18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto jest architektem zmian etnicznych w Europie

gracii • 2013-05-16, 19:47
Filmik o żydach i muslimach w europie.



Aż dziwne że jeszcze nikt tego tutaj nie wstawił.

Jak było to wyj***ć, szukałem po tagach i nic nie znalazłem.

dagins

2013-05-16, 21:37
Żydzi promują multi kulti budując mur w Palestynie odgradzający siebie od arabów; wysoki na parę metrów, a długi na jakieś 500 km.

konrad7893

2013-05-16, 21:38
piękne, aż się wzruszyłem

djpolb

2013-05-16, 21:39
Prędzej czy później powtórka z rozrywki się odbędzie. Nie raz już tak było i nie jeszcze jeden będzie. W naturze musi być równowaga.

SZ

2013-05-16, 21:39
Ja pie**ole. Poziom rozkminy taki sam jak animacji.

Ant1984

2013-05-16, 21:40
dagins napisał/a:

Żydzi promują multi kulti budując mur w Palestynie odgradzający siebie od arabów; wysoki na parę metrów, a długi na jakieś 500 km.



Racja. Innych zachęcają do multikulturalizmu, a swoich do trzymania się w swojej rasie.

TIwyrywaDRZWI

2013-05-16, 21:42
żydów jak i muslimów powinno się wybić co do jednego, tylko, że ojropa to teraz unia a unia to ZSRR które żydków i inne ścierwa lubi (albo się boi). Zresztą to takie same liberały i komuchy co i za czasów naszych dziadzin. nie ma co się oszukiwać, zobaczcie co jest we francji i angli albo co z tych państw zostało ;) jestem katolikiem, wierzącym, praktykującym ale innowierców bym spalił w p*zdu bo to plaga dla europy.

KTU

2013-05-16, 21:44
booore napisał/a:

Czyli żydzi powodują napływ muzułmanów do europy po to, żeby zapewnić dominację czarnych nad sobą i całą resztą.
Genialny plan.
Ciekawe co na to Pinki i Mózg.



Mogą na tym tylko skorzystać. Po pierwsze przy takiej polityce imigracyjnej mogą na luzie wpychać się do Europy i doić kase, bo gdzie teraz lepiej się kradnie jak nie w Europie w której np. "walczy się z globalnym ociepleniem". Po drugie doprowadzą do wojen domowych i będą sprzedawać broń obu stronom. Do tego mogą wyniszczyć religie chrześcijańską i muzułmańską (po tym co robią na bliskim wschodzie muzułmanie tym bardziej są agresywniejsi). Potem już można na luzie zrobić gojowskie społeczeństwo seks-ćpunów i trzepać hajs na odhumanizowanych ludziach którzy już się nie postawią bo nie scementuje ich ani wiara chrześcijańska ani patriotyzm.

Wielu ludzi twierdzi że nigdy nie będzie już żadnej wojny. Tylko że multi-kulti + ideologia gender + niszczenie ekonomiczne to wojna przeciwko Europie i prędzej czy później to doprowadzi do rozruchów i będzie taki wspaniały oświecony XXI wiek że siłą trzeba będzie walczyć o przetrwanie. Dla wielu postępowców, hipsterów i innych ciot to będzie bolesne zderzenie z rzeczywistością jak doznają społecznej dzikości a wydawało im się że nie wiadomo jaki się robi postęp i jak "świat idzie do przodu" a tu będzie na jakiś czas powrót do średniowiecza.

kmonnz

2013-05-16, 22:00
Ludzie, k***a, czy Was już do reszty popie**oliło? Kult Hitlera widzę bardzo modny się stał po ukończeniu gimnazjum. Jednak chyba nie do końca uważaliście na lekcjach historii...

booore

2013-05-16, 22:00
@up

I ty to wszystko co napisałeś, zobaczyłeś w tym konkretnym filmiku?
Nieźle.

KTU

2013-05-16, 22:02
booore napisał/a:

@up

I ty to wszystko co napisałeś, zobaczyłeś w tym konkretnym filmiku?
Nieźle.



Nie. Odnosiłem się do Twojego posta a nie do filmiku.

Mojoo

2013-05-16, 22:09
Chciałbym zachęcić tylko do dyskusji. Nie sądzicie, że ktoś inny jest winien tej całej sytuacji z Muslimami?
Cały czas mowa jest o tym, że postępuje islamizacja Europy, głosy typu "wybić to kurestwo" itd itp, no nienawiść że ja pie**ole w stosunku do nich, nie da się zaprzeczyć.

