18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kraść też trzeba umieć - piaskowy oszust

straatveger • 2013-05-16, 17:39
Wiem, że w polsce bieda i trzeba złom zbierać, ale moglibyście się nie oszukiwać na każdym kroku :szczerbaty:

Aley_23

2013-05-16, 22:07
Wiedzialem, ze w momencie kiedy sadistic bedzie bardziej popularny przybedzie tutaj wiecej idiotow. Poziom komentarzy po prostu powala. Macie kwejka swojego to nie zasyfiajcie tego portalu.

Takeda

2013-05-16, 22:11
straatveger napisał/a:

@Hacerking Nigdy w życiu nie obraziłem żadnego Polaka, kocham Polskę i swój kraj i niczego nie troluję



Dwa spośród twoich 1400 postów (nie szkoda ci życia na pisanie takiego gówna?):

straatveger napisał/a:

Ja bym ich zabił ale wy polacy się boicie tak samo jak uciekaliscie przed 2 wojna swiato po piwnicach



straatveger napisał/a:

autentyk pewnie to typowe polskie zachoawanie.



Itd. itp.

Nie dość, że gnida, to jeszcze hipokryta. Umrzyj k***o.

Diesel9.1

2013-05-16, 22:26
k***a ciemniak i tyle, ja za mlodu zbierajac puszki dosypywalem "troche"piasku a to kamyczek i wtedy zgniatalem je mlotem, i na pegazusa uzbieralem

asd1235

2013-05-16, 22:29
Weźcie zbanujcie tego lamusa (czyt.straatveger) bo się wytrzymać nie da gdy czytam jego komentarze. Zakompleksiony k***a jesteś gimbusie czy co ci sie innego popie**oliło w tej makówce?

kaktuz

2013-05-16, 22:48
takeda spokojnie straatveger'a pewnie ojciec komuch w piwnicy torturował i nie tylko .... musi zejść z niego przez lata tłamszone w sobie ciśnienie pobluzga ponapina sie i tak w końcu dojdzie do wniosku że jest śmieciem i będzie to najmądrzejsze co w życiu zrobił

Bzykacz

2013-05-16, 22:57
straatvager gardze tobo

MagicznyMateusz

2013-05-16, 23:06
Ja nie wiem jak można trolować tych biednych polaczków ,ale ja ich znam złodzieje j***ne, od małego kraść się nauczyli. Jakby mógł to by nawet swoją ojczyznę sprzedał ,za chleb i wódę.
j***ni alkoholicy i folksdojcze

tepad.no

2013-05-16, 23:07
Hacerking napisał/a:

Jesteś j***nym trollem, który cały czas trolluje i do tego obraża polaków, więc prędzej sobie rękę odetnę niż takiemu ch*jowi postawię piwo.


Czy trollem jest to nie wiem ale w kwestii uczciwosci i solidarnosci spolecznej, drodzy Rodacy, mistrzami nie jestesmy. Niezaleznie od szczebla i profesji w Polsce trzeba uwazac. Nie zmienia to fatku, ze w kraju jest wielu normalnych ludzi, uczciwych i pracowitych ale jest tez masa posowieckiego, neokapitalistyczneg smiecia, niestety.

Magnic

2013-05-16, 23:09
Wszyscy oprócz straatvegera


Polska to gówniany kraj, który potrzebuje generalnego remontu w każdym aspekcie. Demokracja? Dupa a nie demokratyczny kraj. ch*jowy rząd, ch*jowe prawo i ch*jowi ludzie, którzy wciąż nie potrafią zrozumieć, że komunizm się skończył i nie trzeba już kraść ani oszukiwać. Dla mnie każdy kto (jak da mu się tylko okazję) będzie starał się oszukiwać i brać jak najwięcej dla siebie, nieważne czy mu to potrzebne czy nie to zwykły (choć mnie wk***ia te określenie) polaczek.

tepad.no

2013-05-16, 23:09
Diesel9.1 napisał/a:

k***a ciemniak i tyle, ja za mlodu zbierajac puszki dosypywalem "troche"piasku a to kamyczek i wtedy zgniatalem je mlotem, i na pegazusa uzbieralem

no wlasnie o takich przypadkach pisze. w spoleczenstwach gdzie nie ma zaufania miedzy ludzmi nie ma mowy o dobrobycie bo predzej czy pozniej wkracza biurokracja, ktora kosztuja i ogranicza tych inteligentnych i ambitnych. ci zas bedac ograniczanymi pakuja torby i wyjezdzaja za granice... zastanowcie sie nad tym.

Pajoresko

2013-05-16, 23:11
przecież na każdym zlomie podaje się swoje dane z dowodu :P

ma...........19

2013-05-16, 23:19
MagicznyMateusz napisał/a:

Ja nie wiem jak można trolować tych biednych polaczków ,ale ja ich znam złodzieje j***ne, od małego kraść się nauczyli. Jakby mógł to by nawet swoją ojczyznę sprzedał ,za chleb i wódę.
j***ni alkoholicy i folksdojcze


Twój post jest przepełniony nienawiścią i w dodatku obraża wszystkich normalnych polaków, więc powinieneś dostać warna(złamanie regulaminu). Mam nadzieje że jest ktoś kto ogarnia ten burdel i zrobi co trzeba.
Naucz się poprawnie wstawiać przecinki, nie bądź gamoń.

Tomikchomik1

2013-05-16, 23:36
8 lat za piasek, a zabijesz dzicko i włozysz do beczki i dostniesz 3 lata.....logika..

Svenlee

2013-05-16, 23:36
zauważyliście, że ta głupia k***a (autor tego tematu) robi zamieszanie jadąc Polaków a potem jak ktoś go zgasi to zapada cisza grobowa? To zwykła p*zda, którą trzeba olać.

kaktuz

2013-05-16, 23:48
dodam jeszcze ze to marne niedorozwinięte klauny to podróbki testovirona