18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legenda o samurajskim mieczu

Cały_Idiota • 2015-03-10, 21:04
Miecz wart miliony dolarów - przepadł na zawsze?




Podobne:

spoiler

BongMan

2015-03-10, 21:13
Cały_Internet napisał/a:

Miecz wart miliony dolarów - przepadł na zawsze?


Ee tam, mój miecz jest wart dużo więcej. Jest bezcenny wręcz :)

pi...........ja

2015-03-11, 17:08
Tragedia to była, jak przepadł Uriziel i zbroja z magicznej rudy.

ciernik

2015-03-11, 17:48
@up Dobrze gada! Polać mu

Forgesse

2015-03-11, 19:51
Katana to gówno wykreowane przez Hollywood. Samuraj nie ma jakichkolwiek szans z jego rówieśnikiem z Europy, w każdym czasie.

Cały_Idiota

2015-03-11, 20:10
Forgesse napisał/a:

Katana to gówno wykreowane przez Hollywood.



Jeśli tylko do kina z Hollywood się ograniczasz i nie masz świadomości, że amerykańskie kino jedynie czerpało z bardzo popularnych na zachodzie filmów japońskich reżyserów to z czym do ludu?



Forgesse napisał/a:

Samuraj nie ma jakichkolwiek szans z jego rówieśnikiem z Europy, w każdym czasie.



Czyli w pojedynkach bronią białą musi obowiązywać cenzus wiekowy? Pozwól że spytam - piłeś coś?

Forgesse

2015-03-16, 10:30
[quote="Cały_Internet"]

Jeśli tylko do kina z Hollywood się ograniczasz i nie masz świadomości, że amerykańskie kino jedynie czerpało z bardzo popularnych na zachodzie filmów japońskich reżyserów to z czym do ludu?





Czyli w pojedynkach bronią białą musi obowiązywać cenzus wiekowy? Pozwól że spytam - piłeś coś?[/quote

Ale ludzie sie jarają katną, która w rzeczywistości nie była super ultra bronią. To filmy stworzyły legendę o jej swietności.

[quote="Cały_Internet"]

Jeśli tylko do kina z Hollywood się ograniczasz i nie masz świadomości, że amerykańskie kino jedynie czerpało z bardzo popularnych na zachodzie filmów japońskich reżyserów to z czym do ludu?





Czyli w pojedynkach bronią białą musi obowiązywać cenzus wiekowy? Pozwól że spytam - piłeś coś?[/quote

Ale ludzie sie jarają katną, która w rzeczywistości nie była super ultra bronią. To filmy stworzyły legendę o jej swietności.