyróżnia? Podczas rozprawy sądowej oświadczył, że wszystkie zabójstwa, których dokonał były wykonane na zlecenie ciemnej siły :badyl:
I tu jego słowa:
"Nie jesteś w stanie brać mnie takim, jakim jestem. Nie widzisz dobra, które uczyniłem, nigdy tego nie zrozumiesz. Ta wielka siła kontroluje nawet tą sale, na której się teraz znajdujemy. Ty nigdy tego nie zrozumiesz. Może dopiero twoje wnuki to zrozumieją."
Nr.4

Ted Bundy, a właściwie Theodore Robert Cowel przyznał się do 29 morderstw lecz prawdopodobnie było ich znacznie więcej. Pod koniec życia miał wielu fanów - całe tłumy biły brawo i wiwatowały jak smażył się na krześle elektrycznym 24 stycznia 1989. Czym mnie urzekł ten miły człowiek? Ulubionym narzędziem zbrodni Teda była pałka, którą tłukł na śmierć zgwałcone ofiary, jeśli najpierw nie zdecydował ich udusić. Oprócz tego parał się nekrofilią
Nr.5 To będzie już mój ostatni, Pan z polskimi korzeniami :diabel:

Jest to Richard Kuklinski, który brutalnie zamordował prawie 200 osób. Do ćwiartowania ciał swoich ofiar wolał używać noża, niż piły mechanicznej. O sobie mówił "skromnie": "byłem zwykłym mordercą". :smiechzula:
Ciekawa jest sytuacja jego pierwszego zabójstwa.
"Pierwszy raz zabił, mając 14 lat. Rzucił się wtedy na przywódcę ulicznego gangu, który wyśmiewał się z "głupiego Polaczka". Jego gniew był tak ogromny, że zmasakrował młodemu mężczyźnie twarz kijem bejsbolowym, poodcinał wszystkie palce, a ciało wrzucił do jeziora. Nie odpuścił również pozostałym członkom szajki. Uszli z życiem, ale łomot, jaki im spuścił, zapamiętali na długo. "
Cóż zachęcam do głosowania, podawania własnych propozycji :amused:

Pa...........ek

2013-02-10, 10:48
Jako polak i patryjota głosuję na Ryśka.

wisimita

2013-02-10, 10:59
Rozum mówi Ted Bundy ale serce Richard ;]

Kupa_w_majtkach

2013-02-10, 10:59
Dla mnie pan z nr. 5. Można jego zdjęcie gdzieś obok nazwy "Sadistic" na gorze po lewej stronie wrzucić.

cys23

2013-02-10, 11:03


nr.6: Adolf. Zagazował miliony żydów

Dz...........ak

2013-02-10, 11:06
Wkradł Ci się jeden błąd. Na pierwszym zdjęciu widnieje aktor Anthony Perkins. I jest to kadr z filmu "Psychoza".

Prawdziwy Ed Gein wyglądał inaczej:

~Imperator

2013-02-10, 11:07
Rysiu to Mozart zbrodni ;) Rysiek

herbalix

2013-02-10, 11:09
cudze chwalicie, swego nie znacie




Paweł Alojzy Tuchlin - Skazany na karę śmierci i powieszony za zabójstwo 9 kobiet oraz usiłowanie dalszych 11 zabójstw, w latach 1975-1983.

Po raz pierwszy zabił w 1976 roku. Jego późniejsze zbrodnie wyglądały dokładnie w ten sam sposób. Ofiarami "Skorpiona" były zwykle kobiety o filigranowej posturze, takie, które łatwo było ogłuszyć i zaciągnąć w ustronne miejsce. Do swoich zbrodni używał ciężkiego młotka. Zeznał potem, że pierwsze uderzenie miało pozbawić ofiarę świadomości. Potem nieprzytomną kobietę rozbierał i dotykał. Jak się jednak okazało - nigdy nie doszło do całkowitego zbliżenia. Od każdej "upolowanej" kobiety... pobierał trofeum. Najczęściej była to biżuteria.

Tuchlin po zatrzymaniu został poddany badaniom psychiatrycznym. Biegli stwierdzili, że u mężczyzny występowały poważne zaburzenia osobowościowe, zmiany w psychice oraz ogromna nadpobudliwość seksualna, przy jednoczesnym braku jakichkolwiek granic moralnych, uczuciowych i intelektualnych. Tuchlin ani na moment nie wykazał skruchy z powodu popełnionych czynów. Stanisław Ćwiek wspomina rozmowę ze "Skorpionem": - Pewnego dnia zapytałem go, co by zrobił, gdyby po wyjściu z więzienia mógł zacząć życie od nowa. Skorpion się zamyślił, wreszcie odparł: - Pewnie znów bym poszedł na polowanie. Opinia biegłych nie wpłynęła na wyrok sądu, który 6 sierpnia 1985 roku skazał "Skorpiona" na śmierć przez powieszenie.

DeSalvo

2013-02-10, 11:50
Lubię takie tematy! Piwko!

jak ktoś tam wyżej napisał na pierwszej fotce jest Norman Bates z Psychozy, też Pan godny uwagi, szkoda tylko, że z filmu.

BongMan

2013-02-10, 12:38
cys23 napisał/a:

nr.6: Adolf. Zagazował miliony żydów


On tylko rozkaz wydał. Osobiście i własnoręcznie nikogo nie zabił, więc moim zdaniem jest poza kwalifikacją. Ja bym do tej listy dodał pewną osobę.


Karol Kot. Postać raczej znana, bo był chyba artykuł o nim tutaj. Polecam wywiad przeczytać.

inwalida_umysłowy

2013-02-10, 12:39
cys23 napisał/a:

Obrazek

nr.6: Adolf. Zagazował miliony żydów



Nie "zagazował" tylko wydał rozkaz.

kamil-c

2013-02-10, 12:45
Donald Tusk wyr*chał 40.000.000 Naród.