18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meczet w Warszawie?

mp0011 • 2014-05-17, 20:57
O czym milczą polskie media?

Niedzwiedz23

2014-05-17, 21:04
Dam piwo, niech pomyślą, że rozumiem :D

saves

2014-05-17, 21:05
Niech muslimy walą glacami o glebę gdzie chcą, pod jednym warunkiem: na południe od Bosforu.
edit.
A może zrobić im dowcip? Skoro oni lubią tak wszystko wysadzać, to może wyj***ć im ten bunkier zgodnie z ich najlepszymi tradycjami?

Incognito1984

2014-05-17, 21:09
W skrócie: muslimy mają ból dupy o to, że nie dajemy sobie wchodzić na głowę

SolarisN1

2014-05-17, 21:46
Ale w Wawie już jest meczet.

KolejnaJednostka

2014-05-17, 21:57
A moze podrzucic im glowe swini? Przeciez wtedy lipa? Najlepiej pare glow. Dlaczego jeszcze nikt o tym nie pomyslal?

-ogi-

2014-05-17, 21:57
saves napisał/a:


A może zrobić im dowcip? Skoro oni lubią tak wszystko wysadzać, to może wyj***ć im ten bunkier zgodnie z ich najlepszymi tradycjami?



Na ch*j rozwalać coś co się może przydać. Wystarczy zrobić tak, jak zrobili w Islandii, podrzucić świnie, dosłownie. Pokojowe rozwiązanie, ale jakże skuteczne.

NieWiemZeWiem

2014-05-17, 22:40
ja pie**ole...." nie dostaje pracy bo mam na imie mohamed" jak ja uwielbiam takie stwierdzenia...

j***ny jasnowdzi, to jest tak lewackie zdanie... że krwawi mnie dupa.
Ostatnio słyszałem w autobusie rozmowe blondyny z kims przez telefon " nie przyjeli mnie, czaisz to? mówie im, że jestem pełna energi, kreatywna, pełna pomysłów. Pytają mi się co wiem o ich drutexe, ich firma nie...to mówie im, że druty robią a ja im zrobie taki marketing że będa wszyscy ciągneli te druty jak głupi.... Nie przyjeli mnie bo pewnie jestem blondynką, j***ć ich"

jak wszyscy to usłyszeli to smarkali ze śmiechu. Takie argumenty "nie przyjeli mnie bo" se w dupe wsadzcie

RockyWood

2014-05-17, 22:50
we Francji lokalni pytani przez zagraniczne media odpowiadają po swojemu
w UK odpowiadają po angielsku
u szwabów szczekają po szwabsku
w Rosji po rosyjsku

czy tylko Polacy tak lubią się sk***ić i gadać w innym języku na swojej ziemi? A gdyby tak szwab robił z Polakiem wywiad to ten też by zaszczekał?

Pater patriae

2014-05-17, 23:02
@up
Udzielając wywiadu dla zagranicznej telewizji, mówiąc po ichniemu pokazujesz, że nie jesteś trep z wyp*zdowa, a wykształcony człowiek. Zachód nie jest żadnym wzorem dla nas do naśladowania, ludzie muszą się pozbyć tego celowo zaszczepionego kompleksu niższości w końcu. Żyjmy po swojemu, jak to drzewiej bywało.

pi...........ta

2014-05-17, 23:53
k***a, jestem dumny...