18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lekcje jebania frajerów 2 - Clint Eastwood

Pa...........ć • 2017-08-21, 16:24
Sadole przed chwilą wrzuciłem cały temat i się po minucie sp***oliły wszystkie filmiki więc robię to jeszcze raz. Całe szczęście zapisałem

Ponownie witam drogich sadoli i sadolki.
Tego pana raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, 87 letni już Clint jest prawdziwym synonimem sk***iela który zostawił by ciebie ze śmiertelnym postrzałem a twoją żonę z potrójnym orgazmem.

Tak jak poprzednio pokazuje sceny filmowe które wyróżniły się niebywałą epickością.
Wymagany angielski na poziomie podstawowym, chociaż myślę że większość zainteresowanych tematem zna dialogi na pamięć

1. Brudny Harry (1971) czyli absolutna klasyka. Scena w której Callahan jest świadkiem napadu na bank i przeżuwając jeszcze hotdoga sprawia że staje się on nieudany. To właśnie od tego filmu zaczął się kinowy schemat o policjancie którego nie lubią przełożeni i rozpie**ala pół miasta ale jest wyjątkowo skuteczny

2. Za garść dolarów (1964) W tej scenie postać grana przez Eastwooda wyjaśnia miejscowym zbirom że jego koń zasługuje na przeprosiny za to jak go potraktowali. Warto zwrócić uwagę na epicki tekst skierowany do grabarza: przyszykuj 3 trumny, oraz końcową puentę. Niecierpliwi mogą przewinąć do 00:53

3. Gran Torino (2008) Dowód na to że nie tylko w młodości był kozakiem.Walt Kovalsky nie dość że pocisnął dindu nuffinom to jeszcze wzbudził u nich respekt. Scena na pewno przewijała się już na sadolu ale nie mógłbym pozwolić aby nie pojawiła się w tym zestawieniu. UWAGA wersja z lektorem PL.

4.Nagłe zderzenie (1983) Czwarta część przygód Inspektora Callahana. Harry wraca do baru wyjaśnić dlaczego w jego kawie jest tak dużo niezdrowego cukru. Tutaj dowiadujemy się że nigdy nie jest sam bowiem zawsze towarzyszy mu też Smith i Wesson

5. Brudny Harry (1971) Jest to końcówka filmu, gdzie psychopata zostaje rozj***ny w piękny sposób, mianowicie nie ma szczęścia.
(warto wiedzieć że postać antagonisty była wzorowana na prawdziwym seryjnym mordercy Zodiaku)


Poprzedni temat w miarę się przyjął więc pozwalam sobie kontynuować to jako serie

overgod

2017-08-21, 16:44
" Co knujecie smoluchy"Yeahh:)

biala20

2017-08-21, 17:06
Serio?! Ile masz latek?! Gimnazjum już chyba nie ma, to jak cię nazwać?

~Angel

2017-08-21, 17:08
Kolejną wrzutę zrób z Karolakiem :krejzi:

Pa...........ć

2017-08-21, 17:09
biala20 napisał/a:

Serio?! Ile masz latek?! Gimnazjum już chyba nie ma, to jak cię nazwać?



Wiek masz podany w profilu labadziaro :-P Możesz mnie nazywać pan PalonyPaznokieć
Tak poza tym to chyba coś ci się popie**oliło i skomentowałaś nie ten temat 8-)

Ledwo założony profil, ch*jowa patolska ksywka której pewnie używasz w prywatnym życiu, zero tematów. No k***a przecież tego nawet nie trzeba komentować :samoboj:
Weź nic nie pisz jak masz takie głupoty publikować.

goniesuki.nastojaka

2017-08-21, 17:10
biala20 napisał/a:

Serio?! Ile masz latek?! Gimnazjum już chyba nie ma, to jak cię nazwać?



może tradycyjnie, gówniak.

Maxi96

2017-08-21, 17:15
biala20 napisał/a:

Serio?! Ile masz latek?! Gimnazjum już chyba nie ma, to jak cię nazwać?



Dołączyła: 12 Lip 2017


Posty: 87


Ledwo założyła konto a już tyle postów naj***ła...

Ehh kobiety :krejzi:

drukarka666

2017-08-21, 17:20
Znasz to?


I'll blow a hole in your face then go inside and sleep like a baby.


Get off our lawn!

Tafariel

2017-08-21, 17:28
Angel napisał/a:

Kolejną wrzutę zrób z Karolakiem :krejzi:



Pewnie wtedy żadna "biała20" by się nie przyj***ła do tematu :roll: Kajojak jak kajojak, ale z Lindą by temat też mógł być! Do filmów z Eastwood'em można wracać bez końca! Świetny aktor i reżyser :wodka:

Wiewór

2017-08-21, 17:48
Zauważcie, że kiedyś jak nie było poprawności politycznej to negrowie byli szwarzcharakterami (dosłownie i w przenośni).
Eastwood strzelał do bambo jak do kaczek i nikomu do głowy nie przyszło zaginać rzeczywistość i dopie**alać się, że to rasizm.

mi...........ek

2017-08-21, 18:01
Zajebisty temat, piwko. Dawaj więcej takich, Sztywny Johny.

nwonigers

2017-08-21, 18:12
za clinta eastwooda zawsze piwo. A Gif z poczatku tematu to chyba ostatnia scena najlepszego westernu, pt. "Dobry zly i brzydki" blondi pokazuje brzydkiemu zeby kopal. kiedys gardzilem tym aktorem. musialem do niego dorosnac jak widac.

qwerty1234567890

2017-08-21, 18:52
Zodiaka jak pamiętam chyba nie złapali, musiał wcześniej też nie mieć kartoteki albo być prze ch*jem w zacieraniu śladów, a to dlatego, że każdy się myli, choć to lata 70? jakoś tak. Ciekawe czy dziś przy tych całych aparaturach co mają była by możliwość złapania takiego.

Pa...........ć

2017-08-21, 18:58
qwerty1234567890 napisał/a:

Zodiaka jak pamiętam chyba nie złapali, musiał wcześniej też nie mieć kartoteki albo być prze ch*jem w zacieraniu śladów, a to dlatego, że każdy się myli, choć to lata 70? jakoś tak. Ciekawe czy dziś przy tych całych aparaturach co mają była by możliwość złapania takiego.



Zodiaka nie złapano głównie przez niedouczenie i głupotę policji.
Przy dzisiejszych procedurach i przepisach oraz wszędobylskich kamerach złapano by go po drugim morderstwie.

kondzio63221

2017-08-21, 19:09
PalonyPaznokieć napisał/a:



Wiek masz podany w profilu labadziaro :-P Możesz mnie nazywać pan PalonyPaznokieć
Tak poza tym to chyba coś ci się popie**oliło i skomentowałaś nie ten temat 8-)

Ledwo założony profil, ch*jowa patolska ksywka której pewnie używasz w prywatnym życiu, zero tematów. No k***a przecież tego nawet nie trzeba komentować :samoboj:
Weź nic nie pisz jak masz takie głupoty publikować.



A i cyca nie pokazała. Ale spoko, gimbaza niedługo ma koniec wakacji. :D
Zresztą nie ma się co spuszczać, jakiś typek to jest niestety.