18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto jest architektem zmian etnicznych w Europie

gracii • 2013-05-16, 19:47
Filmik o żydach i muslimach w europie.



Aż dziwne że jeszcze nikt tego tutaj nie wstawił.

Jak było to wyj***ć, szukałem po tagach i nic nie znalazłem.

Ezoteryk

2013-05-16, 20:02
Hitler robił dobrze z żydowstwem , przykra historia lecz miała dobry cel wiedział co się świeci od j***nego żydowstwa teraz czas na Muslimów

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-16, 20:09
Ezoteryk napisał/a:

Hitler robił dobrze z żydowstwem , przykra historia lecz miała dobry cel wiedział co się świeci od j***nego żydowstwa teraz czas na Muslimów



muslimów z dużej ?! Poj***ło ?! :wtf:

booore

2013-05-16, 20:31
Czyli żydzi powodują napływ muzułmanów do europy po to, żeby zapewnić dominację czarnych nad sobą i całą resztą.
Genialny plan.
Ciekawe co na to Pinki i Mózg.

revelsat

2013-05-16, 21:14
Dla osób niedowidzących i posiadających inne kłopoty ze wzrokiem: 'Jak było to wyj***ć, szukałem po tagach i nic nie znalazłem.'

avalanch

2013-05-16, 21:18
revelsat napisał/a:

Dla osób niedowidzących i posiadających inne kłopoty ze wzrokiem: 'Jak było to wyj***ć, szukałem po tagach i nic nie znalazłem.'


Nie gwiazdkuj ciulu
BTW. To już się robi wk***iające na ch*j to pisać ? jak ktoś wj***ł z dupy tagi to wiadomo że jak wpisze żyd a ktoś wpisał jude ze nie będzie :/ :idzwch*j: a jak było to i tak mod wyjebie. :roll:

avanax

2013-05-16, 21:19
Brawo, dzieło godne oskara.

Blazejekk

2013-05-16, 21:19
Lubie tych polaczków co mówią, że hitler zrobił dobrze, ale już zapomnieliście jak polaczków wybijał jak mrówki ? Gówniana polsza.

gracii

2013-05-16, 21:19
@revelsat Dobrze że napisałeś bo nikt nie potrafi wkleić małej czcionki do notatnika.

Tassadar

2013-05-16, 21:22
Blazejekk napisał/a:

Lubie tych polaczków co mówią, że hitler zrobił dobrze, ale już zapomnieliście jak polaczków wybijał jak mrówki ? Gówniana polsza.


A kim Ty jesteś? Bułgarem? Rumunem? Nienawidzę tego gatunku ludzi, baranów do potęgi. Szkoda że tacy jak ty siedzieli w szopie na sianie i uniknęli unicestwienia.

Green ninja

2013-05-16, 21:25
a może żydostwo robi w europie multi kulti ( ciapate i asfalt ) aby zdestabilizować państwa i zmusić je do nacjonalizmu( biała europa vs imigranci )
Jak by to tego doszło że obywatele sami by mordowali negrosów i muslimów ( obrazek bardzo podobny do hitlera ) to jak by żydostan zrobił czystę na bliskim wschodzie to opinia publiczna na świecie by nie robiła rabanu, można by napisać nową historię
Czy zauważyliście że po II WŚ, żydostan dostał terytorium palestyny. Pomyślcie

Szalony_Człowiek

2013-05-16, 21:30
gracii napisał/a:



Jak było to wyj***ć, szukałem po tagach i nic nie znalazłem.




Mniejsze i mniejsze

Ar...........an

2013-05-16, 21:32
A to nie jest czasami tak że cała ta antyciapata heca jest napędzana właśnie przez mośków w celach politycznych?Przecież komu jak im nie ,powinno zależeć na ich [poniekad słusznym] oczernieniu. Jesli ktoś nie nawidzi ciapatych to tych manipulantów winien podwójnie

stalowyszczur

2013-05-16, 21:32
Ja tam juz wiem to od dawna, zadne olsnienie. Po pierwsze izrael moze swobodnie robic rozpie**ol bez obawy o opinie publiczna. Po drugie, slabsza europa jest na reke zydkom i ich wielkiemu bratu.

Trzeba byc tepym, zeby nie polaczyc tych dwoch faktow, z irracjonalna polityka wielu europejskich panstw.