18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

De...........37

2014-04-16, 10:08
Wyciąganie łap i żebry o piniądze na film o Korwinie... To trochę jak by NSDAP zaciągało kredyt u Żydów na kampanię wyborczą albo obozy czy coś :D .

evilmatt

2014-04-16, 10:22
Lepiej ciągnąć z kasy państwa na film o Wałęsie? ;)

papcio666

2014-04-16, 10:31
@Dexterkrak
1. Najpierw przeczytaj, następnie komentuj. Tworcami filmu są osoby w żaden sposób nie związane z partią, lub osobą JKM'a
2. NSDAP była partią narodowo-socjalistyczną, nie konserwatywno-liberalną, a jak dobrze wiemy pod brunatną skórką zawsze znajdziemy czerwony miąższ.
3. Ale właśnie hitler był w ch***********j zadłużony u Żydów. Zapadalność kredytów udzielonych III rzeszy przypadała na styczeń 1940. Dlatego do końca 39r. "musiała" wybuchnąć wojna.
Dzisiejsze kraje zachodnie, z USA na czele, są zadłużone po gałki oczne. A na Ukrainie powoli rozkręca się wojna domowa.

@evilmatt
prócz z ministerstwa, kasa na film o bolku szerokimi strumieniami płynęła z ambergoldu

De...........37

2014-04-16, 10:47
Nie twierdzę, że film będzie "propagandowy" (acz sie tego spodziewam). Po prostu tak śmiesznie kontrastuje- film o Korwinie ale "pieniądze dejcie" :D . Ciężko to zestawić do kupy i się nie uśmiechnąć hehehe. Z resztą- w żaden sposób niezwiązane a stawiam perły przeciw guzikom, że to jakieś kuce Krula :D czy inni "fani" czy tam "wyznawcy".


Ale co to ma do rzeczy, to przykład taki :D . Jak Ci ten nie pasuje to powiedzmy KKK bierze kredyt u jakiegoś czarnego na szubienicę albo sznur :D .

Nie wiem u kogo III Rzesza była zadłużona w przeddzień wybuchu DWS. Jak Ci się chce to ciśnij mi jakimś źródłem, chętnie poczytam zawsze.

ja...........ze

2014-04-16, 11:23
Dexterkrak napisał/a:

Nie twierdzę, że film będzie "propagandowy" (acz sie tego spodziewam). Po prostu tak śmiesznie kontrastuje- film o Korwinie ale "pieniądze dejcie" :D . Ciężko to zestawić do kupy i się nie uśmiechnąć hehehe. Z resztą- w żaden sposób niezwiązane a stawiam perły przeciw guzikom, że to jakieś kuce Krula :D czy inni "fani" czy tam "wyznawcy".


Ale co to ma do rzeczy, to przykład taki :D . Jak Ci ten nie pasuje to powiedzmy KKK bierze kredyt u jakiegoś czarnego na szubienicę albo sznur :D .

Nie wiem u kogo III Rzesza była zadłużona w przeddzień wybuchu DWS. Jak Ci się chce to ciśnij mi jakimś źródłem, chętnie poczytam zawsze.


Twuj korwin sam na swoim fanpage na fb żebrze o pieniądze.

Imie_jego_44

2014-04-16, 11:39
Przecież JKM podobno ma poparcie głównie wśród zaradnych przesiębiorców więc ze zbiórką pieniędzy nie powinno być żadnych problemów, oni go wypromują, on da im nieograniczone pole do wyzysku pracownika w zamian.

ja...........ze

2014-04-16, 11:48
Imie_jego_44 napisał/a:

Przecież JKM podobno ma poparcie głównie wśród zaradnych przesiębiorców więc ze zbiórką pieniędzy nie powinno być żadnych problemów, oni go wypromują, on da im nieograniczone pole do wyzysku pracownika w zamian.


Jaki wyzysk? Nie będziesz chciał pracować dla "wzrostu gospodarczego kraju" za dolara dziennie jak Chińczyk, to zmienisz pracę i tyle. Pójdziesz do kogoś innego i tam za dolar 50 centów, potem znowu i znowu, ceny się ustabilizują i każdy będzie bogaty. Czerwona hołota spadnie ze stołków, odwrotność czerwonej rewolucji. Spójrz na Chiny jaki tam dobrobyt. Każdy ma pieniądze, najbogatsze państwo świata. Bogactwo, wolny rynek, każdy milioner.

el...........wy

2014-04-16, 13:33
Nie wiem co wy wszyscy pie**olicie.

