18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Macierewicz: Za zaćmieniem stoi księżyc

pawlo12369 • 2015-03-24, 10:34
Ostatnio teściowa bardzo chciała obejrzeć zaćmienie, nie chciałem by obserwowała je na ''gołe oczy'', więc dałem jej lornetke.

Wrzucam losową emotke :walikonia:

Policeman

2015-03-24, 11:53
Oho, pocisk na p.Macierewicza. Autor 21 lat czyli pewnie jakieś 16 lat, w dupie był gówno widział, historię Polski zna z historii z gimnazjum, a okres 1970-2007 to czarna magia, usłyszał w tefałenie i od kilku czerwonych kurew, że Macierewicz to wariat i już hurr durr znaffca.

"Macierewicz to skończony brudas, k***a, bydle, nie myje się, pluje ludziom w twarz, z nikim nie współpracuje, ma nas za nic, co innego Kuroń, Michnik, oni kulturalnie, papierosik, kawka, gazetka, rozmowa"

Tak podsumował go pewien pułkownik bezpieki. Macierewicz to niezłomny gość, który stara się ścigać te sprzedajne zdradzieckie k***y, o których tyle się mówi. Wariat? Sami nie uważacie, że rządzi Polską żydokomuna, bezpieka, WSI, ciemne układy? I dalej uważacie, że to wariat? Idźcie w ch*j jeśli tak. Szacunek dla niezłomnych.

le_Roi_des_fous

2015-03-24, 12:23
Policeman, dla mnie polityk który ma teke wiceministra i w telewizji oskarża byłych ministrów MSZ o zdradę państwa bez dowodów, a następnego dnia przeprasza i tłumaczy się "skrótem myślowym" nie jest zbyt wiarygodny.

bleblebator1

2015-03-24, 19:54
@Policeman
Dla mnie polityk, który w swojej chorobie psychicznej publikuje listy agentów narażając nas wszystkich na ataki brudasów zasługuje, by go zamknąć w tworkach albo w stroniu śląskim, a klucz wyrzucić do wulkanu.

szejq

2015-03-24, 22:05
Macierewicz=PIS
PIS=Państwo policyjne
Policja=Policeman


Przypadek? Nie sądze...

qqlekpl

2018-01-29, 10:40
@Policeman
Post ID: #3891351
ale ty to serio PISałeś ?

Wiewór

2018-01-29, 12:06
Policeman napisał/a:

Sami nie uważacie, że rządzi Polską żydokomuna, bezpieka, WSI, ciemne układy?


Nie. Nie uważamy tak bo jesteśmy zdrowi psychicznie.
Polska rządzą skorumpowani zachłanni politycy a nie ogólnoświatowy spisek żydoski.