18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchenka polowa

Sz...........an • 2014-10-02, 12:36
Czyli jak zrobić kuchenkę mając do dyspozycji cztery kawałki drewna.


Foodman

2014-10-02, 12:45
w filmiku powinno być jeszcze "jak zrobić garnek z czaszki jelenia" :)

niejakub

2014-10-02, 13:16
Wielokrotnie sprawdzony przeze mnie sposób :) Jedna sprawa, nie może być zbyt długi kawałek drewna (wypie**ala się to wtedy) Zajebiście ekonomiczne i ciekawe ognisko. Polecam :)

BulletRide

2014-10-02, 14:27
zajebiście, bo zawsze biorę ze sobą na biwak tak równiutko przycięty kawałek drzewa (a jak już mam nosić piły i toporki ... to może lżej będzie zabrać mini składany stelaż pod garnek)

Szczam_na_Zakrystii

2014-10-02, 14:52
BulletRide napisał/a:

zajebiście, bo zawsze biorę ze sobą na biwak tak równiutko przycięty kawałek drzewa (a jak już mam nosić piły i toporki ... to może lżej będzie zabrać mini składany stelaż pod garnek)



E tam, to bardziej jako ciekawostka albo sposób na zrobienie imprezy w ogrodzie/działce innej i bardziej ciekawej niż standardowy grill. Wiadomo że nikt do lasu nie zapie**ala z piłą, siekierą, garnkami i ch*j wie czym tam jeszcze.

avic

2014-10-02, 14:54
@BulletRide - toporek może i nie, ale piłę linkową, która waży 100g w plecak wrzucić zawsze można. Mnie tylko zastanawia jak szybko (albo czy w ogóle) dałoby radę rozpalić świeżo ścięte drzewo, bo wysuszony pieniek - jak widać na filmie - problemem nie jest.

Szczam_na_Zakrystii

2014-10-02, 14:57
avic napisał/a:

@BulletRide - toporek może i nie, ale piłę linkową, która waży 100g w plecak wrzucić zawsze można. Mnie tylko zastanawia jak szybko (albo czy w ogóle) dałoby radę rozpalić świeżo ścięte drzewo, bo wysuszony pieniek - jak widać na filmie - problemem nie jest.



No dobra ale gdzie utniesz taki ładny klocek? No i jak sam wspomniałeś z mokrym drzewem raczej problem. No i trzy, zwyczajnie po co? Nie lepiej rozpalić ognisko i sobie na nim kiełbase upiec niż się pie**olić z piłkami, toporkami, rozpalaniem itd?