Dla mnie inicjatywa robienia filmu o Koran-Mecce jest co najmniej śmieszna, ale:
-nikt, nie żebra, polecam sprawdzić stronę polakpotrafi.pl gdzie ludzie bardzo chętnie wpłacają na przeróżne inicjatywy i nikt oprócz prymitywów na tej stronie jeszcze nie nazwał tego żebraniem
-najbardziej o wolnym rynku pie**olą ci, którzy całe życie spędzili w socjalu, nic w życiu nie przeczytali i uważają się za światłe umysły nie poddane propagandzie, tymczasem przedstawiają typowo telewizyjne wizje kapitalizmu- zapie**alanie w fabryce za 1 zl/h 15/24
-nie wiem jakim kretynem trzeba być, poważnie, bo to już jest upośledzenie umysłowe... jak k***A można pisać, że zbieranie dobrowolnych datków na kampanie to żebranie i się z tego śmiać w sytuacji, gdy na kampanie większych partii pieniądze są przymusowo zabierane od każdego... to jest poziom myślenia równy małpie, poważnie ktoś się powinien zreflektować albo zwyczajnie zamknąć mordę
-@jatutylkopacze, ty, k***a chłypku najwidoczniej sam padłeś ofiarą pie**olenia Korwina, bo muszę cię zmartwić, ale w Chinach nie ma jako takiego kapitalizmu, poczytaj może.

@imiejego44 a ze zbiórką w rzeczy samej nie ma najmniejszego problemu, w niecały tydzień zebrano ponad 16k co jest chyba rekordem strony polakpotrafi

dnr

2014-04-16, 13:40
Dexterkrak napisał/a:

Nie twierdzę, że film będzie "propagandowy" (acz sie tego spodziewam). Po prostu tak śmiesznie kontrastuje- film o Korwinie ale "pieniądze dejcie" :D . Ciężko to zestawić do kupy i się nie uśmiechnąć hehehe.



Oficjalnie stwierdzam, że jesteś debilem. Dobrowolne wspieranie inicjatyw i ogólne inwestowanie, dysponowanie swoimi pieniędzmi to centralna idea liberalizmu.
Pogląd, że prawica to samoluby które zdechną prędzej niż dadzą komuś złotówkę, to propaganda jeszcze z czasów komuny...
Po prostu oni nie chcą mieć pieniędzy zabieranych siłą na rzeczy których nie popierają, takie trudne do zrozumienia?

Pomijając już, że za finansowanie kickstarterów dostaje się nagrody, chcesz zapłacić minimum? Dostaniesz film na DVD, chcesz więcej? dorzucą jakieś bonusy.
Ponadto nawet gdyby to była propaganda, to duże partie siłą ci zabierają miliony z podatków na propagandę, a jak ktoś zbiera dobrowolnie 33k na film o Korwinie to masz problem?
Po prostu ręce opadają.

abcdefgz

2014-04-16, 15:10
Dexterkrak, Ja pie**ole...dobrowolne zbieranie pięniędzy dla ciebie kontrastuje z poglądami Korwina? :facepalm:
...czy można upaść niżej? No taa, można, przecież jest imie jego 44

De...........37

2014-04-16, 15:48
No żebranie :D . Przecież dający datek żebrakowi pod kościołem też robi to dobrowolnie...

Cytat:

żebrać
1. «prosić o jałmużnę; też: utrzymywać się z jałmużny»
2. «usilnie prosić o coś»



Cytat:

jałmużna «datek ofiarowany ubogiemu»




Rozbierzmy definicję po słowie:
Datek? Datek- to się zgadza.
Ofiarowany? Tak. To tez się zgadza.
Ubogiemu? Można dyskutować ale jak by nie byli ubodzy (w tym sensie- zbyt ubodzy na producentów wfilmowych) to by nie prosili.

Prosić. Proszą? Proszą. O co? O jałmużnę.


Nie każde żebranie jest takie samo ale nie oszukujmy się, żebranie to żebranie.

el...........wy

2014-04-16, 16:05
@UP
Chcesz wyjść na mądrzejszego niż jesteś.
Żebra to cygan pod kościołem. I zazwyczaj jak ktoś już mu rzuci to z litości.

Proszenie o datki sympatyków czy proszenie o datki na film to już nie jest żebranie. Ktoś wspiera taką inicjatywę dlatego, że liczy też na pewne korzyści z tego tytułu.

Jeśli chcesz się kłócić o słówka nie rozumiejąc kontekstów to może od razu się zabij co?


Tak właściwie to wolisz w takiej sytuacji żebraków czy tych co pod przymusem śmierci (podatki) zabierają i rozdają na co im się podoba? Szczerze odpowiedz.