18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kufel

marten4 • 2015-04-25, 12:14
Byłem u kumpla, gdy jego młodszy brat dał mi kufel z czymś żółtym. Ale uśmiechał się przy tym podejrzanie, więc na szczęście na wszelki wypadek powąchałem.
Ten sk***iel chciał, żebym wypił Tyskie

yebacsystem

2015-04-25, 12:51
pij k***a co ci daja bo do 18-nastki daleko ;D

Siedem

2015-04-25, 14:30
Niech żyją lokalne browary!








Sk***ysyny.

aimbotakahl1

2015-04-25, 15:38
Nieźle ma nasrane w bani ten twój kumpel

Pawelek92

2015-04-25, 15:52
"z czymś żółtym"... czy ty k***a kiedyś piwo widziałeś? usłyszałeś jak starsi koledzy na podwórku mówili, że Tyskie jest ch*jowe i chcesz być fajni jak oni i też je hejtujesz? za 10 lat będziesz miał własne zdanie.

DerFels

2015-04-25, 15:53
A może pił i się zna? Na ch*j bijesz pianę?

Borys73

2015-04-25, 16:10
Tyskie ponad wszystkie. Klasyczne najlepsze :)

ZR...........E_

2015-04-25, 16:23
Warszawski festiwal (weekend) piwa a ja k***a w robocie cały dzień siedzę :(

pozdrodlainternetu

2015-04-25, 16:25
streszcze wam komentarze. Jedni beda cisnac Tyskie drudzy mowic ze Najlepsze a na koniec przyjdzie prezes k***a znawca napisze 3 akapity wyzwie wszystkich ze nie pili nigdy prawdziwego piwa i koniec nie musicie komentowac:P

Sonal

2015-04-25, 16:35
Już kiedyś pisałem w innym poście. "Smakoszom" piwa ładnie zamykam ich ryj pełen frazesów - daję kilka-kilkaście kufli i mają rozpoznać BEZBŁĘDNIE, w którym jest koncernowe. I na tym kończy się bycie znafca piwa lokalnego i odrzucanie wg ich nazewnictwa sików.

Madroxx

2015-04-25, 16:45
Co wy macie do Tyskacza ?

Pijecie jakieś niszowe piwa, które w sieciówkach trudno spotkać albo nie ma wcale i się spinacie :roll:

SaveTheTrees

2015-04-25, 16:46
Tyskie tak samo jak te wszystkie Harnasie i Kasztelany - piwo produkowane masowo. Przeznaczone do tego, żeby długo przesiedzieć w sklepie, a nie żeby dobrze smakować. Powoli pojawiają się niefiltrowane i niepasteryzowane, to już krok w dobrą stronę. Ale wiecie co? I tak ich nie kupuję, bo wolę piwa z małych lokalnych browarów.
To co dobre startuje od 4zł i nie jest sprzedawane w puszkach, jest w dobrych sklepach z piwem. Gorąco polecam piwa górnej fermentacji, ciekawe są też połączenia z innymi smakami, np. ciemne piwo z kawą. Warto też wspomnieć o tym, że piwa z tych małych browarów mają zupełnie inny posmak niż te ogólnopolskie - nie jest to sama chmielowa goryczka, ale coś więcej, coś czego nie mogę opisać - bo trzeba spróbować samemu.
Reasumując, wszyscy up nie piliście nigdy prawdziwego piwa, przejrzeć na oczy pozwoli wam dopiero odstawienie tego masowo produkowanego moczu i zagustowanie w dobrych piwach. Na początek warto znaleźć dobrze zaopatrzony sklep z piwem i zrobić degustację - po jednym z tych powyżej piątaka za butelkę, a najlepiej w ogóle wziąć na kilka osób i pić każdy np. po 0,2l z każdej butelki celem skosztowania większej ilości smaków i aromatów.

@Sonal
No to na mnie właśnie byś upadł, bo już takie testy parę razy robiłem :D
Post napisany dla jaj na odpowiedź dla pozdrodlainternetu, aż takim specem nie jestem

The_Andrzej

2015-04-25, 17:08
Koncernowe czy nie koncernowe, Tyskie jest po prostu niesmaczne. Już nawet taki Harnaś o połowę tańszy smakuje lepiej. Mówię tu o Groniu, klasyczne jest całkiem niezłe.

Antybozia666

2015-04-25, 17:19
A piliście tyskie gronie przeznaczone na eksport ? butelka ta sama a zawartość całkiem inna ;-)