18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lekcje jebania frajerów 4 - Al Pacino

Pa...........ć • 2017-09-05, 18:32
W końcu nadszedł ten dzień, mam zaszczyt przedstawić wam Alfredo Jamesa Pacino
Niełatwym zadaniem jest wybranie 5 najlepszych scen z udziałem Ala, ale postaram się aby było wystarczająco epicko.


UWAGA wymagany angielski na poziomie podstawowym choć myślę żę większość zainteresowanych zna dialogi na pamięć.
Więc Tu macie podstawy o nim na Wikipedii a ja przechodzę do scen:

1. Ojciec Chrzestny (1972) it's only business
Legendarna już scena w której Michael Corleone rozprawia się ze swoim wrogiem Sollozzo oraz skorumpowanym Kapitanem Nowojorskiej policji. Ryzykując swoje życie i wolność ratuje rodzinę.
Warto zwrócić uwagę że Sollozzo zginął szybko ponieważ "był to tylko biznes" a McCluskey'iemu Michael poświęcił więcej czasu bo to "sprawa osobista"


2. Scarface (1983) You die Muthafuka!
Mimo tego że każdy inny dał by tutaj inną scenę z tego filmu to ja to pie**ole bo zestawiam swoje ulubione.
Idealnie pokazano tu jaką postacią jest Tony Montana, i jego przywiązanie do obietnic, miało nie być kobiet i dzieci i ch*j, wydam na siebie wyrok śmierci ale zasad nie zmienię.


3. Życie Carlita (1993) "Benny Blanco"
Piękna scena dobrego filmu, w skrócie, jakiś gangus ma pretensje że przyjaciel głównego bohatera wyrywa dupeczkę która wcześniej była jego. Za dużo się odzywa więc Carlito w piękny sposób wyjaśnia śmiecia i odsuwa do szeregu


4. Ojciec Chrzestny (1972) "Baptism"
Piękny przykład "montażu równoległego" i scena w której Michael ostatecznie udowadnia że to on jest nowym szefem rodziny, chrzest jako jego alibi oraz wszystkie zlecone zabójstwa wykonane jednocześnie o tej samej godzinie.


5. Oczywiście wiadoma scena z wiadomego filmu
Tony Montana umarł tak samo jak żył


Dziękuje wszystkim za poświęcony czas na ten temat.

Tutaj macie linki do poprzednich części
1.
2.
3.

TB303

2017-09-05, 18:34
To jeden z tych tematów, gdzie najpierw dajesz piw, a dopiero potem go sprawdzasz :mrgreen:

mlecz1323

2017-09-05, 18:34
za 3 częsci o j***niu frajerów z zajebistymi urywkami za 4 z automatu masz piwo :) ^^ zaczynam ogladac.

do...........ka

2017-09-05, 18:35
Uwielbiam ten cykl :oops:

Pa...........ć

2017-09-05, 18:35
2@up
I czuć k***a od razu że wakacje się skończyły, znane profile przestały wrzucać te pie**olone tasiemce z wypadkami drogowymi i pobiciami w chinach znalezione na jakimś j***nym zadupiu live-leak.

du...........ck

2017-09-05, 19:12
say hello to my little friend!

Jesse.Pinkman

2017-09-05, 20:19
Pierwszą część Ojca Chrzestnego oglądałem tyle razy (pozostałe części zresztą też) i zawsze tak samo fascynuje mnie postać Sonny'ego. James Caan odj***ł kawał dobrej roboty odgrywając tą rolę po mistrzowsku.

biala20

2017-09-05, 20:32
A podobno gimbę zlikwidowali! Trzeba być niezłym pojebańcem, aby się jarać AKTORAMI!

TB303

2017-09-05, 20:42
biala20 napisał/a:

A podobno gimbę zlikwidowali! Trzeba być niezłym pojebańcem, aby się jarać AKTORAMI!



Nikt cię o zdanie nie pyta!

Pa...........ć

2017-09-05, 21:04
biala20 napisał/a:

A podobno gimbę zlikwidowali! Trzeba być niezłym pojebańcem, aby się jarać AKTORAMI!



Nie sprowokujesz mnie drugi raz

BenderXXX

2017-09-05, 22:26
No tak, chłopiec jest z 1995 , to duzo wyjasnia.

TB303

2017-09-05, 23:18
Post do usunięcia, pomyłka.

Pa...........ć

2017-09-06, 00:01
BenderXXX napisał/a:

No tak, chłopiec jest z 1995 , to duzo wyjasnia.


Nie wiem komu próbujesz zaimponować pajacu ale nie udaje ci się to bo Chłopiec gasi cię jak peta na dworcu :-P


Pozdrawiam