18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Malowanie graficiarzy

~Angel • 2016-01-27, 18:09
Kara za bazgrolenie po murach.



phrontch napisał/a:

Trzech młodych mężczyzn zostało pobitych metalowymi prętami po tym, gdy zostali wzięci za grafficiarzy w centrum Rio de Janeiro.
Sami przyznali, że zajmują się robieniem grafitti i wracają z imprezy z Santa Teresa, rozrywkowej dzielnicy Rio. Poszkodowana trójka oskarżyła o akcję widoczną na filmie strażników ze społeczności przyjaciół okolic ulicy Alfândega (se k***a nazwę wymyślili, w oryginale: Sociedade de Amigos das Adjacências da Rua da Alfândega), popularnego centrum handlowego blisko dworca centralnego w Rio de Janeiro. Na filmie widać jak jednego poszkodowanego strażnicy malują na biało, następnie twarz malują im na czerwono. Chłopcy mieli przy sobie puszki ze sprayem, ale zaprzeczali, aby bazgrali po ścianach. Policja jak na razie nie udzieliła informacji, czy prowadzi śledztwo w tej sprawie.


ke...........00

2016-01-27, 18:14
To murzyny, czy polalowali ich na brązowo najpierw za kare? To by w sumie wystarczylo :)

donsynollo

2016-01-27, 18:17
odczarniacz pierwsza klasa

~Velture

2016-01-27, 18:29
I bardzo dobrze. Od zawsze mnie wk***iały te ch*je bazgrające gówna na prywatnych/publicznych ścianach/murach/roletach antywłamaniowych.

Mam na myśli te obszczymurki które 'tagują' oraz tych pedałów co dają ku*asy/cycki/slogany typu mój klub 'rzondzi' a wasz klub 'ssje pauę' i inne gówna bo nie potrafią malować ani pisać.

Potem k***a wygląda to gorzej niż w murzyńskich slumsach.

Za to popieram prawdziwych artystów którzy potrafią coś fajnego namalować czego doskonałym przykładem jest mur przy wyścigach konnych w warszawie na puławskiej.

Tam z tego co kojarzę jest publiczne i społeczne pozwolenie na malowanie tego długiego jak murzyński ku*as muru przez prawdziwych speców.
Jest tam niepisana zasada ,że grafitti ma być ładne a nie jakieś bazgroły "r*chałem jolkę i kocham kryśkę" itp.
Nikt tam za to nie karze nikogo a i ładniej to wygląda niż 3km szarego muru rodem z cmentarza.

mygyry

2016-01-27, 18:51
Jeszcze niech dadzą mu się napić kilku różnych będzie srał tęczą przez tydzień to na dłużej zapamięta

phrontch

2016-01-27, 19:39
No tak k***a, podobno ma być dokładny opis zdarzenia. Jakbym odwalił taka ch*jnie, to moze bym to wideo wrzucil wczesniej, tyle ze siedzialem nad tlumaczeniem. A tak poza tym gdzie w tagach Brazylia czy Rio?

Masz tu i sie ucz, jak sie wrzuca opisy zdarzenia:

Trzech młodych mężczyzn zostało pobitych metalowymi prętami po tym, gdy zostali wzięci za grafficiarzy w centrum Rio de Janeiro.
Sami przyznali, że zajmują się robieniem grafitti i wracają z imprezy z Santa Teresa, rozrywkowej dzielnicy Rio. Poszkodowana trójka oskarżyła o akcję widoczną na filmie strażników ze społeczności przyjaciół okolic ulicy Alfândega (se k***a nazwę wymyślili, w oryginale: Sociedade de Amigos das Adjacências da Rua da Alfândega), popularnego centrum handlowego blisko dworca centralnego w Rio de Janeiro. Na filmie widać jak jednego poszkodowanego strażnicy malują na biało, następnie twarz malują im na czerwono. Chłopcy mieli przy sobie puszki ze sprayem, ale zaprzeczali, aby bazgrali po ścianach. Policja jak na razie nie udzieliła informacji, czy prowadzi śledztwo w tej sprawie.

karas123

2016-01-27, 19:40
O karwa, czarne smerfy :D

Kai

2016-01-27, 21:19
Pisze tego posta tylko po to, zeby dostac dostep do shoutboxa, co by sie spytac co kupic mlodemu na 18 nastke.
Spoko film, podobał mi sie.
Pozdrawiam.

michuwsm

2016-01-27, 21:23
@up bilet do Brazylii i parę puszek montany ;p

Sitan

2016-01-28, 02:21
jak kolorowo tam ^_^

krechaman

2016-01-28, 05:18
Też noszę przy sobie w p*zdu sprayów na każdą imprezę.

jprdl

2016-01-28, 14:29
Brawa dla strazników, bardziej zaj***li ten chodnik i mur farbą niz ci karceni graficiarze :krejzi: