18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała rasistka śpiewa piosenke Honoru

Vomitdrinker • 2010-06-17, 16:42



Ciekawe czy w szkole na muzyce się tego nauczyła

Everal

2010-06-17, 23:09
Vikop napisał/a:


Obrazek


Umrzyj, proszę (:

You_Suck

2010-06-17, 23:12
oo dawno Honoru nie słuchałam.
dzieki za przypomnienie.

koopa

2010-06-17, 23:12
Szkoda, że nie śpiewa Bramy Valhalli :P

Everal

2010-06-17, 23:25
cypis napisał/a:

@Everal jesteś taki tolerancyjny, że życzysz małej dziewczynce ch*ja w dupie?
A tak, przecież tolerancja dla pedofili. To też ludzie, niech robią co chcą, taka ich natura.

Szkoda tylko, że Wasza "tolerancja" kończy się tam gdzie czujecie się zagrożeni.


Jeżeli na serio pomyślałeś że życzę jej ch*ja w dupę to sam masz jakieś skrzywienia. Jak tata mówi do Ciebie ch*j Ci w dupę to mówi to na serio? Gratuluję. Czyli gdzie się kończy?

KN...........NT

2010-06-18, 00:08
King of the devil napisał/a:

Vikop Fajnie jedz do usa do czarnych braci nakłaniać do tolerancji rasowej bo póki co czarni sa największymi rasistami znasz angielski to posłuchaj sobie czarnuszego rapu gdzie mało który tekst nie ma wzmianki o marnych białasach


Gdyby wszyscy myśleli jak ty, ludzie już dawno by wyginęli.

emd

2010-06-18, 00:11
No i Gdzie ten wielki dumny SZCZERY? Robaczki go wpie**alaja. Miejsce nazioli jest pod Polskim glanem wgniatajacym hailujacych pedalow w ziemie. Taka patologia jak ruchy neonazistowskie powstawaly glownie na obszarach Slaska. Anti nazi ani red!

Vikop

2010-06-18, 00:36
Everal napisał/a:


Umrzyj, proszę (:


Nie.

King of the devil

2010-06-18, 00:43
Knt

Akurat byłem w usa i doświadczyłem czarnego rasizmu na własnej skórze amerykanie też mają ich dosyć a mieli z nimi do czynienia z nimi dużo więcej niż ja czy ty. Kopniesz czarnego rasizm, czarny cie kopnie też rasizm bo zezna w sądzie że powiedziałeś na niego asfalt

majoness14

2010-06-18, 08:37
Everal napisał/a:

Ja pie**ole, nie wiedziałem że jest tu tyle zj***nych ludzi. Sam się pompuję z murzynów, szydzę z nich strasznie. Ale przy okazji jestem antyfaszystą jeżeli chodzi o prawa człowieka. Mogę się z nich śmiać żeby zapie**alali z bawełną, ale za ch*ja im tego nie życzę. Chciałbym aby murzyni czuli się w naszym kraju normalnie. Ale zaraz k***a czy ona przypadkiem nie zaśpiewała jakiejś piosenki która nakłania do ideologii rasizmu nazizmu i ch*j wie jakich zwyrodnień psychicznych? Zaśpiewała. ch*j jej w dupę. Będzie opie**alać naziolskie ku*asy a my i tak będziemy rozpie**alać ludzi z pod szyldu 88.
Wrzucajcie swoje gify "didn't read, haha" jebie mnie to. pie**oleni ksenofobii.




Masz głąbie piwko na zachęte.. Żebyś dalej latał ze swoimi kolegami ze skłotów owiniety szalikiem po miescie i napie**alal jednostki ns'ow... Tylko pamiętaj! 1 on 1 a nie 15 on 1.... Bo sam nie raz dostałem od wsiarzy twojego pokroju własnie w takiej liczbie....
Hmmm... może zamiast kapeli Szczerego to wy powinniscie sie nazywac Honor? Bo Antifa ma go bardzo duzo...

fifus92

2010-06-18, 10:40
Popłacz na forum faszi, że Cie brudy naj***li :samoboj:

To przez Twój biały smród.

CKM88

2010-06-18, 11:44
Bardzo świetny kawałek :) Białe dzieciństwo , może wielu z sadistica tego zaznała ale teraźniejsze pokolenie tego nie zrozumie ... :-?

Rh...........ox

2010-06-18, 17:44
Jeszcze parę lat i stworzę taką małą armię :amused:

kurtz333

2010-06-18, 23:43
Ja pie**olę jakie pranie mózgu. Trzeba chyba traktować swoje dziecko jak przedmiot, żeby nabijąć mu głowę jakimkolwiek rodzajem fanatyzmu. Niczym to się nie różni od praktyk muzułmanów czy fanatycznych katoli ze wsi...

majoness14

2010-06-19, 00:59
fifus92 napisał/a:

Popłacz na forum faszi, że Cie brudy naj***li :samoboj:

To przez Twój biały smród.



nie jestem zadnym faszystą kolego :) . Przyznam sie szczerze ze niekiedy nie umyje ząbków wieczorem... przepraszam...

RemeiK

2010-06-19, 02:41
Naćpany bachor.