18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież auta

rONmaster • 2015-04-10, 03:13
wysiadaj gościu + jakieś sztuki na ryj pewnie poszły piwo dla odważnego dreSSA :piwo:




tak tak TVN24 tak tak wam też ch*j do dupy :oops:

Bananek

2015-04-10, 06:56
czy on ratował Nubirę? jeśli tak to nie mam pytań

Sayagin666

2015-04-10, 07:02
pewnie wycieli jak mowil :

"zostawilem auto z wlaczonym silnikiem i kluczykami w srodku, bo by mi radio zgasnelo bo leciala fajna muza, a ze wiatraczek mi padl w samochodzie to zem drzwi otwarte se zostawil, zeby mi wialo troche jak pojde te 2 dyszki za paliwo zaplacic"

Misiek_KRK

2015-04-10, 07:23
Dres kojarzy się z BMW, ale ten dres chciał być lepszy - on ma Nubirę w kombiku.
Ja pie**olę, ale wiocha.

~CanesPL

2015-04-10, 07:24
Bananek napisał/a:

czy on ratował Nubirę? jeśli tak to nie mam pytań



Istotna jest zawartość bagażnika. ;)

trzeci41

2015-04-10, 07:27
no j***ny k***a spiderman :D hahah nie ma gdzieś na necie filmików jak napie**ala po tym dachu

Cały_Idiota

2015-04-10, 07:28
Nie ma co z gościa żartować, bo zachował się lepiej niż my byśmy wszyscy się zachowali w analogicznej sytuacji. Większość by pewnie zaczęła bezmyślnie biec, a później chwyciła nerwowo za telefon i zadzwoniła na policję. A on sam podjął pościg i brawurowo odzyskał auto.


"Dążę do celu. Jeśli cos sobie postanowię - osiągnę. Spełniam to po prostu". I tu też przewaga nad większością Kowalskich i Nowaków, którzy zazwyczaj czekają aż życie się samo pod nich zmieni, a realizację planów odkładają w czasie. Lepsza praca - może kiedyś. Wycieczka na Hawaje - na emeryturze. Zagadanie do tej blondyny - nie dzisiaj, a zresztą pewnie ma kogoś...

szysza86

2015-04-10, 07:47
O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć gościa, patrząc na niego, że kupił Nebirę, to za cholerę nie wiem kto i po jaką cholerę chciał ten złom ukraść?

minimaluser

2015-04-10, 08:30
@Bananek, ty byś się zesrał, jakby ci ktoś choćby malucha zaj***ł, więc nie pie**ol. Zaj***li mu auto, na które pewnie tyrał dość trochę, to co, miał odpuścić ? Zanim policja zaczęłaby jakiekolwiek śledztwo w tej sprawie, z nubiry byłyby już puszki na cole.

Spoko, że wszyscy tutaj sracie hajsem i w razie kradzieży czy unieruchomienia auta stać was od razu na nowe :)

rONmaster

2015-04-10, 09:01
Co z tego czym jeździ większość was jakby zobaczyła że kradną wam furę pobiegłaby do mamy.

Promek

2015-04-10, 09:32
Dla zioma zimny browar za walke o swoje a tej zlodziejskiej k***ie powinni lapy obciac jak w ciaplandzie. Mam nadzieje ze dostal pare strzalow na swoj zlodziejski sk***ialy ryj.

weltmajster

2015-04-10, 09:32
Prawidłowo. Nie po to stawiał Zbyszkowi ze stacji kontroli pojazdów flaszkę za podbicie przeglądu, żeby teraz jakiś lamus się bujał jego furą.

oleyu

2015-04-10, 09:43
troche nie pomyślał co może się stać, gdy wyciąga się z jadącego samochodu kluczyk. Kierownica zablokowana, hamulce też do d...y. Ma szczęście że nie było zakretu a na nim TIRa, bo w pasach nie siedział

blaszka691

2015-04-10, 10:07
ale ze okularki mu nie spadły :lol: :!:

maciuch2

2015-04-10, 10:12
akcji więcej niż we wszystkich polskich filmach ostatnich lat, a dla gościa piwerko. jeździ tym na co go stać, sam musiał na to auto zarobić i w ch*j żal by było jakby mu je zaj***li.