18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura na drodze

DevilLama • 2014-05-25, 13:00
Tak bezstresowo żyją ludzie - samochód rzecz nabyta.


Lukasero

2014-05-25, 13:24
@ach*jciwcycki, a no właśnie to że u nas to gość pierwsze co, to by wyleciał i Ci wpie**ol spuścił a potem darł na Ciebie morde że się w życiu nie wypłacisz za to co zrobiłeś :D

sromojad

2014-05-25, 13:29
Lukasero up
I to niezależnie od tego czy jedzie wartburgiem z odpadającą od rdzy blachą, czy takim porshakiem.

ml...........kv

2014-05-25, 14:46
tak postepują ludzie w normalnym cywilizowanym kraju (był nim do póki nie przyjechali tam polacY) :amused:

podobna sytuacja w polsce :

- jak jezdzisz ch*ju, nie wypłacisz się do końca życia
- obrzucanie cebulą
- milicja się tobą zajmię i skończysz w pierdlu w sztumie, j***ni rowerzyści

w rosji:
- no suka bladz
(odgłosy łamanych lusterek samochodowych, rzucanego roweru i wystrzałów z kija bejsbolowego)

qwerq221

2014-05-25, 14:50
Uwaga tłumaczę;
- Zaj***łem ci w furę moim ognistym rumakiem

- Jak to?

- No po prostu nie opanowałem mocy...

- A dobra.

- No ja myślę.

- No tata kupi nowy, albo da podwyżkę.

- No to pa.

- No pa zachlej pałę w pubie

dablju7

2014-05-25, 16:36
niech se kupi jeszcze jedną kamerę.

Domciosek

2014-05-25, 17:18
pie**olicie, ja bym się wk***ił niemiłosiernie, co jak co ale samochód to jest chyba materialna rzecz, o którą najbardziej dbam, myję często, woskuje, poleruje, aż tu nagle taka ciota na rowerze Ci k***a bok przerysuje. Jak im się coś zrobi to wielce poszkodowani jak oni coś zrobią to wtedy są tylko rowerzystami.

Patryksz163

2014-05-25, 17:21
Chyba natychmiastowa myśl dla gejów

ellsworth

2014-05-25, 17:26
No i taka jest różnica między arystokratą, a nowobogackim wsiórem, który by najchętniej zabił sprawcę stłuczki.

zagiel1111

2014-05-25, 17:29
Domciosek napisał/a:

pie**olicie, ja bym się wk***ił niemiłosiernie, co jak co ale samochód to jest chyba materialna rzecz, o którą najbardziej dbam, myję często, woskuje, poleruje, aż tu nagle taka ciota na rowerze Ci k***a bok przerysuje. Jak im się coś zrobi to wielce poszkodowani jak oni coś zrobią to wtedy są tylko rowerzystami.



samochod to tylko rzecz, srodek transportu, nie spinaj tak dupy

Lukasero

2014-05-25, 17:52
Domciosek napisał/a:

pie**olicie, ja bym się wk***ił niemiłosiernie, co jak co ale samochód to jest chyba materialna rzecz, o którą najbardziej dbam, myję często, woskuje, poleruje, aż tu nagle taka ciota na rowerze Ci k***a bok przerysuje. Jak im się coś zrobi to wielce poszkodowani jak oni coś zrobią to wtedy są tylko rowerzystami.



I właśnie o to tutaj chodzi, że w cywilizowanym kraju ludzie rozumieją że każdy może się pomylić na rowerze/motocyklu czy innych środkach lokomocji...

Kilo cebuli dla Pana Domcioska :amused:

kulad8

2014-05-25, 18:08
kto mi auto zaj***ł ?

Geho

2014-05-25, 19:20
A ja się pochwalę - jak mi typ w korku wjechał w koło (byłem moto) autem delikatnie, nic się nie stało, pojechałem dalej :) Apeluje o normalność, a nie podejście "niech płaci ku*as" :P

kordi

2014-05-25, 20:20
jak by mi taki ch*j jebnął w ałuto to bym go chyba zaj***ł