18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KillerLaugh

2017-02-27, 17:48
Szansa na nagrodę akademii za najlepszy film tylko jeśli Misiewicza zastąpi tancerz, żyd i pedał w jednym, czyli Michał Piróg. Bohater, który nagle poznaje Krystiana Legierskiego, studenta z wymiany, przez co musi porzucić kurtuazyjny związek z Emmą Stone i dać kosza dotychczasowemu partnerowi Robertowi Biedroniowi. Czy rozczarowany kochanek wykorzysta swoje wpływy polityczne, aby zniszczyć karierę Michała? Oscar za najlepszą piosenkę oryginalną oczywiście dla Zenka Martyniuka.

saves

2017-02-27, 17:52
Historia wzorowana na Rysiu i Asi. Dwójce kochanków, którzy przekroczyli wiele granic, aby doznać prawdziwej miłości. :D

Ra...........hi

2017-02-27, 18:02
chyba raczej "kra kra kraj" :amused:

b0r000

2017-02-27, 19:37
DiKarpio napisał/a:

Szansa na nagrodę akademii za najlepszy film tylko jeśli Misiewicza zastąpi tancerz, żyd i pedał w jednym, czyli Michał Piróg. Bohater, który nagle poznaje Krystiana Legierskiego, studenta z wymiany, przez co musi porzucić kurtuazyjny związek z Emmą Stone i dać kosza dotychczasowemu partnerowi Robertowi Biedroniowi. Czy rozczarowany kochanek wykorzysta swoje wpływy polityczne, aby zniszczyć karierę Michała? Oscar za najlepszą piosenkę oryginalną oczywiście dla Zenka Martyniuka.



Nie dostaną bo aktor nie jest czarny.
Zapomniałeś że kolor skóry jest ważną kartą przetargową dla wydębienia nagród poprzez poprawność polityczną.

kaiel

2017-02-27, 20:09
słońce nocą też jest czarne

tranzystor

2017-02-27, 21:16
DiKarpio napisał/a:

Szansa na nagrodę akademii za najlepszy film tylko jeśli Misiewicza zastąpi tancerz, żyd i pedał w jednym




Skąd wiesz, że Misiewicz to nie tancerz i żyd? Bo co do ostatniego nie ma wątpliwości, przecież na czymś oparł karierę i nie były to kompetencje.

KillerLaugh

2017-02-27, 23:36
b0r000 napisał/a:



Nie dostaną bo aktor nie jest czarny.
Zapomniałeś że kolor skóry jest ważną kartą przetargową dla wydębienia nagród poprzez poprawność polityczną.


Nie kotku, dlatego wspomniałem o Legierskim



tranzystor napisał/a:

Skąd wiesz, że Misiewicz to nie tancerz i żyd? Bo co do ostatniego nie ma wątpliwości, przecież na czymś oparł karierę i nie były to kompetencje.


Nie wiem, może Macierewicz go wybrał, bo zajebiście się r*cha :krejzi: A skoro tak, to napleta mieć musi!

W............R.

2017-02-28, 03:36
Po Po Land to idealnie pasuje jako hasło wymierzone w PO. Widać chcieli wyprzedzić konkurencję...

Noside

2017-02-28, 08:05
PO PO Land już był. Osiem lat oglądałem. Ja już podziękuję.

Mitico

2017-02-28, 08:17
Raczej student z Bialegostoku i Misiewicz :roll:

voidinfinity

2017-02-28, 09:56
Noniesondze napisał/a:

PO PO Land już był. Osiem lat oglądałem. Ja już podziękuję.



A sequel jak ci się podoba? :amused:

Kuba_Bary

2017-02-28, 10:05
Powinno być ''starszy pan z warszawy i taneczne awanse młodego misia''

Ma...........gw

2017-02-28, 10:33
voidinfinity napisał/a:



A sequel jak ci się podoba? :amused:



Patrząc na to co się tutaj odjaniepawla, to oglądamy prequel, kręcony starym ziemniakiem przez niemego operatora z parkinsonem.