18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraść też trzeba umieć - piaskowy oszust

straatveger • 2013-05-16, 17:39
Wiem, że w polsce bieda i trzeba złom zbierać, ale moglibyście się nie oszukiwać na każdym kroku :szczerbaty:

nygas232

2013-05-17, 00:15
k***a, admini, zbanujcie tego j***nego cwe*a. Co on k***a ma jakieś przywileje tutaj, że może obrażać ludzi, a inni jak jemu jadą to dostają warny?!

Takeda

2013-05-17, 00:16
"Komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta. "

Szkoda tylko, że administracji nie ruszają komentarze wypełnione nienawiścią wobec naszych rodaków. Mieszać z błotem Polaków, proszę bardzo, ale broń Boże powiedzieć kilka słów o takim sk***ysynie...

tepad.no

2013-05-17, 00:27
Takeda napisał/a:

"Komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta. "

Szkoda tylko, że administracji nie ruszają komentarze wypełnione nienawiścią wobec naszych rodaków. Mieszać z błotem Polaków, proszę bardzo, ale broń Boże powiedzieć kilka słów o takim sk***ysynie...


Sorry ale wy sami jedziecie po nim jak po najgorszym smieciu :-/ . Tragedia...

Magnic

2013-05-17, 01:04
Hmm... widzę, że pojazd na straatvegera nie ma końca, więc:

Polska i polacy to ciota i ch*j

Butthurt Olympics starts now. Let the game begin!

korinogaro

2013-05-17, 01:12
@up nie oburzajcie się na te 8 lat bo tyle jest w kodeksie zapisane. Jest też grzywna i w przypadku oszustw praktycznie nikt nie idzie do więzienia.

Messor

2013-05-17, 02:50
O ja pie**ole, coś czułem że w tym temacie będzie masywny ból dupska ale nie aż w takim stopniu.
Nigdy nie rozumiałem tej całej spiny gdy ktoś ewidentnie stara się trollować lub jak kto woli - wk***iać.
Myślę że każdy szanujący się człowiek poprostu oleje taką prowakcję (jeśli go to rusza rzecz jasna), bo co jak co, ale nie widzę sensu w wylewaniu swoich żali i nienawiści w komentarzach. Wniosek z tego taki: napisz "polska" i automatycznie zakwalifikujesz się do osób na stryczek. Ciekaw jestem jaki flamestorm byście rozpętali gdyby ktoś wrzucił tu jeden z monologów LirycznegoWandala albo któryś z filmików Testovirona :D

PS. A waszmość Magnic ma rację i ch*j.

KlinikaAborcyjna

2013-05-17, 11:46
Hacerking napisał/a:

Jesteś j***nym trollem, który cały czas trolluje i do tego obraża polaków, więc prędzej sobie rękę odetnę niż takiemu ch*jowi postawię piwo.



A ja nie zobaczyłem kto materiał wstawił i dałem piwko tej trollującej kutwie :( .
I piwko dla Ciebie zimne z lodóweczki za podsumowanie trolla " stav k***a coś tam" .

Hu...........ia

2013-05-17, 12:06
Magnic napisał/a:

...komunizm się skończył i nie trzeba już kraść...



Nie do końca prawda. Mechanizmy pozostały mniej więcej te same. Nie jest to czysty kapitalizm, bo wszystko byłoby prywatne, za studia płaciłbyś, za lekarza itp. Ale nie jest to komunizm, bo miałbyś:

Vendal

2013-05-17, 12:07
Brak mi słów do opisu.

ChomikAdrian

2013-05-17, 14:15
Afera na miarę Cebulandii.

fabek123

2013-05-17, 14:57
Ludzie czegoś tu nie rozumiem jakiś śmieć obraża non stop Polaków pie**oli jak jakis testoviron smieje sie z nas i nie dostal bana a ma juz 2 warny k***a czy ci moderatorzy nie moga tego ogarnąć ?

BDrummer

2013-05-17, 18:00
a wystarczało by się do nich spuścił i dostał by jak za gwałt, czyli 3 w zawiasach