18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Księża na księżyc

ok...........w4 • 2013-01-28, 13:31
Z okazji ich dzisiejszego święta wrzucam im kartkę


Smutas

2013-01-28, 15:16
O, kolejny, którego za pedalstwo do seminarium nie przyjęli i teraz odreagowuje.

riczardson

2013-01-28, 17:34
A jakie to niby ich święto dzisiaj?

Charles_Manson

2013-01-28, 17:34
@Smutas

A ja myślałem, że tam za pedalstwo się dodatkowe noty dostaje. Co to jakiś parafialny agent na sadolu, czy jaki ch*j, pewno snikersów masz w bród.

PÅ...........un

2013-01-28, 17:38
Ode mnie już grubych parę lat nie dostali grosza, podatków też nie płacę, bo oficjalnie bez pracy... Dzięki za uświadomienie mnie, że bezrobocie ma plusy!

sinjids

2013-01-28, 17:38
Voorhees napisał/a:

Co to jakiś parafialny agent na sadolu, czy jaki ch*j, pewno snikersów masz w bród.



A może to Ty jesteś agentem ty zmanipulowana przez TVN lewacka k***o? Ssaj Grodzkiemu i się nie odzywaj! :-D

cycek01

2013-01-28, 17:39
Zrobić plakat z błędem w jednym zdaniu. Brawo.

go...........et

2013-01-28, 17:43
sinjids napisał/a:



A może to Ty jesteś agentem ty zmanipulowana przez TVN lewacka k***o? Ssaj Grodzkiemu i się nie odzywaj! :-D



Damn chłopie, jaki z ciebie twardziel!


kruca

2013-01-28, 17:44
Up nie drzyj Å‚acha tubylcy!

szyszak77

2013-01-28, 17:44
nie przypominam sobie żeby w dzisiejszy poniedziałek był Wielki Czwartek...

człowiek_zły

2013-01-28, 18:03
Jak czarni chcą to niech sobie zyją z tacy. Państwo nie powino dawać im pieniędzy. Tak jak innym. Niestey nic z tego nie wyjdzie bo socjalizm idzie w parze z chrześcijaństwem - pomaganie biednym, opieka nad chorymi, zakazy i nakazy moralne. Chrześcijaństwo = socjalizm + bóg. Dlatego politycy z czarnymi tak chętnie obywateli okradają.

Turiin

2013-01-28, 18:06
Wk***ia mnie ta wielka nagonka na księży. Nie podoba Ci się że dostają kasę siedząc na dupsku, nic nie robiąc i jeszcze do tego mają laskę do r*chania na boku. To idź k***a też na księdza będziesz miał to samo. Kto powiedział, że musisz być wierzący, zresztą po takim nastawieniu do kleru wnioskować można, że sam uważasz iż postepują niezgodnie z zasadami swojej wiary. A zresztą kasę dostają od ludzi, skoro ludzie uważają, że im się należy to niech dają i ch*j komu do tego żyjemy w wolnym kraju, ale oczywiście lepiej nic nie robić tylko narzekać, że ktoś ma lepiej a nie powinien byle hejtnąć taki k***a naród.

el...........iz

2013-01-28, 18:12
a może te wieprze z wiejskiej ??

Meretrix

2013-01-28, 18:17
Przecież księża nie mają nic z tego co idzie na tace, ofiara nie jest obowiązkowa. Po drugie pracują tak samo jak inni nauczyciele to mają z tego pensje plus muszą dodatkowo odprawiać msze, różne inne obrzędy itp. Oprócz rydzyka nie znam żadnego duchownego który byłby bogaty, więc o co tu w ogóle chodzi, na kimś się musicie wyrzyć czy co. Z tą pedofilią to to samo, było kilka przypadków, na ileś tam w p*zdu tysięcy duchownych i od razu po tym oceniać wszystkich.

backbone

2013-01-28, 18:18
Za pedalstwo do seminarium właśnie przyjmują. Zresztą co oni innego robią? Niewyżyci chłopcy w sukienkach w dupę się zapychają...