18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Le Valdor - Zamek Frankensteina

Louve • 2012-07-18, 12:45
Le Valdor - Frankensteins Castle, to wybudowany w 1889roku zamkopodobny szpital na francuskojęzycznym terenie Belgii. Ostatnie archiwa znalezione w budynku datowane są na 1987rok, a więc działalność potężna, niemal stulecie. Budynek ten mieścił się na powierzchni 5 hektarów. Krył w sobie kilometry korytarzy, piwnice, strychy, do niedawna, przed renowacją, dało się, mimo sporych zniszczeń, rozpoznać dormitoria pielęgniarek, poczekalnie, biura, laboratorium. Le Valdor został poddany renowacji na przełomie 2005 - 2007. Obecnie tylko główna fasada została zachowana, na pamiątkę. Resztę zburzono i wybudowany nowoczesny szpital.













Więcej? W komentarzach.

erniii

2012-07-18, 12:51
No to dajesz, ciekaw jestem.

erniii

2012-07-18, 13:03
Te z pierwszego posta zdecydowanie lepszy klimat, aż mi się stare gry przygodowe przypominają ;-)

outsider_max

2012-07-18, 13:25
qwa właśnie czegoś takiego szukałem do kupna. No masz szpital zrobili... żenada.

groch777

2012-07-18, 13:36
dlaczego zawsze jakiś h*j ze spreyem się znajdzie i napie**oli na ścianie?....




karny ku*as za brak wyczucia. tyle mostów i starych szarych budynków a te pały w takich miejscach sie rozmazują.

makabrax

2012-07-18, 14:08
@groch777
osobiście też mnie to zawsze rozpie**ala, wchodzisz gdzieś i albo ku*asy, albo "mariola to k***a" ewentualnie "legia k***y" :D

tak jak w tym kawale

Dwóch naszych na wyciecze w Egipcie. Oczywiście jadą zobaczyć piramidę Cheopsa. Wchodzą do środka, zaczynają kręcić się po korytarzach, a tam straszny zaduch. Im głębiej wchodzą, tym duszniej się robi... W końcu jeden nie wytrzymuje:
-Dobra Heniek, tu jest nie do wytrzymania, pisz "ch*j" na ścianie i wychodzimy.

a co do opuszczonych u nas w kraju, a na zachodzie, tam o dziwo można zobaczyć dobrze zachowane budynki i wnętrza które nie mają właściciela/użytkownika przez 10-20 lat, a u nas... 2 lata to jest już czas "krytyczny" po tym okresie już wszystko jest zdarte do gołej cegly, nawet kable z instalacji są powyrywane, bo się komuś w domu przydały...

Louve

2012-07-18, 20:44
Ano niestety, debili ta Ziemia nosi masę, a objawiają swą obecność na miliard sposobów. Na przykład niszcząc tak piękne budowle ambitnymi malunkami ku*asów.

Go...........ay

2012-07-19, 06:16
nak***iaj dalej

Louve

2012-07-19, 09:23
Aż Ci niechcący z rozpędu postawiłam piwo, a chciałam tylko napisać, że ni ma więcej, już dość obrazków naj***ne. ;)

W

2012-07-19, 10:02
Louve napisał/a:

Aż Ci niechcący z rozpędu postawiłam piwo, a chciałam tylko napisać, że ni ma więcej, już dość obrazków naj***ne. ;)


zapewne postawiłaś piwo podświadomie, bo sama byś chciała ponak***iać więcej obrazków ;)

Louve

2012-07-19, 10:20
W napisał/a:


zapewne postawiłaś piwo podświadomie, bo sama byś chciała ponak***iać więcej obrazków ;)



Piwo postawiłam podświadomie, bo sama bym chciala, ażeby mi stawiano. :amused:

68mustang

2012-07-19, 15:07
już gówniarstwo ściane dezodorantami wymalowało

Drakhesh

2012-07-19, 19:41
Rozegrać kiedyś sesję Call of Cthulhu w takim miejscu... To by było niesamowite.