18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miejsce w autobusiE

Areczos • 2015-03-27, 20:25
Wchodzi kobieta do autobusu i od razu siada na miejscu dla inwalidów, wszyscy pasażerowie oburzeni pytają się czemu zajmuje to miejsce skoro wygląda na całkiem zdrową. Na co kobieta odpowiada że nie dawno zmarł jej mąż.
- No dobrze – mówi jeden z pasażerów – bardzo mi przykro, ale jakie to ma znaczenie?
- A bo wie pan? bez ch*ja to jak bez ręki

lokalnywatażka

2015-03-28, 00:34
Najlepsze jest to, że w głębi serca każda kobieta zadje sobie sprawę z prawdziwości takiego stwierdzenia...

BongMan

2015-03-28, 12:30
- Proszę pana! To miejsce dla niepełnosprawnych!
- Mam zespół Tourette'a, k***o!

Yoka_Brotherrr

2015-03-28, 22:41
w autobusach nikt nie patrzy co to za miejsce... aby poliki posadzić i panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
Ci bardziej kulturalni ustąpią miejsca starszej osobie, a reszta łeb w drugą stronę i w myślach "płaciłem za bilet więc mi się miejsce należy"

Rizwan

2015-03-28, 22:43
A kierowca wstał i zaczął klaskać...

fart0wny

2015-03-28, 22:48
Yoka_Brotherrr napisał/a:

w autobusach nikt nie patrzy co to za miejsce... aby poliki posadzić i panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
Ci bardziej kulturalni ustąpią miejsca starszej osobie, a reszta łeb w drugą stronę i w myślach "płaciłem za bilet więc mi się miejsce należy"



pie**olisz jak poparzony. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją w której osoba starsza, prosząca o ustąpienie miejsca dostałaby odmową prosto w twarz. Abstrah*ję od sytuacji w której jakaś stara k***a nie potrafi grzecznie poprosić o zwolnienie miejsca - wtedy niech taka stoi i patrzy tym swoim zawistnym wzrokiem.

Zresztą jeśli jedyne wolne miejsce to miejsce przeznaczone dla inwalidów, których de facto w danym autobusie nie ma to po ch*j ma się "marnować"? Jeśli wszedłby (lub wjechał :krejzi: ) ktoś niepełnosprawny to stawiam piwo, że miejsce by się automatycznie zwolniło.

Yoka_Brotherrr

2015-03-28, 22:56
fart0wny napisał/a:



pie**olisz jak poparzony. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją w której osoba starsza, prosząca o ustąpienie miejsca dostałaby odmową prosto w twarz. Abstrah*ję od sytuacji w której jakaś stara k***a nie potrafi grzecznie poprosić o zwolnienie miejsca - wtedy niech taka stoi i patrzy tym swoim zawistnym wzrokiem.

Zresztą jeśli jedyne wolne miejsce to miejsce przeznaczone dla inwalidów, których de facto w danym autobusie nie ma to po ch*j ma się "marnować"? Jeśli wszedłby (lub wjechał :krejzi: ) ktoś niepełnosprawny to stawiam piwo, że miejsce by się automatycznie zwolniło.



widocznie w dupie byłeś i gówno widziałeś. To, że w PKSie na Twojej wiosce tak się nie zdarza, to nie znaczy, że wszędzie tak jest. pozdro.

Gott-mit-uns

2015-03-28, 23:07
fart0wny napisał/a:

Jeśli wszedłby (lub wjechał :krejzi: ) ktoś niepełnosprawny to stawiam piwo, że miejsce by się automatycznie zwolniło.


Nie w każdym autobusie jest katapulta.

T0B1

2015-03-29, 10:31
Yoka_Brotherrr napisał/a:

w autobusach nikt nie patrzy co to za miejsce... aby poliki posadzić i panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
Ci bardziej kulturalni ustąpią miejsca starszej osobie, a reszta łeb w drugą stronę i w myślach "płaciłem za bilet więc mi się miejsce należy"


Jak ktoś bardzo potrzebuje to niech łaskawie się odezwie i poprosi. Czasem autobus jest tak zapchany, że tylko się burdel niepotrzebnie robi jak ktoś chce zagrać na dżentelmena.

bananaking

2015-03-29, 11:37
Prosić o miejsce? Toż to k***a jak żebractwo. To osoba siedząca powinna się wykazać przyzwoitością i zapytać - często widzę przypadki, kiedy ktoś po prostu dziękuje i odmawia. Żebractwo nie jest przyzwoite - jest poniżające. Wy się dziwicie, że potem wolą jęczeć jakie to sk***ole w tych autobusach, że miejsca nie chcą ustąpić? Jeśli ludzie reprezentują sobą podejście "A stoisz to stój, nie prosisz się to widocznie Ci wygodnie stara k***o, nie będę Ci łaski robił" to to jęczenie nie jest bezpodstawne.