18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzki wykładowca

mardok • 2011-01-20, 19:25

Ogłoszenie na jednej z uczelni... :-)

Flanker

2011-01-20, 23:08
W tych profesorkach denerwuje mnie dużo rzeczy ale chyba najbardziej to, że potrafią każdego zgnoić, ale z poprawnym wypowiedzeniem się mają już problemy. "TĘ magiczną barierę" powinno być. Inne przykłady z własnego doświadczenia- dwoma/dwiema, półtora/półtorej.

awaria666

2011-01-21, 09:27
A mnie wk***ia również fakt, że magistrów jak mrówków, a poziom niski jak szambo. 1 na 6? Może w ogóle loda róbmy tym, którzy łaskę zrobili i na studia poszli...

bloodwar

2011-01-21, 18:30
Za czasów naszych rodziców żeby zdać choćby technikum trzeba było przeskoczyć tyle wysokich szczebli, że sam się dziwię że jakimś 70-80% się to udawało, a magistrom (na dodatek inżynierom) to kłaniano się w pas bo ktoś taki żeby zdać musiał kuć 24/7 przez 5 lat, co sesja miał 6-8 egzaminów USTNYCH gdzie przez 10-20 minut był "wałkowany" z całego materiału, współcześni magistrowie (tzw. "magystry") nie dość że chodzą na zajecia zaocznie (2x po 20 godzin w miesiącu) to jeszcze egzaminy mają w formie testów jednokrotnego wyboru z wybranego działu i na dodatek oblewają je po 3 razy (a jak widać na załączonym wyżej obrazku - domagają się jeszcze 4 próby!). k***a, bałbym się jeździć po tych mostach budowanych przez współczesnych architektów!!!

liptonek

2011-01-21, 21:03
@UP Przyzwyczajaj się. I tak w Polsce mamy wysoki poziom kształcenia patrząc na inne kraje

12...........st

2011-01-21, 21:09
@bloodwar nie uogólniaj proszę. Wątpię że byłeś na więcej niż 2 uczelniach technicznych. I już proszę nie opowiadaj idiotyzmów o ówczesnych magistrach. Na te opowieści piękne mam jedno słowo: PARTIA.

Bu...........sz

2011-01-21, 21:27
bloodwar napisał/a:

Za czasów naszych rodziców żeby zdać choćby technikum trzeba było przeskoczyć tyle wysokich szczebli, że sam się dziwię że jakimś 70-80% się to udawało, a magistrom (na dodatek inżynierom) to kłaniano się w pas bo ktoś taki żeby zdać musiał kuć 24/7 przez 5 lat, co sesja miał 6-8 egzaminów USTNYCH gdzie przez 10-20 minut był "wałkowany" z całego materiału, współcześni magistrowie (tzw. "magystry") nie dość że chodzą na zajecia zaocznie (2x po 20 godzin w miesiącu) to jeszcze egzaminy mają w formie testów jednokrotnego wyboru z wybranego działu i na dodatek oblewają je po 3 razy (a jak widać na załączonym wyżej obrazku - domagają się jeszcze 4 próby!). k***a, bałbym się jeździć po tych mostach budowanych przez współczesnych architektów!!!


i co jeszcze widziałeś, przyjacielu?

rysio25

2011-01-21, 21:38
A mój magister od podstaw ekonomii zupełnie pozytywnie mnie zaskoczył na zaliczeniu semestru. Poszedłem do niego pół godziny przed końcem czasu, siadam, a on mi wyjeżdża z tekstem: "Pierwszym zadaniem dla pana, jest wymyślić sobie pytanie". Oczywiście zaznaczył, że to zadanie również wlicza się w ocenę.

studnia3

2011-01-21, 23:36
jeśli problem jest trywialny nie trzeba go rozwiązywać !

basiorexus

2011-01-22, 00:48
eeeeeehehehehe

Pamiętam jak z kumpel strzelił to foto :)

Kartka wisiała 45 [minut] rok około 2004 +- rok
4 piętro wydział WiŚ Politechnika Krakowska
A mgr Płoskonka dostał krwisty opie**ol od kierownika katedry, bo naprawdę był dożartym typem

sickboi

2011-01-22, 02:00
a mógł zabić...

por.bor

2011-01-22, 14:08
spoko jak na każdej uczelni jest typ który robi problemy i może oporuje na początku, ale nie wierze że przez 1 gościa większości studentów nie udało się ukończyć studiów...zawsze muszą być takie przejścia taki urok studiów, a co do wypowiedzi bloodwara to może to trochę przesada tak wygląda sesja na niektórych uczelniach, ale co do poziomu nauczania to jest niestety prawda -jest coraz gorzej i to właśnie na studiach technicznych

Bartz

2011-01-22, 16:05
A ja miałem ostatnio kolokwium z historii starożytnej starożytnego Bliskiego Wschodu, aby zdać trzeba mieć 90 na 125 punktów. Jest w Instytucie taka legenda że ktoś kiedyś zdał ten sprawdzian za pierwszym razem ;)

Mourning Birth

2011-01-23, 00:56
Mogłeś przynajmniej zamazać nazwiska debilu! nawet w paincie. Ale piwo masz :)