18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koksownik i jego zastosowania w zimę z udziałem straży m

adi450 • 2012-02-10, 10:25

BongMan

2012-02-10, 10:43
Dobre :D Szkoda że u mnie w mieście koksowników nie ma.

.:...........:.

2012-02-10, 10:44
Cytat:

Koxownik



Autor już na wyspie się urodził, dziecko pierwszej fali emigracji? Nie wie co to koksownik, biedactwo. :-(

Magik2501

2012-02-10, 10:45
Już myślałem, że jakiś zj***ny gimbus wrzuca film z jedną ze swoich zj***nych, "śmiesznych przygód", ale nie :) Pozytywnie bardzo

Kapral Poproszek

2012-02-10, 10:45
Moim zdaniem głupie. Pozytywne to jest jak pomożesz starszej babci przenieść zakupy ze sklepu do domu, albo ślepemu przejść przez drogę. Kilku gości wychodzi na miasto grzeje się przy koksowniku odbierając miejsce normalnym ludziom do grzania, bo oni mają pomysł. Reszta marznie daleko od koksownika, bo nie wiadomo może ci co przy nim siedzą uciekli z zakładu, mało kto podchodzi bo tak jak większość próbuje nie zadawać się z debilami. Więc nie uważam, że robienie z siebie debila jest pozytywne.

nikos

2012-02-10, 10:57
@up
Nie przesadzasz trochę?
1. Kolesie kulturalnie sobie siedzą, kiełbaski smażą i nie spożywają alkoholu
2. Oni mają takie samo prawo do tego koksownika jak inni
3. chyba jak mają takie "biedne" ubrania to im jest on bardziej potrzebny
4. Kolesie wprowadzili "trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p*zda mieście"

metal15

2012-02-10, 10:59
Kapral Poproszek napisał/a:

Moim zdaniem głupie. Pozytywne to jest jak pomożesz starszej babci przenieść zakupy ze sklepu do domu, albo ślepemu przejść przez drogę. Kilku gości wychodzi na miasto grzeje się przy koksowniku odbierając miejsce normalnym ludziom do grzania, bo oni mają pomysł. Reszta marznie daleko od koksownika, bo nie wiadomo może ci co przy nim siedzą uciekli z zakładu, mało kto podchodzi bo tak jak większość próbuje nie zadawać się z debilami. Więc nie uważam, że robienie z siebie debila jest pozytywne.


Moim skromnym zdaniem robisz z siebie większego debila "marznąc daleko od koksownika" bo od razu widać że chłopaki pozytywnie nastawieni, spokojni i kulturalni; wymyślili fajny plan i go zrealizowali , a nie tak jak ty całą zimę dupsko w domu grzałeś i masz najwięcej do powiedzenia :lodowka:

jihn

2012-02-10, 10:59
mi się podoba :) pozytywnie :) .

omgwtflol

2012-02-10, 11:21
Kapral Poproszek napisał/a:

normalnym ludziom

Nazywasz tych chłopaków nienormalnymi, bardzo pozytywne, faktycznie.

podgor5

2012-02-10, 11:23
jakie to miasto?

.:...........:.

2012-02-10, 11:25
k***a, nie zauważyłem wcześniej braku opisu. :szloch:

podgor5 napisał/a:

jakie to miasto?



Jest śnieg, pewnie Białystok.

Kapral Poproszek

2012-02-10, 11:28
@metal15 Czyli wyszło tak. Na przystanku stali debile. Gdy przyszli pozytywni ludzie, debile uciekły od koksownika, a ci pozytywni grillowali kiełbasę. Zostało dwóch małych chłopców i kamerzysta. Dzieci przyglądają się atrakcji rodem z zoo, a kamerzysta filmuje. Przepraszam za brak wnikliwej analizy sytuacji.

idymy

2012-02-10, 11:36
hahaha pozytywnie ;d

seven

2012-02-10, 11:41
Kapral Poproszek napisał/a:

@metal15 Czyli wyszło tak. Na przystanku stali debile. Gdy przyszli pozytywni ludzie, debile uciekły od koksownika, a ci pozytywni grillowali kiełbasę. Zostało dwóch małych chłopców i kamerzysta. Dzieci przyglądają się atrakcji rodem z zoo, a kamerzysta filmuje. Przepraszam za brak wnikliwej analizy sytuacji.


Jakoś nie zauważyłem, żeby osobom stojącym na przystanku to przeszkadzało, co więcej, kręcili filmiki i byli chyba mile zaskoczeni zaistniałą sytuacją, ale zauważyłem, że najwięcej do powiedzenia masz Ty - osoba, która jak już wcześniej ktoś ładnie określił - "ma najwięcej do powiedzenia grzejąc dupsko w domu".