Zastanawia mnie, jednak, jak normalne, rozwinięte zachodnie państwa dają się tak robić w ch*ja, i czy ktoś nie ma oprócz Muslimów w tym jakiegoś celu. Dużo już było sytuacji w historii, kiedy to ktoś z wyższych sfer dawał swobody pewnej grupie społecznej, tak aby inna grupa się wk***iła, bo miał w tym interes.

Zgody na budowanie meczetów oraz na inne udogodnienia dla muzułmanów nie powstają znikąd, ktoś je wydaje. Nie trudno w państwach o korupcje i różne dziwne układy czego my Polacy mamy świadomość, bo od paru lat mamy rządy Tuska.
Do czego zmierzam, a to do tego, że mam na razie taką teorię ktoś z wysokich sfer daje Muslimom swobody, bo wie że nas to wk***i. Już teraz widzę, że panuje wielka znieczulica, na to co nasze wojska robią u nich, czytając sadola jak jakiś czołg czy cokolwiek rozjebie gościa odcieniu brązowego to zaraz dostaje aplauz.Dlaczego tak się dzieje? bo jesteśmy wk***ieni na nich ot co! Oczywiście fajnie się czasem pośmiać z czarnych, rudych, żółtych, brązowych, grubych, od tego ten portal jest.
Ale na Muslimów to zwyczajnie ludzie są wk***ieni, i mówie tu o takim mocnym wk***ieniu. Nie chcę ich tu usprawiedliwiać, bynajmniej . Osobiście jestem niewierzący, i nie przepadam za sformalizowanymi religiami.
Lecz wydaje mi się, że jest to na rękę rządzącym obudzić w nas taką nienawiść do Muzułmanów, bo nikt nie będzie protestować jak poślemy więcej naszych na wschód. Co następuje państwa Zachodu będą miały łatwiejszy dostęp do ropy i umocnią swoje wpływy, i zapewne wiele innych korzyści, bo wojna to PIENIĄDZE i zawsze tak było.

Kiedyś wierzyłem sam, i dlatego nietrudno wyobrazić mi sobie taką sytuację. "Jest sobie wierzący chrześcijanin, czyta Biblie. Jest uciskany, wrogowie niechrześcijanie rozpieprzają mu domostwa itp. Nagle pojawia się szansa, i wyjeżdża do swoich wrogów. Tam niespodzianka, oprócz tego, że ludzie nie są mu zbyt przychylni, to jakimś cudem zawsze mu się udaje, udaje mu się zbudować kościół, udaje mu się - dostaje się do rady miasta, udaje mu sie - znosi święta swoich wrogów. Państwo jest mu przychylne, nie naciska na niego i bez obawy pozwala kilku jego kolegom przyjechać. Chrześcijanin ów może być trochę zdziwiony, że tak mu się wiedzie i innym Chrześcijanom na terenie "wroga", pomimo iż wszyscy w koło ich nienawidzą. No i tu zaczyna się myślenie kategoriami wiary: skoro dzieją się takie niewiarygodne rzeczy, to na pewno za sprawą mojego Boga. To na pewno Bóg jakoś cudownie sprawił, że możemy sobie tu stawiać Kościoły i wprowadzać inne udogodnienia, być może Bóg chce dla nas ten teren". To tylko przykład tego jak myślę, że może wyglądać rozumowanie Islamistów, którzy dostają takie udogodnienia w Europejskich Państwach.

Na koniec krótki morał, jeśli serio, chcecie pozbyć się Muslimów/ ograniczyć ich napływ to nie tędy droga. Trzeba raczej zwrócić się przeciw tym którzy zezwalają na tworzenie meczetów niż tym którzy je robią. I tym którzy ustalają kuriozalne udogodnienia pod przykrywką "braku dyskryminacji" niż tym którzy z nich mają "korzystać".


szymoniksto

2013-05-16, 22:14
co robi tam ta tchórzliwa Anglia

de...........91

2013-05-16, 22:17
Ktoś może mi wytłumaczyć jakimi to potężnymi narzędziami żydzi powodują napływ kozojebców do europy? Tylko błagam niech nikt nie mówi że kontrolują rządy, bo przejawy totalnego debilizmu nie są przez zemnie zbyt dobrze odbierane.

CzarnyTulipan

2013-05-16, 22:29
ale bym przyj***ł tej babie jak to wk***ia