18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No...........ic

2013-08-20, 08:24
Ja pie**ole, kiedy przestaniecie z tym? Gdyby został pobity jakiś polak to gazeta gówniana i inne żydowskie media by nawet o tym nie wspomniały.

matii914

2013-08-20, 08:27
Zanim zaczniecie pie**olić na ten temat, to dowiedzcie się, co się stało a nie k***a sugerujecie się jakimś tefałenem czy wyborczą :homer:

warszawiak123

2013-08-20, 08:28
przepraszamy za zło na całym świecie. Polacy

Bww

2013-08-20, 08:31
Zluzujcie dupe, fajny komiks i tyle.

wiesiors4

2013-08-20, 09:12
k***a jak nie wiecie co zaszło na plaży i skąd wybuchła rozróba to zamknijcie dupska. Chodziło o to, że jeden z tych meksykańskich pedałów zaczął obmacywać Polkę. Gdy go odepchnęła to ją uderzył, więc wstawili się za nią kibice Ruchu. Nic by nie było, wszystko skończyłoby się pokojowo, ale jeden z tych brudasów wyskoczył do kibiców z kosą i ranił jednego. W mediach głównego nurtu pomijali tę część historii, i oczywiście kibole źli. Dobrze że nie pozwolili żeby jakiś brudas obmacywał naszą kobietę, jeśli ktoś ma inne zdanie to chyba myślą za niego media.

3m

2013-08-20, 09:20
Ta ich kultura macho. Weszli na plaże myśląc, że nawyrywają dup na ich latynoski styl bycia. ch*ja! Nie znaleźli głupiej, uwzięli się na pierwszą lepszą kobietę i dostali wpie**ol. Proste. Ale nieee... Nawet w durnych komiksach lepiej pisać jacy to kibole źli, napastliwi i atakują niewinnych obcokrajowców. Kibice Ruchu Chorzów nie powinni być na plaży bo PLAŻA JEST DLA NORMALNYCH LUDZI. Ale mnie tym stwierdzeniem wk***ił prezydent Gdańska...

Sonal

2013-08-20, 09:24
Hahaha wszyscy up - nie róbcie z bydła honorowych obrońców kobiet. Stadionowe bydło i honor wzajemnie się wyklucza.

kubad1990

2013-08-20, 09:30
to była "mexykańska" fala :D

Kantinflas

2013-08-20, 09:39
To powinna byc taka mala wiadomosc dla brudasow na calym swiecie.

Fiedos

2013-08-20, 09:43
Piękna postawa Polaków i to nie chodzi o to, że byli to kibice. Jakby akurat w tym momencie był tam zjazd dolnoślaskich grabarzy, albo małopolskich pielęgniarzy i to oni by spuścili wpie**ol, to powiedziałbym to samo. Niech się się brązowe k***y czy to meksykanie, czy to muzułmanie, czy to inna sk***iała nacja, że tu jest Polska, a nie jakiś sp***olony k***idołek typu francja i swoje tradycje muszą zostawić w szambie, z którego przybyli, bo takie sytuacje będą się zdarzały częściej. a prezydentowi gdańska właśnie ta meksykańska parówa w dupę.

Fa...........um

2013-08-20, 09:49
Sonal napisał/a:

Hahaha wszyscy up - nie róbcie z bydła honorowych obrońców kobiet. Stadionowe bydło i honor wzajemnie się wyklucza.



Natomiast Sonal i debilizm idą zawsze w parze.

ponczo11

2013-08-20, 09:51
hey latino, latino lover :) ))

tepad.no

2013-08-20, 09:51
Dlaczego tępy ch*j, który narysował ten obrazek z Polaków nie zrobił np. górali a z Meksykanów szczerbatych grubasów? Skłonność niektórych polaków do sadomasichizmu mnie zadziwia. A może to właśnie nie są Polacy tylko jakieś obce odpadki po wojnach i zaborach? Jak do k***y nędzy można się tak bardzo gnoić?

mr_9mm

2013-08-20, 10:02
Komiks trafnie opisuje to stadionowe bydło. Jaki kraj, tacy kibice.