18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Krok Irlandczyków ku cywilizacji.

Loaloa • 2015-05-23, 17:23
Irlandczycy w referendum właśnie pozwolili, aby w ich kraju można było legalnie wstąpić w związek małżeński z osobą tej samej płci.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-32856232

Należy przypomnieć, że przez dziesiątki lat Irlandia była znacznie bardziej zaściankowa od współczesnej Polski, a homoseksualizm przestał być przestępstwem dopiero w 1993. roku. I tak w ciągu ledwie ponad dwóch dekad z biednego, katolskiego k***idołka Irlandia wyrosła na nowoczesny, dynamicznie rozwijający się kraj.

Tymczasem w polsce kandydat na prezydenta bez żenady mówi, że jest przeciwny jednej z rutynowych (w cywilizowanym świecie) procedur medycznych.

nepster

2015-05-23, 17:25
Hahahaha jebłem z tą cywilizacją. Naprawdę uważasz, że para jebiących się w dupy pedałów jest symbolem postępu?? Na pewno dzieci homosi są z nich dumne... oh, wait

roodyeo

2015-05-23, 17:30
to musi być trol

adrer

2015-05-23, 17:30
Loaloa, idź się j***ć w dupę gdzie indziej. Polska jest zaściankowa, bo pedalstwo nie jest mile widziane? Pedalstwo, jest wskaźnikiem dynamicznie rozwijającego kraju? sp***alaj z takimi tekstami.

kalijanek

2015-05-23, 17:32
Jeszce trochę to wprowadzą przymus bycia pedałem

pi...........ja

2015-05-23, 17:43
Myślałem początkowo, że tytuł jest sarkastyczny. Ale autor naprawdę jest idiotą made in bruksela.

bartekmmm

2015-05-23, 17:46
Poj***łeś portale tumanie.

Sagertrah

2015-05-23, 20:48
Ból dupy chrześcijan za 1...2....3...... :D

zomos

2015-05-24, 16:27
Jeden ch*j mnie interesuje kto i w co się wali i kiedy! Ważne żeby robił to nie obscenicznie! A każdego pedała który uważa że on potrzebuje przywilejów to kałach w dłoń i honorowe samobójstwo. To jest twój przywilej. Chcesz być równy ale jednocześnie równiejszy... Wszelkie prawa dotyczące siłowego wyrównywania szans, parytety itp powinny być zniesione. Jesteś dobry i dobrze wykonujesz swoje zadania albo sam je organizujesz ? TO ZAJEBIŚCIE! Ale jeśli jestś ch*jowy i jęczysz że inni lepsi mogą a ty nie bo jesteś pedałem to widocznie... jesteś PEDAŁEM i do tego się nie nadajesz! Odpuść sobie bo tylko generujesz większą niechęć i pogardę.
To samo z parytetami kobiet. Bardziej cenię panią Ogórek bo jest kobietą niż jakąś k***ę nowicką która próbuje zmuszać ch*j wie kogo do ch*j wie czego i jeszcze ma o sobie ch*j wie jak wielkie mniemanie. sp***alajcie bo generujecie większą niechęć niż możecie dobrego ugrać... j***na polityczna poprawność która skłóca ludzi.

PS. Kiedyś ludzie też j***li się w dupę i co z tego? Jak jeden drugiego zapinał czy to facet faceta, kobieta faceta albo ch*j wie jaka inna kolejność to nie było problemu. A wiecie dlaczego ? Bo ludzie wiedzieli że przymusowo dzieląc się swoimi wrażeniami o sobie i jacy to oni są zajebiści mogą wpłynąć negatywnie na kogoś albo może to komuś przeszkodzić. I to nie był zaścianek padalce... Bo wtedy szło się do piachu jak jeden drugiego podj***ł a w 20 leciu w RP wszyscy się j***li ostrzej niż hipisi po LSD za Wietnam...

Ko...........on

2015-05-24, 17:11
@up

Zomoś homoś, tak to wygląda z twojej wypowiedzi. To podobnie jak jego ekscelencja Adolf H. który będąc żydem, jednoczesnie ich nienawidził. Zrób krok i poszukaj w głębi siebie, dlaczego jesteś takim homofobem, odkryjesz, że sam jesteś homo. Nawet nick zomoś homoś pasuje, pewnie jakieś lunetowanie dupska z kolegą w podstawówce dało znaki.

Prawdziwy hetero jest pewien swojej orientacji i nie boi się homoseksualistów. Ja jestem świadom, że jestem hetero i totalnie mnie nie interesuje co się dzieje w Irlandii. Nie mam z tym problemu.

Mam zatrzymywać falę homoseksualizmu na zachodzie? Obchodzi mnie to tyle co konflikt pomiędzy Ukrainą i Rosją. Mnie to nie dotyczy.

PS: Fajnie, że Ogórek pojawiła się z Korwinem to jest nagle spoko. Wcześniej sraliście w temacie, że jest głupia, lewaki wystawiają na ładną buzię. Ale jesteście zmanipulowanie. Tak.. tak.. tak... nie jestescie zmanipulowani, tak jak alkoholik nie pije, zomoś jest hetero itp. Same wyparcia. Brawo!

Ti...........ch

2015-05-24, 17:52
Co mnie obchodzi Irlandia?

YBROB

2015-05-24, 20:41
Czas wyjechać z tego kontynentu do Australii...

zomos

2015-05-24, 22:18
A idiota Tyson już r*chał? Czy 40 lat i żadnego otworu nie widział na żywo ?

@up
Masz świętą rację... i nie przeraża mnie że zwierzęta mnie mogą zabić. Przynajmniej nie jest to bydło które twierdzi że wszyscy są równi...

Ti...........ch

2015-05-24, 23:10
@zomos, Nierówność jest największą sprawiedliwością

Horn88

2015-05-24, 23:41
Mnie tam geje nie przeszkadzaja, znam paru - spoko goscie. Najglupdza rzecz to chyba oceniac kogos po orientacji seksualnej - zreszta, krzywdy oni nikomu nie robia.
Lepiej czepiajcie sie Islamistow - to ich nalezy sie obawiac!