18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łucznictwo-level hard

Skiter18 • 2015-01-23, 16:28
Takie tam strzelanie. Lars Andersen.

TheByQ

2015-01-23, 17:20
Po pierwsze, kiedyś łuki było dużo trudniej naciągnąć. Po drugie, przebicie kolczugi WSPÓŁCZESNĄ strzałą to nic trudnego. Kolczuga chroniła przed cięciami, nie pchnięciami. A strzelanie na krótki dystans? Z przyłożenia prawie? Debilizm. Nikt nie siedział przy stole ze strzałami i łukiem gotowym do strzału. A nawet jeśli, to zanim cwaniak odrzucił kubek i sięgnął po strzały to cele stojące tak blisko zdążyły by go na wylot przebić mieczem. Mają na to całe 3 sekundy (kubek rzucił w 3:25, pierwsza strzała poszła 3:27, druga chwilę później, w 3:28). Bieganie i skakanie podczas strzelania? Po co? Żeby nikt cię nie trafił? Dużo łatwiej trafić w ruchomy cel niż poruszając się. Zmniejszasz tak tylko szanse na trafienie przeciwnika. A łapanie strzał w locie? Głupota kompletna. Skoro łucznicy tak szybko strzelać potrafili to dostałby 3 strzały podczas tego głupiego obrotu trakcie którego nakłada strzałę na łuk. To co wyczytał to pewnie jakieś numery popisowe na konkursach którymi łucznicy szpanowali. Czyli robili dokładnie to co on teraz.

cholok

2015-01-23, 17:37
no dobra debilizm głupota.. ale koleś jest lepszy niz the arrow, a na sam koniec to zjadł robin hooda.

maksymilian45

2015-01-23, 17:41
Był kiedyś filmik o takim k***a mistrzu strzelania z łuku a okazało się że strzały były dorobione komputerowo.

darkoo

2015-01-23, 17:42
Wszystko fajnie... tylko po ch*j? :D

GothAr

2015-01-23, 17:43
@TheByQ

Oho, widzę, że mamy tutaj eksperta! Może i masz trochę racji, że w prawdziwej bitwie nie sprawdziło by się to tak jak się niektórym zdaje ale tu bardziej chodzi to, że chłop w przeciwieństwie do większości z tutejszych użytkowników (łącznie ze mną) ruszył dupę i stał się zajebisty w czymś innym niż siedzenie przed kompem i przypie**alanie się do wszystkich o wszystko jak Ty teraz. Ode mnie piwko dla gościa!

voidinfinity

2015-01-23, 17:57
TheByQ napisał/a:

Bieganie i skakanie podczas strzelania? Po co? Żeby nikt cię nie trafił? Dużo łatwiej trafić w ruchomy cel niż poruszając się.



A jazda konna przy strzelaniu po co? Żeby nikt cię nie trafił? Dużo łatwiej trafić w ruchomy cel niż poruszając się :krejzi:

qucharz69

2015-01-23, 17:57
Niezły wariat z typa ;]

xseror

2015-01-23, 18:38
Film ok. Ale mam pewne wątpliwości co do autentyczności nagrania. Ale w końcu każda umiejętność wyćwiczona do mistrzowskiego poziomu wydaje się "niemożliwa".

FanatiCS

2015-01-23, 18:43
Legolas to przy nim ch*j.

Mortus666

2015-01-23, 18:45
Nie wszystkie łuki było trudniej naciągnąć. Gościu w większości przypadków nagina z refleksyjnych (takie które mają wstępnie wprowadzone naprężenia po naciągnięciu cięciwy), w dawnych czasach popularne na wschodzie. Zasięg lepszy jak z typowego angielskiego longbowa, choćby miał i z 40 kg naciągu... Dlatego te strały tak zapie**alają.

Glorek

2015-01-23, 18:52
Narrator troszkę wk***iający, gada w skrócie cały czas, że ten Lars to przech*j, bo to on wszystko wymyślił, w starożytności robili coś takiego, a on był zajebisty i zrobił coś jeszcze lepszego, blah, blah, blah.

Burburbur

2015-01-23, 18:54
Chłop się uczy techniki na bliski dystans. Popie**ala i strzelanie piruetów przy jego celności daje mu jednak przewagę. Dodajmy że w tamtych czasach łucznicy musieli jakoś sp***olić. Przez lasy szło najszybciej, a i bronić się czasem trzeba. Wbił strzały w pierścienie kolczugi ... no k***a skutecznie bo na płytówkę mało kogo wtedy było stać. A jak już zda sobie człowiek sprawę że potrafi perfekcyjnie wycelować w locie to na ch*j mu w ogóle groty. W ryj by trafił nawet obsługując łuk stopami. Jak dla mnie to technika zajebiście skuteczna. Większość łuczników była by martwa po skróceniu dystansu, ten pan ma wtedy jeszcze większe pole do popisu.

Wojna to nie tylko zabawki, to też umiejętności a przede wszystkim otoczenie.

A ruch jest w ch*j ważny podczas wymiany ognia, wiem co mówię, mam 600h w CSa.

Bajo

petru23

2015-01-23, 19:00
zajebisty skill. :ok: