18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

krojenie nożem - kompilacja

bezimienny90 • 2013-03-28, 14:58
Pań jak na lekarstwo... ;)

Kiedyś był odciek Cejrowskiego "boso przez świat" i tam ktoś bardzo sprawnie obierał chyba pomarańcze, może ktoś kojarzy temat?

komentarz na YT: They've really sharpened their skills.

Ra...........it

2013-03-28, 15:36
1. prawdziwy kucharz to zazwyczaj facet (geslerową tez pod to podciągam - kobiece ma tylko pierze na głowie)
2. Prawdziwy facet kiedyś walił konia* (lub wali) - stąd skill.



Ps. Jeśli na sadolu sa animalsi to zaznaczam że nie chodzi mi tu o przemoc wobec zwierzaków

bo...........ę

2013-03-28, 15:57
Nie wiem czemu ale przypomina mi to paladyna z Diablo 2. Miał taką umiejętność "Zapał". Wtajemniczeni pamiętają :D

itachi666

2013-03-28, 15:58
W głebi duszy wciąż miałem nadzieje że któryś palucha sobie upie**oli, albo chociaż kawałek skóry utnie, cokolwiek .

TYGRYS2008

2013-03-28, 16:15
u mnie w kuchni są tak ostre noże, że bułkę wole rozerwać rękami.

yoshi88-88

2013-03-28, 16:16
jestem ciekawy jaki byłby wynik gdybym sam spróbował tak kroić ...

Re...........ms

2013-03-28, 16:38
RagicMabbit napisał/a:

1. prawdziwy kucharz to zazwyczaj facet (geslerową tez pod to podciągam - kobiece ma tylko pierze na głowie)
2. Prawdziwy facet kiedyś walił konia* (lub wali) - stąd skill.



Ps. Jeśli na sadolu sa animalsi to zaznaczam że nie chodzi mi tu o przemoc wobec zwierzaków




Geslerowa nie ma pojęcia o gotowaniu. Jedzie na rodzinnym nazwisku i tyle. Jej mąż i syn są prawdziwymi restauratorami a ona to głupia sprzedajna p*zda, która wszędzie wpie**ala się ze swoją wielce profesjonalną opinią.


dodam, że połowa z nich tylko szybko kroi.. a o ładnych równych kostkach lub plasterkach to w życiu nie słyszeli.

rafiki

2013-03-28, 16:56
bezimienny90 napisał/a:

Kiedyś był odciek Cejrowskiego "boso przez świat" i tam ktoś bardzo sprawnie obierał chyba pomarańcze, może ktoś kojarzy temat?



Było to w odcinku o Iquitos, jak Cejrowski opowiadał o żarciu na ulicy. Tytuł odcinka bodajże "Miasto w dżungi"

Cr...........an

2013-03-28, 17:00
bezimienny90 napisał/a:


Kiedyś był odciek Cejrowskiego "boso przez świat" i tam ktoś bardzo sprawnie obierał chyba pomarańcze, może ktoś kojarzy temat?



O to chodziło ;)

xXDoggXx

2013-03-28, 17:35
A więc Panie i Panowie tak się składa że jestę ekspertę w tej dziedzinię, i całe to krojenie to mały ch*j dla każdego porządnego kucharza, jedynie respect należy sie kolesiowi który szatkuje kapuchę bo schody zaczynają się kiedy trzeba naprawdę wysoko podnieść nóż, a wtedy nie wiele potrzeba do upie**olenia nawet paru palców na raz, a te całe ogórki, marchewki, cebulki a tym bardziej marne pieczareczki to jak już pisałem bardzo mały ch*jek tym bardziej że jak kolega wspomniał wcześniej Panowie nak***iając kosami zgubili po drodze pojęcie o równych kostkach i plasterkach, a tak to każdy debil potrafi który od czasu do czasu w domu coś kroi, u mnie to mogliby co najwyżej ziemniaki oczkować z takim skill'em

Moby_Dick

2013-03-28, 17:37
Wystarczy mieć wyk***iście dobry i zajebiście ostry nóż :D Tak jak widać to w 03:09 minucie filmiku. Tak zwykłym nożykiem jakie mamy w kuchni się nie zrobi.

gustav665

2013-03-28, 18:46
Taki filmik możesz sobie wrzucić na facebooka, ale gdzie sadistic... Moderatorzy powinni decydować o wejściu na główną a nie lud. Demokracja prowadzi do samozagłady...

TonySrak

2013-03-28, 18:47

noże ostre jak maczeta

GrochTNT

2013-03-28, 18:53
tylko ja kroje nożem jak piłą ?

Coyte

2013-03-28, 18:55
Jeszcze k***a brakuje, żebym oglądał proces krojenia warzyw.
Idę na piwo.