18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcje jebania frajerów - Charles Bronson

Pa...........ć • 2017-08-18, 12:12
Witam drogich sadoli i sadolki nie zauważyłem tu jeszcze żeby ktoś złożył hołd temu wspaniałemu aktorowi i człowiekowi, ale skończę pie**olić bo przecież każdy może sobie o nim poczytać na wikipedii. :-P
Doj***ny wąsik i stylówka oraz oszczędna mimika twarzy zaskarbiły mu wielu fanów i stał się synonimem wrednego sk***ysyna w latach 80.
Mi chodzi o sceny z filmów w którym Charles rozprawia się z najróżniejszym robactwem i zbirami. :evil:
UWAGA! jeżeli ktoś nie lubi kiczu i lat 80 to nie ma sensu żeby to oglądał



Tu na ten przykład postać grana przez niego szybko rozprawia się ze złodziejami samochodu, szybko bo niestety nie ma zbyt wiele czasu gdyż kolacja stygnie


W tej scenie przechytrzył bandytę udając zwykłego bogatego frajera który zaszedł do złej dzielnicy, warto zwrócić uwagę na tego potężnego sk***iela którego wyjął za pazuchy, to .475 Wildey Magnum. Prawdziwy Badass


Tutaj, zaoptarzony w MAC 11 z tłumikiem odwiedza pana który sprzedawał narkotyki dzieciom w jego dzielnicy


Klasyczna sytuacja 3 gwałcicieli 1 kobieta i jeden Bronson o którym nie wiedzieli (uwaga szok końcówka)


Bronson znowu udając zwykłego obywatela zwabia do siebie robactwo w metrze



Czy wspomniałem że pan Charles był Polakiem i w dzieciństwie mówił po polsku? nie? to właśnie wspominam :mrgreen:

flaszka

2017-08-18, 12:25
za Bronsona zawsze piwko

Misiek_KRK

2017-08-18, 12:32
PalonyPaznokieć napisał/a:

...


Czy wspomniałem że pan Charles był Polakiem i w dzieciństwie mówił po polsku? nie? to właśnie wspominam :mrgreen:



A czy ja wspominałem, że poejbały Ci się stronki. To właśnie wspominam.
To jest sadistic. Tu się oglądam prawdziwe filmiki z łamaniem kości, zabijaniem, śmiercią, sexem, pieprzeniem i innymi fajnymi rzeczami.
A Twój idol Charles był tylko aktorem, a był dobrym aktorem bo był z Polski.
To tak na oslodę, żebys nie plakał

Pa...........ć

2017-08-18, 12:34
Misiek_KRK napisał/a:



A czy ja wspominałem, że poejbały Ci się stronki. To właśnie wspominam.
To jest sadistic.
To tak na oslodę, żebys nie plakał



Ale ty masz silną psychikę 8-)
Kolejny k***a szeryf sadola, jak ci się nie podoba to pomiń, w regulaminie nie ma punktu:
Tu się ogląda prawdziwe filmiki z łamaniem kości, zabijaniem, śmiercią, sexem, pieprzeniem i innymi fajnymi rzeczami.

Wulvghar

2017-08-18, 12:35
Tatar polskiego pochodzenia. Synonim twardziela. Oj się oglądało te filmy "kina akcji" :D

Misiek_KRK

2017-08-18, 13:00
PalonyPaznokieć napisał/a:



Ale ty masz silną psychikę 8-)
Kolejny k***a szeryf sadola, jak ci się nie podoba to pomiń, w regulaminie nie ma punktu:
Tu się ogląda prawdziwe filmiki z łamaniem kości, zabijaniem, śmiercią, sexem, pieprzeniem i innymi fajnymi rzeczami.



Odpowiedz mi tak na poważnie.
Co to gówno ma wspólnego z tym portalem? Co w tym jest sadystycznego?
Rozumiem, że lubisz aktora, możesz być nawet jego fanem, możesz wyklejać sobie jego plakatami ściany w pokoju mamusi, ale do k***y nędzy, nie zamulaj serwerów sadistica gównem, które interesować może kilkanaście osób tu wchodzących.
Mam nadzieję, że szybko to wyląduje w sucharach.

krasnal_hałabała

2017-08-18, 13:20
Trochę jak Śliski Boogie tylko że starszy, szczuplejszy i dbający o higienę.

pakicito

2017-08-18, 13:20
Cytat:

A czy ja wspominałem, że poejbały Ci się stronki. To właśnie wspominam.
To jest sadistic. Tu się oglądam prawdziwe filmiki z łamaniem kości, zabijaniem, śmiercią, sexem, pieprzeniem i innymi fajnymi rzeczami.


nudzi mi się, to się wtrącę;
Twoje tematy "Prawie hardcorowy kierowca", "Różnica pomiędzy 66 a 200 mph" oraz "Wesołe znicze z Ich Troje" mają coś wspólnego z tym co napisałeś?

Morzik

2017-08-18, 13:46
Ja to tam wolę Charlesa bronson'a z filmu ,, Bronson'' 8-) jak ktoś nie widział filmu to polecam.

jholy

2017-08-18, 13:54
Pewnie, że Polak typowy wąsaty Janusz ;) - Charles D. Buchinsky

voidinfinity

2017-08-18, 14:43
Bronson spoko. Minimum pie**olenia, maksimum napie**alania.

WeedLover

2017-08-18, 15:04
Bronson to był sk***iel i kozak. Chyba sobie zrobię maraton dzisiaj z sześciopakiem i serią "Życzenie Śmierci". Słabo pamiętam :/

biala20

2017-08-18, 16:04
A ja w młodości byłam murzynem! I w koszykówkę grałam! A co do gościa, szkoda, że z granatnikiem nie łaził! Zresztą, dzisiaj wszędzie jest monitoring!

W............R.

2017-08-18, 16:13
Bronsona nie lubią tylko ci, którzy mają strach koło dupy, że na ulicach pojawi się ktoś taki jak on :D

KillerLaugh

2017-08-18, 16:26
Cytat:

Czy wspomniałem że pan Charles był Polakiem i w dzieciństwie mówił po polsku? nie? to właśnie wspominam


To wrzuć film, na którym mówi po polsku, bo nie uwierzę.