18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewarek

Giorgio69 • 2012-04-21, 23:53
Sprytnie pomyślane :mrgreen:


Sz...........an

2012-04-22, 00:01
Szkoda że nie pękło. Ale piwo i tak postawię.

RaScad

2012-04-22, 00:06
Nie zaufałbym temu za Chiny Ludowe... Zmieniasz koło, masz już założyć nowe, ręce są już obok piast i nagle taka poducha peka, wyślizguje się albo rozszczelnia i zakleszcza ci łapy. Nie dzięki, wolę zwykly lewarek i bawić się z trafianiem w rowki i przestawiać go co wymieniano koło, niż ryzykować połamane ręce.....

pakicito

2012-04-22, 00:41
@up co ty k***a gadasz chłopie; jakie ręce obok piast?
1. piasta jest jedna i w nią trafiasz a potem szpilki wsadzasz, chyba że masz na śruby - wtedy łatwiej
2. a jak wkładasz koło to trzymasz k***a za oponę

Have2scratch

2012-04-22, 02:42
ja nie martwiłbym się o łapy (w moim przypadku, bo baba wsadziłaby pewnie cały łeb w nadkole). Bałbym się bardziej tej poduchy, a raczej jej wybuchu, kawałki gumy mogą zrobić niezłe ziaziu. Bałbym się też że auto spadłoby bez koła, z pewnością nie ucieszyłby mnie ten widok. Ale wykminiłbym jakąś podpórkę, albo posłużyłbym się tym jako pomocą do lewarka. dobry patent.

jakubczyk1985

2012-04-22, 08:47
dobry patent tylko przy tak pokiereszowanym wydechu jak mój nie zdał by egzaminu

three_jr

2012-04-22, 11:07
RaScad napisał/a:

Nie zaufałbym temu za Chiny Ludowe... Zmieniasz koło, masz już założyć nowe, ręce są już obok piast i nagle taka poducha peka, wyślizguje się albo rozszczelnia i zakleszcza ci łapy. Nie dzięki, wolę zwykly lewarek i bawić się z trafianiem w rowki i przestawiać go co wymieniano koło, niż ryzykować połamane ręce.....

chyba nigdy nie zmieniałeś koła. Bo jak wiadomo trzeba podłożyć zapas pod próg fury na wypadek jakby się miała sp***olić z lewarka, a w tym przypadku gdyby pękła ta poduszka

miodowar

2012-04-22, 11:25
Fajnie się musi wysiadać.

ni...........ne

2012-04-22, 11:41
Do tych tchórzy nade mną:
Kiedy już nadmuchacie tę poduszkę i podniesiecie samochód to możecie coś podłożyć jako zabezpieczenie. Jeżeli wymieniając koło czy robiąc coś innego przy samochodzie polegacie tylko na lewarku, nie podkładając nic innego jako zabezpieczenie, to wróże wam nieciekawą przyszłość.

Kondra

2012-04-22, 11:56
No patrzcie jaki spryciarz.

KimDzongIl

2012-04-22, 12:00
Ta poduszka jest już w sklepach ładne pare lat. Głównie skierowana jest to ludzi którzy jeżdżą bo bezdrożach (np. offroad) gdzie nie możesz użyć lewarka bo jest za miękkie podłoże np. błoto czy piach. Poduszka ta nie ma prawa pęknąć bo ma zabezpieczenie gdy jest za wysokie ciśnienie ,po prostu spaliny są wypuszczane.

delpozzo

2012-04-22, 12:03
RaScad napisał/a:

Nie zaufałbym temu za Chiny Ludowe... Zmieniasz koło, masz już założyć nowe, ręce są już obok piast i nagle taka poducha peka, wyślizguje się albo rozszczelnia i zakleszcza ci łapy. Nie dzięki, wolę zwykly lewarek i bawić się z trafianiem w rowki i przestawiać go co wymieniano koło, niż ryzykować połamane ręce.....



Czlowiecze malej wiary, ten patent to tzw "air jack'' z powodzeniem od dawna wykorzystywany w off roadzie. Tylko tam zamiast gofra ze szrota podnosi land cruisery i patrole w ciezkich wersjach (plus opor blota w ktore fura sie wkleila) i nie slyszalem zeby cus peklo. Moze dlatego ze daje rade od 4 do 6 ton ;-)

(zagorzalych ortografomanow prosze o wybaczenie braku polskich znakow)

Fap Fap

2012-04-22, 12:13
Nie polecam wykorzystywać takiego gadgetu na codzień, bo wasza uszczelka pod głowicą nie będzie z tego zadowolona.

RaScad

2012-04-22, 12:20
three_jr napisał/a:

chyba nigdy nie zmieniałeś koła. Bo jak wiadomo trzeba podłożyć zapas pod próg fury na wypadek jakby się miała sp***olić z lewarka, a w tym przypadku gdyby pękła ta poduszka


Wymieniałem i to nie raz, chcoiażby w zeszły czwartek. Jakoś nigdy nie używałem niczego oprócz lewarka, bo po kij. Jak jest dobry lewarek i samochód stoi na betonowych plytach to co ma się zrypać. :-P Zobacz sobie lewarek o Volvo V40, to nie ma prawa spaść, a ni się przechylić, chyba, że źle zalożony albo na krzywej powierzchni. :-)
http://img.bazarek.pl/279988/16218/2551118/250_4143914944e453c89b44fd.jpg

kopiko19

2012-04-22, 12:25
zajeb teraz bucha z tej poduchy :D