18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ksw top 10

PoloniaJuby • 2014-12-30, 12:25
Z okazji dziesięciolecia KSW przygotowało TOP 10 poddań ze Swojej organizacji. Całkiem przyjemne.



srasshole

2014-12-30, 12:32
to tam gdzie walczą gwiazdy?

PoloniaJuby

2014-12-30, 12:49
srasshole napisał/a:

to tam gdzie walczą gwiazdy?





Śmieszą Mnie takie komentarze :D Powiedz mi jedną rzecz... i co z tego? Pudzian z "gwiazdy" zrobił się solidnym zawodnikiem, który prawdopodobnie zawalczy z Bedorfem. Pokazuje to tylko że jeżeli się chcę to można.

Każda organizacja na świecie robi freak fighty, od UFC przez ONE FC po Bellatora, a wiesz czemu? bo każdy chce robić hajs, i wiedzą że to się sprzeda. Dopóki tych freak fightów nie ma za dużo (jeden na parę gal wystarczy) to nigdy nie będę miał o to pretensji.

KSW pod względem organizacyjnym z gali na gale jest coraz lepsze,ale mają jeden problem który nazywa się Mamed Khalidov, z przeciętnego zawodnika Kawulski i Lewandowski zrobili ikonę Polskiego MMA. A kto chociaż trochę siedzi w tym temacie wie że nie walczył On z nikim poważnym. Poza tym to ciapak, a takich nie trawimy.

Rozpisałem się, a miałem Ci napisać tylko że ch*ja się znasz.. :p

Echis

2014-12-30, 12:56
@PoloniaJuby którą walką pudzianowski, przekonał cię, że jest solidnym zawodnikiem? Wygrywanie walk z emerytowanymi byłymi gwiazdami ( tyczy się to również khalidova), nigdy z nikogo nie uczyni solidnego zawodnika. KSW było zajebiste kiedyś, gdzie walczyli wartościowi zawodnicy, a nie tylko sławne nazwiska. Na filmiku tym też najbardziej efektowne poddanie, jest na ostatnim miejscu, co by wywyższyć całkiem przeciętne poddania ( z kilkoma wyjątkami) obecnych gwiazdek.

srasshole

2014-12-30, 12:57
znam się ch*ja bo tego nie oglądam a kojarzę to tylko z walk gwiazd.

PoloniaJuby

2014-12-30, 13:07
Echis napisał/a:

@PoloniaJuby którą walką pudzianowski, przekonał cię, że jest solidnym zawodnikiem? Wygrywanie walk z emerytowanymi byłymi gwiazdami ( tyczy się to również khalidova), nigdy z nikogo nie uczyni solidnego zawodnika. KSW było zajebiste kiedyś, gdzie walczyli wartościowi zawodnicy, a nie tylko sławne nazwiska. Na filmiku tym też najbardziej efektowne poddanie, jest na ostatnim miejscu, co by wywyższyć całkiem przeciętne poddania ( z kilkoma wyjątkami) obecnych gwiazdek.





Kogo uważasz za "gwiazdki" ? Materle? Bedorfa? Moksa? Strusa? Mańkowskiego? Proszę cię. 95% społeczeństwa nie zna tych nazwisk.Więc nie mów o sławnych nazwiskach.Ludzie kojarzą Pudziana czy Nastule, ale kojarzą ich nie ze względu na MMA. Jedyną gwiazdką tej organizacji jest czeczen, a jestem pewny że gdyby zestawić go z Materlą to walka skończyłaby się w pierwszej rundzie na korzyść Szczecinianina.

W sprawie zestawienia tych poddań napisałem na fb na profil KSW, dostałem odpowiedź że jest to zestawione chronologicznie. Oczywiście brakuje kilku poddań, no ale przecież nie dadzą "nazisty" Puhakki i jego pięknej anakondy bo musi być miejsce dla 3 poddań ciapaka..

osa79

2014-12-30, 14:01
KałSW jakim trzeba być idiotą żeby oglądać tego typu spędy bydła ???

btw: były gadki żeby Czeczen spróbował sił w MMA w Hameryce w klatce ale szybko się wycofał ^^ tu zarobi parę groszy za swój śmieszny show a tam zrobią kuku, skopią dupe i wróci do wolski ;-)

PoloniaJuby

2014-12-30, 14:31
osa79 napisał/a:

KałSW jakim trzeba być idiotą żeby oglądać tego typu spędy bydła ???

btw: były gadki żeby Czeczen spróbował sił w MMA w Hameryce w klatce ale szybko się wycofał ^^ tu zarobi parę groszy za swój śmieszny show a tam zrobią kuku, skopią dupe i wróci do wolski ;-)




Wytłumacz mi czemu nazywasz KSW spędem bydła? Czy jak 90% ludzi potrafisz tylko pluć jadem bez jakichkolwiek podstaw? argumenty misiu.

Sa...........ek

2014-12-30, 15:53
materla - khalidov to byłaby ciekawa walka

szelkin

2014-12-30, 18:09
@PoloniaJuby zluzuj poślada

Putis

2014-12-30, 18:26
Ja powiem tak, wk***ia mnie robienie na siłę z Pudziana gwiazdy MMA.. Serio niech go wypie**olą to będę oglądał KSW bo są tam inni wartościowszy zawodnicy.. Czarę goryczy przelała u mnie decyzja sędziów po walce z Thompsonem (ta druga walka) to było tak k***a naciągane że głowa mała... wiadomo było że Pudzian drugi raz przegrać nie może bo jak to tak, główna gwiazda? Thompson walczył lepiej, zrobił burdę po ogłoszeniu wyników i b. dobrze.

MMattack było ok dali Burneike, wiadomo było że to freek fight. Nikt na siłę z koksa nie robił fajtera..

paciobdg

2014-12-30, 19:29
fajny filmik dobrze że nie PAY PER VIEW

ulifont

2014-12-30, 19:58
Gala rozdania Oscarów w pay par view na Polsacie

vass

2014-12-30, 22:05
Co by nie mówić, to KSW spopularyzowało MMA w Polsce. Dużo młodych zobaczyło co to jest i zaczęli ćwiczyć. Można powiedzieć, że staliśmy się potęgą w Europie i to po części dzięki KSW.
KSW to też szansa żeby zarobić trochę pieniędzy dla zawodników, bo przeważnie poświęcają cały czas na treningi i nic z tego nie mają, na innych galach w kraju się tyle nie zarabia.
Szoł ;) musi być żeby była kasa, a jak jest kasa, to jest i rozwój dyscypliny MMA.

Tco

2014-12-31, 11:46
Co nie zmienia faktu ze mamed to ciapata salafistyczna smierdzaca kozim gownem islamistyczna sp***olina :D