18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konsultantka nie wyraża zgody na nagrywanie rozmowy

Kraczełę • 2013-06-21, 20:05
rozj***ł system :amused:


stankry

2013-06-21, 20:14
nie rozj***ł systemu. Dzwoniąc gdziekolwiek jako osoba prywatna nie musi nikogo powiadamiać, że nagrywa rozmowę. Konsultanka nie podaje żadnych danych poufnych, kodów, haseł itp. Nie ma danych do przetworzenia więc mogę nagrywać.

Kiedyś miałem jakąś tam akcję z pajacem z którym nieźle się naszarpałem w tej sprawie. Nie pamiętam podstawy prawnej ale w.w. informacje mam od prawników.

bo...........ol

2013-06-21, 20:28
8 minut czekał na połączenie z konsultantem, ma j***ny cierpliwość.

elektryk74

2013-06-21, 20:39
najdłużej w cyfrze czekałem 27min na połączenie, ale muze mają fajną

Cmxku

2013-06-21, 20:57
ma prawo nagrywac bez informowania o tym, ale nie ma prawa tego udostępniac no chyba ze chodzi o policje.

kih0n

2013-06-21, 20:59
@stankry

osoba prywatna? to są osoby państwowe? chodzi głównie o dane, osobowe/finansowe które podlegają ochronie
tak więc konsultantka czasem może zweryfikować/zaktualizować Twoje dane wcześniej weryfikując daną osobę.
Rozmowę owszem możesz nagrywać, ale bez zgody nie możesz jej odtwarzać, publikować ani rozpowszechniać.

borisklinga

2013-06-21, 21:17
Up,

tak są, osobu publiczne, np policjant

JH...........DS

2013-06-21, 21:19
7 min czekał jak jakaś łaskawa suka odbierze telefon i się rozłączył :D

Matush5

2013-06-21, 21:20
Najlepsze jest to jak dzwoni do Ciebie taka "miła Pani" mówi, że jestem z nimi już 7 lat !!! i ma dla mnie nietuzinkowe oferty ! Pytam się jakie... Mówi mi, mówi po czym pytam się ale proszę pani za Samsunga Galaxy S2 mam wam zapłacić 1200 zł plus abonament za ponad 100 zł na 36 miesięcy ? To co to dla mnie za oferta ?

- PONIEWAŻ MA PAN STARE TARYFY I MUSIAŁ BY PRZEJŚĆ NA NOWĄ WIĘC BĘDZIE PAN TRAKTOWANY JAKO NOWY KLIENT PROSZĘ PODAĆ DANE OSOBOWE DO WYSŁANIA PACZKI....


20 minut mi gadała, że mam zajebiste oferty a na koniec powiedziała, że i tak bd. traktowany jako nowy...

Ps. Samsunga Galaxy S2 można kupić za 800 nawet, doładowuje średnio 25 zł miesięcznie więc... Gdybym kupił za gotówkę ten telefon i opłacał go za te 25 zł miesięcznie (więcej mi nie potrzeba) przez 36 msc. zapłącił bym za telefon i doładowania 1700 zł a korzystając z oferty Orange 4800 zł - co to k***a za oferta ?

Carollo

2013-06-21, 21:26
Dobra, przemilczę to, że za****ne z jm, ale przywłaszczyłeś sobie też najlepszy komentarz. Postaraj się być bardziej kreatywny i oryginalny na następny raz:)

viszti108

2013-06-21, 21:52
Drodzy znawcy :) .

Osoba na linii nie jest w tym momencie osobą prywatną, a przedstawicielem firmy, w której pracuje. Ma prawo do nie wyrażenia zgody na nagranie rozmowy i może z tego skorzystać. Nie ważne czy jest to kwestia przekazywania poufnych danych czy nie. Nawet dziennikarz, który dzwoni, nie odbywa rozmowy z pracownikiem tylko z biurem prasowym w danej kwestii. Jednakże gdy usłyszycie gdzieś w tv np nagraną rozmowę z infolinii, to zazwyczaj nie podaje sie imienia i nazwiska ze wzgledu na to, że nagranie jest bezprawne, bądź 2 osoba nie wyraziła zgody. W tej materii obracam się od około 6 lat. Nie nie pracuje na słuchawce...

To tyle.

wudun

2013-06-21, 22:34
Ja mam lepszy myk.
Mimo że rozwiązałem umowę z n przychodzą mi rachunki i wezwania do zapłaty i grożenie przekazaniem do windykacji. Poczekam jeszcze ze dwa miechy. Zadzwonię i powiem że jak nie dostanę od nich full opcji podam ich o nękanie i próbę wyłudzenia do sądu;D

mieteklub

2013-06-21, 22:42
Ja pie**ole jaki sadysta.

ocwpzw

2013-06-21, 23:41
kih0n napisał/a:

@stankry

osoba prywatna? to są osoby państwowe? chodzi głównie o dane, osobowe/finansowe które podlegają ochronie
tak więc konsultantka czasem może zweryfikować/zaktualizować Twoje dane wcześniej weryfikując daną osobę.
Rozmowę owszem możesz nagrywać, ale bez zgody nie możesz jej odtwarzać, publikować ani rozpowszechniać.



Jest osoba prawna