18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mecz

zrywacz71 • 2013-03-26, 22:45
To było dobre i pełne emocji spotkanie ci piłkarze naprawdę zaskoczyli nas swoją grą mimo że wyglądają na totalnych amatorów... powiedział po meczu kapitan reprezentacji San Marino

Sajmonowski

2013-03-26, 22:46
Mecz się jeszcze nie skończył!!Nara kapciu

wiesiors4

2013-03-26, 22:53
Różnica między naszymi amatorami, a tymi z San Marino jest taka, że nasi amatorzy za swoją amatorską grę zarabiają krocie. Całym sercem kibicowałem dziś SM, szkoda mi tych chłopaków.

Pizkes

2013-03-26, 23:11
Naucz się, co to interpunkcja, j***ny matole.

bulman90

2013-03-26, 23:25
Pizkes napisał/a:

Naucz się, co to interpunkcja, j***ny matole.

PANIE! A panu sie w głowie nie popie**oliło coś? Interpunkcja interpunkcją ale żeby z takimi hasłami od razu wyjeżdżać - to trzeba być j***nym matołem. Gratuluje.

Wiem, mieliście dzisiaj lekcje interpunkcji na polskim wiec trzeba było przykozaczyć. Prawie Ci sie udało.

adusadi

2013-03-27, 00:00
Sam nie wiem...oglądałem ten mecz i naprawde to za dobrze nie wygląda....ale choby ch*j na ch*ju stał to nie będe nigdy kibicował innemu zespołowi......taka ślepa miłość......
tak a propo komentarza wiesiors4

JoTuBył

2013-03-27, 00:06
aaa tam, pie**olicie. San Marino wymiata, ponad 50 przegranych z rzędu i jeszcze im się chce... szacun

tr...........ke

2013-03-27, 00:06
Szczerze powiedziawszy to bałem się że Polacy przejebią. San Marino jak na całkowitych amatorów grali zajebiście dobrze a wielcy "piłkarze" Polscy w pierwszych minutach nie mogli sobie poradzić z obroną San Marino...

Hannibal_PL

2013-03-27, 00:12
@Jotubył
Owszem że im się chce. Tobie by się nie chciało gdybyś na codzień zapierdzielał w sklepiku i nagle możesz sobie wyjechać do dowolnego kraju bo ty i paru twoich kumpli ma zagrać z ichnią reprezentacją w piłce?
Ta reprezentacja jest złożona ze zwykłych ludzi takich jak ty czy ja bo kraj za mały na rozwijanie czegokolwiek a tym bardziej znajdywania piłkarskich talentów.

cornishon69

2013-03-27, 00:16
Najbardziej to mnie wk***iali komentatorzy... " [...]z tak słabym zespołem jak San Marino", "[...] Polska nie może przegrać z tymi amatorami" tylko że my k***a dla 90%m innych zespołów jesteśmy takim San Marino...

