18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korea Północna rozpoczęła wojnę!

MP...........as • 2013-04-01, 01:21
Wojna!
"Korea Północna zaatakowała przed kilkunastoma minutami bazy wojskowe na terenie Korei Południowej. Reżim północy ogłosił, że atak był uzasadniony ze względu na południowokoreański zwiad, który miał miejsce tuż przy granicy obydwu państw.
Phenian podaje, że do przeprowadzenia zwiadu zostały użyte jednostki bojowe, które mogły bezpośrednio zagrażać wojskom Korei Płn. a także ludności cywilnej. Rzecznik agencji KCNA wyjaśnia ponad to, że operacja przeprowadzona przez ich sąsiadów mocno uderzyła w godność Koreańskiego mocarstwa i nie mogła pozostać bez odpowiedzi.
Nieznana jest liczba ofiar poniesionych w wyniku ataku ale w przybliżeniu podaje się, że mogło zginąć nawet 70 żołnierzy sił południa. Sam Kim Dzong Un również nie wypowiedział się na ten temat, USA natomiast nie milczy w tej sprawie i natychmiast wydało oświadczenie, z którego wynika, że ich wojska nie brały udziału w konflikcie, mimo to gotowi są "umacniać i wspierać swojego sojusznika w każdy możliwy sposób". Południowokoreańskie ministerstwo ds. Zjednoczenia narodowego potwierdziło, że miał miejsce incydent lecz zaprzeczają oni na temat przedostania się ich żołnierzy na terytorium wroga.

30 marca Korea Północna ogłosiła, że wchodzi w "stan wojny" z Koreą Południową. O decyzji komunistycznych władz w Phenianie poinformowała w sobotę północnokoreańska agencja KCNA. Dzisiejsze wydarzenia potwierdzają, że zmiany te nie są tylko zwykłą grą medialną a poważnym zagrożeniem dla południowych stron Korei jak i sił sojusznika."
Źródło: www.rp.pl

santi11

2013-04-01, 01:28
tak tak prima aprilis...

dk2626

2013-04-01, 01:29
k***a mać! Masz mnie.... :/ bo czekam na tą informację :P

itachi666

2013-04-01, 01:31
jaranie sie koreą to pedalstwo
a prima aprilis to ciota i ch*j

tr...........ke

2013-04-01, 02:18
k***a człowiek już myślał że coś się zaczyna dziać a tu ch*j :P 10 kwietnia by się mogli napie**alać tak porządnie to by smoleńska nie było w tv .

chlusniembousniem

2013-04-01, 02:55
Dzisiaj nie uwierzę we wszelkie informacje w TV i internecie.

Aragon1988

2013-04-01, 03:01
Zajebiste jest to że dokładnie ten sam 'żarcik' zaserwowałem swojej lasce. Gadu gadu bzdurki i nagle, o k***a wejdź na wp, na Seul spadły rakiety, zniszczone ambasady USA, Francji i Niemiec... kupiła :amused:

sulodar

2013-04-01, 12:31
h*j, na drugim foto jest wojsko chińskie. Nie ma tak łatwo :P

dzek_dzekowny

2013-04-01, 13:52
sulodar napisał/a:

h*j, na drugim foto jest wojsko chińskie. Nie ma tak łatwo :P



a na pierwszym foto M16A1 i hełmy M1, dawno wycofane z użycia w armii Korei Płd. ;p

lapsikoss

2013-04-01, 14:00
Jak wejdzie na główną to ludzie uwierzą i będą kwiczeć, że TVN, Polsat i TVP wszystko zataiły! :amused:

RockyWood

2013-04-01, 14:33
przecież wiadomo że chodzi im o to żeby USA tam się wj***ło i żeby była okupacja przez amerykańców... W Polsce też o tym marzyli za czasów muru berlińskiego...

Donor

2013-04-01, 22:26
Prima Aprilis debile... Nie spinajcie się tak...

Diesel9.1

2013-04-01, 22:29
chlusniembousniem napisał/a:

Dzisiaj nie uwierzę we wszelkie informacje w TV i internecie.



ja na co dzień im nie wierze...

ellsworth

2013-04-01, 22:53
Gdyby to było na jakimś portalu informacyjnym, to można by się nabrać, ale informacje ze świata na sadisticu? Cuchnie kłamstwem na kilometr.

loldawid6

2013-04-01, 23:15
Niby prima aprilis ale jak to czytałem to serce zaczęło bić mocniej i do tego taki strach .