18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz pokemonów

konop720 • 2015-06-04, 15:25
znów odbywa się publiczne pajacowanie debili, tym razem w Gdańsku

Pani prowadząca bardzo fajna :spermshot:

Miviel

2015-06-04, 23:20
Nie pedały mnie przerażają, lecz ci wszyscy rodzice, którzy ciągną swe dzieci na tego typu patologię. Ojciec twierdzi, że "nie jest dyktatorem". Aha, czyli dzieciak może przyjść zjarany, zapity, wtłuc matce, a ten mu nawet uwagi nie zwróci, bo "wolność obyczajów". Ehhh... dokąd zmierzasz Polsko :(

~Velture

2015-06-04, 23:28
Cytat:

a niech sobie robią co chcą, wy tępe nieby polskie, katolickie zjeby. przeszkadza ci, że się przebiera? a może mu zazdrościsz? ch*j z nimi, tak was to przeraza?


Chyba ci się popie**oliły portale saby trollu. Idź sobie wejdź na pedał.pl albo jestemlewackimdebilem.pl czy co tam masz w ulubionych w przeglądarce.


Co do samego materiału to aż szkoda komentować. Każdy normalny myśli o obnoszeniu się pedalstwem to samo a reszty się nie przekona bo nawet jak pokaże się im samochód to oni powiedzą ,że to samolot albo łódka bo nie można określać pojazdu z silnikiem jako samochód bo jak będzie chciał to może być motorówką.... Wiecie o co mi chodzi.

PS> Korzystając z okazji ,że mamy tak zajebiście nowoczesny świat ,że każdy może być tym czym chce i nie ma znaczenia kim jest w rzeczywistości to chciałbym ogłosić oficjalnie przy świadkach ,że zostaję rękawiczką bo lubię zimno z zewnątrz a ciepło w środku. I ch*j.


Ms.Hellsing

2015-06-05, 10:43
Tuż po tym jak zobaczylam tego potwornego transwestyte odechcialo mi sie ogladac dalej. Jak sie ciesze, ze nie ogladam tv bo jakbym cos takiego zobaczyla na ekranie telewizora to chyba zawalu bym dostala. :shock: