18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ma wyglądać apetycznie

saba11 • 2012-08-15, 20:19
musi się podobać...

bloodwar

2012-08-15, 20:25
Dwie zasady prawdziwego mężczyzny: nie chcesz wiedzieć jak wygląda twoja kobieta bez makijażu to raz a dwa: nie powinieneś wiedzieć jak wyglądało twoje jedzenie przed podaniem go na stół i co się z nim w międzyczasie działo - bo chyba byś umarł z głodu jakbyś się dowiedział, że ten kotlet ze 100%, najlepszego mięsa nie był już usmażony w momencie, kiedy hasał po łące, frytki były nie gotowane w naturalnym, mającym maks 5 minut od otworzenia oleju kiedy jeszcze rosły na drzewie frytkowym a sałatka... o mój boże, nie chcesz nawet sobie wyobrażać jak wyglądała sałatka i co się z nią działo przed podaniem jej na talerz ;-)

adiemus36

2012-08-15, 20:25
W ameryce mająDomino`s Pizza, a w Polsce ? DOMINIUM PIZZA, k***a cóż za twórczość i oryginalnosć - nawet logo podobne.

saba11

2012-08-15, 20:32
@bloodwar A prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły.

Prometheus_Coprophagus

2012-08-15, 20:35
bloodwar napisał/a:

nie powinieneś wiedzieć jak wyglądało twoje jedzenie przed podaniem go na stół i co się z nim w międzyczasie działo



Prawdziwy mężczyzna poradzi sobie w każdej sytuacji, w razie potrzeby sam sobie ugotuje. Trochę to stoi w sprzeczności z twoją teorią.

salmonellas

2012-08-15, 20:41
Trzy zasady prawdziwego mężczyzny.

1. Żona w Kuchni
2. Żona w Sypialni
3. Żona w Kuchni

tranzystor

2012-08-15, 21:59
salmonellas napisał/a:

Trzy zasady prawdziwego mężczyzny.

1. Żona w Kuchni
2. Żona w Sypialni
3. Żona w Kuchni



Pewnie w rzeczywistości typowym pantoflem jesteś, albo starym onanistą, bo tacy zwykle się podbudowują podpisując "prawdziwy mężczyzna".

Suicide_on_demand

2012-08-15, 22:23
salmonellas napisał/a:

Trzy zasady prawdziwego mężczyzny.

1. Żona w Kuchni
2. Żona w Sypialni
3. Żona w Kuchni



Zapomniałeś o najważniejszej

4. Te 3 kobiety nigdy nie mogą się spotkać

K-...........an

2012-08-15, 23:14
Prawdziwy mężczyzna syntetyzuje w sobie wszystkie potrzebne do życia związki chemiczne z wódki i dymu cygara :D

Se...........ki

2012-08-16, 01:12
Ciekawy jest filmik jak jakaś babka na potrzeby reklam układa hamburgera, jakby ktoś miał wbić zęby w to co jest robione pod reklamy, to cała morda pocięta. Tyle tam elementów spinające to gówno w całość. Bardzo rzadko jadam w burger kingu itp. ale jak już zamawiam, to zawsze przypomina mi się film z Michaelem Douglasem "Upadek".

pkh

2012-08-16, 01:15
adiemus36 napisał/a:

W ameryce mająDomino`s Pizza, a w Polsce ? DOMINIUM PIZZA, k***a cóż za twórczość i oryginalnosć - nawet logo podobne.



nie wiem skąd jesteś ale w warszawie też jest domino's pizza. nie wiem jak w innych miastach

prawdziwy mężczyzna żyje dzięki energii punktu zerowego.

nanab

2012-08-16, 03:17
Prawdziwa menszczyzna nie gra w komputer tylko expi w tibje

Bobikufel

2012-08-16, 08:53
PIZZA OD DOMINO!?
dz**ki i średnia hawajska dla każdego!

pieto90

2012-08-16, 10:10
Prometeus Coprophagus napisał/a:



Prawdziwy mężczyzna poradzi sobie w każdej sytuacji, w razie potrzeby sam sobie ugotuje. Trochę to stoi w sprzeczności z twoją teorią.



Zapamiętaj sobie: prawdziwy facet nie gotuje, on wpie**ala z konieczności na surowo, ale garów nie ruszy! :wodka:

Astarot

2012-08-16, 10:14
Gastro mnie złapało, w sumie to mam sporo wkrętów to sobie coś przyrządzę.