18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurs bezstresowości

K_T • 2013-02-02, 00:32
Siara :D i wszystko jasne :P


Aikenlól

2013-02-02, 02:21
Pamiętam jak często przesiadywałem z rodzicami jeszcze u nich w domu i rozmawialiśmy bardzo często, bardzo długo. Właśnie wtedy popołudniami leciała "ale plama", niesamowicie zabawny program jeśli się w niego wsłuch*je, rozumie każde zdanie i dosłownie, wysila żeby słuchać, ale jeśli się go nie słuchało, tylko rozmawiało z rodzicami (jak w moim przypadku) tak ten program w ogóle nie był nawet zabawny, swoista rzecz nie zdarzająca się czesto w teraźniejszej telewizji, bo teraz albo cos jest faktycznie dobre i zabawne, albo poprostu do rozbicia o kant dupy.
Takie przemyślenia ode mnie na dobranoc ;) )

calasty

2013-02-02, 03:10
@Aikenlól
"Pamiętam jak często przesiadywałem z rodzicami jeszcze u nich w domu i rozmawialiśmy bardzo często, bardzo długo. Właśnie wtedy popołudniami leciała "ale plama", niesamowicie zabawny program jeśli się w niego wsłuch*je, rozumie każde zdanie i dosłownie, wysila żeby słuchać, ale jeśli się go nie słuchało, tylko rozmawiało z rodzicami (jak w moim przypadku) tak ten program w ogóle nie był nawet zabawny, swoista rzecz nie zdarzająca się czesto w teraźniejszej telewizji, bo teraz albo cos jest faktycznie dobre i zabawne, albo poprostu do rozbicia o kant dupy.
Takie przemyślenia ode mnie na dobranoc )"




k***a, czytając Ciebie podczas oglądania poczułem się jak Ty przy Twoich starych tamtego czasu

Aikenlól

2013-02-02, 10:29
calasty napisał/a:

@Aikenlól
"Pamiętam jak często przesiadywałem z rodzicami jeszcze u nich w domu i rozmawialiśmy bardzo często, bardzo długo. Właśnie wtedy popołudniami leciała "ale plama", niesamowicie zabawny program jeśli się w niego wsłuch*je, rozumie każde zdanie i dosłownie, wysila żeby słuchać, ale jeśli się go nie słuchało, tylko rozmawiało z rodzicami (jak w moim przypadku) tak ten program w ogóle nie był nawet zabawny, swoista rzecz nie zdarzająca się czesto w teraźniejszej telewizji, bo teraz albo cos jest faktycznie dobre i zabawne, albo poprostu do rozbicia o kant dupy.
Takie przemyślenia ode mnie na dobranoc )"




k***a, czytając Ciebie podczas oglądania poczułem się jak Ty przy Twoich starych tamtego czasu



przy moich rodzicach, rozumiem ;)

Duath

2013-02-02, 11:16
Za piwo zawsze siara

kmg.al

2013-02-02, 11:25
@RastaFan zjarany, to ty!?

maciekawski

2013-02-02, 12:05
Bogusław Linda też takie szkolenie przeszedł :D

speedster

2013-02-02, 12:26
Boguś to je organizował...

matiget

2013-02-02, 12:45
ch*jwe wes kruwa przestan wrzucac taki syf

go...........et

2013-02-02, 13:08
@up, jak twierdzisz, że Ale Plama jest ch*jowa, to ty swojego pyska w lustrze, synu, nie widziałeś.

di...........os

2013-02-02, 13:19
@ up up

Poza tym: weź, nie weś.

M@peT

2013-02-02, 13:26


I tak najlepszy odcinek był z listem od murarza. ( od 1:53)

spyyd3r

2013-02-02, 13:52
Siara i PPPP Polska Partia Przyjaciół Piwa pamiętacie? :D nie pytam Gimbazów bo oni jeszcze nie istnieli

M@pet list od murarza :D popłakałem się :D Piwo dla Ciebie :P

Novik

2013-02-02, 14:21
stary dobry program, list do murarza mistrz; d