18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto umie się zatrzymać, ten nieszczęściu potrafi zapobiec...

~olivier • 2016-08-22, 16:03
Nie udało się to ani 60-letniemu kierowcy audi, ani 19-latkowi w Połocku, Białoruś...
Chłopak przeżył, 16-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu...


Jacierpiedole

2016-08-22, 16:08
nie ma tu mowy i żadnym wymuszeniu 150 przez skrzyzowanie brawo

na miejscu ojca tej dziewczyny zaj***ł bym chłopca w torturach

Tw...........ir

2016-08-22, 16:12
patrz w lusterka.... tego ni ch*ja nie zobaczysz jak debil zapie**ala 200 w miejscu gdzie jest 50km/h. posiadacz scigacza

fantastico

2016-08-22, 16:18
Soczyście ... ale się mi zdaję, czy bez kasku jechała osoba płci pięknej?? Wymuszenie kierowcy ... ale przy tej prędkości bądź mądry po obu stronach.

~olivier

2016-08-22, 16:25
fantastico,

Zdaje Ci się... Miała kask (Stopklatka na 00:18... W 00:22 pojawia się znów w kadrze)...

Piszą, że chłopak jechał 95km/h... :nie_znaju:

De...........37

2016-08-22, 16:53
Ufff, jak to dobrze się skończyło.

Eth

2016-08-22, 17:07
Ani to nie jest miejsce z ograniczeniem do 50, ani to nie jest 200km/h, jakos blisko 100 jak juz.
Dziadka oslepilo slonce i sie wpie**olil, motocykl kosmicznej predkosci nie mial, dodatkowo ch*jowo zapiety kask (albo tandeta) zlecial w locie - niefart i tyle.

Ja zawsze zwalniam w takich sytuacjach, albo sp***alam na dalszy pas jesli jest mozliwosc, bo nie ufam drugiej stronie. Czasami trzeba myslec za innych.

~Sokole_Oko

2016-08-22, 17:11
Jacierpiedole napisał/a:

nie ma tu mowy i żadnym wymuszeniu 150 przez skrzyzowanie brawo

na miejscu ojca tej dziewczyny zaj***ł bym chłopca w torturach



Ty k***a 150/h widziales...

Nastepny
Twerkujacyswir napisał/a:

patrz w lusterka.... tego ni ch*ja nie zobaczysz jak debil zapie**ala 200 w miejscu gdzie jest 50km/h. posiadacz scigacza

Dwiesta widzi gdzie na takiej drodze w terenie niezabudowanym 50 widziales ?

Dexter37 napisał/a:

Ufff, jak to dobrze się skończyło.


Dobrze to by sie skonczylo gdyby pozostali wymierzyli kare na miejscu pie**olonemu debilowi ktory widzi motycykl jadacy ile 50-70 metrow? przed nim i sie wpie**ala do skretu.
Tak to jest widzicie trzeba za was kierowcy blaszakow myslec!
Bo nie pomyslisz ze tuman moze ci sie wpie**olic przed kolo na kazdym k***a skrzyzowaniu i tak sie to konczy...

PabloEskobar

2016-08-22, 17:30
No cóż... zapinajcie kaski! :ok:

albo i nie


I z tym dobrym słowem zostawiam was na dzisiejszy wieczór

Symbian

2016-08-22, 17:31
można prosić o link youtube bo k***icy moge dostać z tym playerem ...

_Skipper_

2016-08-22, 17:41
wina kierowcy audi ewidentna. Droga prosta, nie wazne ile by zapie**alal motor i tak bylo go widac z daleka.

Wiewór

2016-08-22, 17:59
drodzy specjaliści od prawa. Ostatnio w Polsce sąd w jednej ze spraw orzekł, że kierowca nie ma obowiązku przewidywania, że inni uczestnicy będą łamać prawo. Co więcej on może zakładać, że każdy stosuję się do prawa o ruchu drogowym. Zasada ograniczonego zaufania nie oznacza, że jak widzę na horyzoncie auto to mam przewidzieć, że nim może jechać chory sebix z syndromem małego siurka i będzie jechał 250km/h na wiejskiej drodze.
Oznacza ona na przykład, że jak skręcam i puszcza mnie kierowca, któremu mam ustąpić pierwszeństwo to nie ufam mu bezgranicznie tylko upewniam się, że on mnie na pewno puszcza i mogę bezpiecznie przejechać.
W powyższej sytuacji kierowca samochodu w świetle tego orzeczenia jest niewinny bo pojebs na motorze złamał przepisy i zapie**alał na złamanie karku.
Sory misiaczki ale musicie wreszcie się z tym pogodzić. Jeśli jedziecie jak pojebańcy i normalnie jadący kierowca nie przewidzi, że jedziecie jak pojeby i was/wy w niego przyjebiecie to wy odpowiecie za spowodowanie wypadku. I choćby wam tata wynajął najlepszego prawnika w Polsce to i tak was czeka rano robienie lachy gitowi i wypłukiwanie czarną kawą sera z pomiędzy zębów.

niemamskarpet.

2016-08-22, 18:06
ja jak widzę taki k***a ałdi 80 wynalazek z czasów prl to już biorę dużo poprawkę na to że kierowca też może być z innej epoki i może nie rozumieć jak szybko może się przybliżyć motocykl który wydaje się, że jest daleko, właśnie dlatego się zwalnia i nie pie**olcie że nie jechał ten na motorze szybko bo widać że zapie**alał a dziewczyna wystrzeliła w powietrze jak jelonek jebniety przy 150km/h - winny jest kierowca motocykla który po prostu jest debilem lub zbyt ufny........ teraz już będzie mniej ufał w takich sytuacjach :P szkoda młodej c*pki która miała całe życie przed sobą jeszcze.