Himalayan

2013-03-27, 00:20
Bez Błaszczykowskiego ta kadra nie ma pomysłów na akcję, no po prostu nic, nie umieli zagrać szybkiej akcji z klepki grając z San Marino, jedynie skrzydła i wrzutki. Gdyby nie karne, Lewandowski dzisiaj dobijałby do 1000 minuty w kadrze bez gola, oczywiście w przeglądzie sportowym dadzą mu 9/10, bo dobrze absorbował uwagę obrońców. Może i dobrze gra w Borussi, ale w reprezentacji to jest patałach i nie powinien wychodzić w pełnym składzie. Po raz kolejny widzę, że Mierzejewski, Kosecki, to zawodnicy którzy chcą coś udowodnić, którzy chcą grać i to oni powinni dostawać szansę, Milik rozbijał się niestety na tym tytanowym murze obrony z San Marino, Grosicki cienko, Piszczek - najlepsze napastnik w naszej kadrze, szkoda, że gra na obronie, bo tam sobie nie radzi. Krychowiak gra dobrze, to co miał robić na swojej pozycji, robił no i na koniec Fornalik, żegnamy... Ta kadra nie ma szans rywalizować z Czarnogórą, Ukrainą i Anglią, nie ma w niej potencjału na zdobywanie goli. Nowy trener, a taktyka tej kadry taka sama. Podczas Euro wszyscy trenerzy zgodnie orzekli, że nasza kadra jest najgorzej ustawiona taktycznie, a Fornalik zamiast wyciągać wnioski z błędów Smudy, to je powiela. Pamiętacie moment, kiedy straciliśmy gola z Czechami? Ci goście nie mogli zagrozić bramce Czechów składną akcją z kontry, bo 4-2-3-1, kiedy napastnik stoi na połowie z defensywnymi pomocnikami sprawia, że dwa skrzydła są dublowane i nikt nie musi zbiegać do środka. Tragedia, gdyby nie dwa karne [jeden był problematyczny] to dzisiaj byłoby 3-0 u nas, na narodowym. Anglicy ich walnęli 0-8 [na wyjeździe], u siebie urządzą festiwal strzelecki, a wiecie czemu? Bo wbrew pozorom te gole mogą się liczyć. Mam nadzieję, na jakiegoś zagranicznego i doświadczonego trenera za dużą kasę.

millosh145

2013-03-27, 09:15
Kadra San Marino na mecz z Polską:

bramkarze
Federico Valentini (SP Tre Penne; 11A/0) - księgowy
Aldo Simoncini (Libertas; 31A/0) - bankowiec

obrońcy
Alessandro Della Valle (Folgore, 42A/0) - bankowiec
Simone Bacciocchi (San Giovanni; 58A/0) - pracownik biurowy w szpitalu
Lorenzo Buscarini (Murata; 4A/0) - student
Mirko Palazzi (Rimini; 9A/0) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w czwartej lidze
Carlo Valentini (Murata; 38A/0) - prawdopodobnie bezrobotny
Damiano Vannucci (La Fiorita; 68A/0) - właściciel siłowni
Fabio Vitaioli (Murata; 26A/0) - właściciel baru
Davide Simoncini (Libertas; 31A/0) - księgowy
Alex Della Valle (Faetano; 3A/0) - bankowiec

pomocnicy
Fabio Bollini (La Fiorita; 13A/0) - prowadzi firmę przeprowadzkową
Michele Cervellini (Pennarossa; 17A/0) - student
Enrico Cibelli (Tre Penne; 9A/0) - barman
Matteo Coppini (Campitello; 10A/0) - pracuje w przemyśle olejarskim
Alex Gasperoni (Tre Penne; 26A/0) - właściciel firmy oświetleniowej

napastnicy
Andy Selva (Fidene; 58A/8) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w piątej lidze
Matteo Vitaioli (Fiorentino; 25A/0) - właściciel baru
Danilo Rinaldi (La Fiorita; 10A/1) - pracuje w salonie meblowym
Alessandro Bianchi (Folgore; 1A/0) - sprzedawca

posepny1

2013-03-27, 11:10
Himalayan napisał/a:

Anglicy ich walnęli 0-8 [na wyjeździe], u siebie urządzą festiwal strzelecki, a wiecie czemu? Bo wbrew pozorom te gole mogą się liczyć.


Tylko ze Anglicy juz grali z nimi u siebie i tu musze Cie zaskoczyc, tez bylo 5-0

patroy

2013-03-27, 11:19
Najfajniejsze było to, że jak podyktował SM rzut karny (chyba drugi) to jeden obrońca od nich się zaczął z tego śmiać, zajebiste podejście, strasznie tych ludzi lubię za ich nastawienie, dystans, byłbym dumny jakby nasz kraj miał taką kardę narodową.

Mesh

2013-03-27, 14:25
Wie ktoś może, jak wygląda sprawa otrzymania obywatelstwa San Marino?
W sumie wyjechać tam, znaleźć pracę i od czasu do czasu zagrać w reprezentacji to musi być zajebiste życie.