18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkretny rozpierdol w bajkach

trane1 • 2011-08-01, 12:50
Esencja rozperidolu w anime


sosik

2011-08-02, 12:54
Ja nie rozumiem jak to można oglądać, te skrzeczące głosy tych "dzieffczynek" i debilne efekty w stylu pot z czoła i wielkie oczy -.-

Keepo

2011-08-02, 12:55
Lofciam anime <3


Teraz możecie zaczać mnie hejcić. Dziękuję za uwagę.

chybeck

2011-08-02, 14:02
ludzie, którzy "hejtują" anime by napompować sobie e-penisa praktycznie nic o tym nie wiedzą oprócz tego, ze istnieją pokemony i czarodziejka z księżyca. to gatunek filmu/serialu taki sam jak każdy inny. a np. gdyby nie taka "paprika" to nie byłoby incepcji, bo film nolana czerpie z tego anime garściami.

a jeśli hejterze chcesz coś nienawidzić, to najpierw coś o tym się dowiedz, żebyś nie wyszedł na tępego idiotę.

sam nie jestem ogromnym fanem mangi i anime, ale trzeba oddać cezarowi, to co cezara, a mianowicie, że chcąc oglądać dobre kino bez względu na ich gatunek, trzeba zahaczyć o anime.

Seraph

2011-08-02, 14:04
I tak więcej emocji wzbudzał Reksio.

Ca...........er

2011-08-02, 14:34
@chybeck
Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Sam nienawidziłem anime przez dłuugie lata - kiedy inni zachwycali się dragon ballem ja wprost nie znosiłem tego gówna. "Anime to czarodziejki z księżyca, "smocze jaja", pokemony i inne debilne yatta many" - takie było moje pojęcie o anime. Troszkę się zmieniło dzięki poznanej w pracy przyjaciółce - poleciał Death Note i Higurashi, które się diametralnie różniły od tych gówien puszczanych w polskiej tv. Tyle, że ci "nienawidzący" z reguły nie mieli okazji oglądać nic ponad to, co oferuje telewizja i wyrobili sobie logiczną, choć nie obiektywną opinię. A tak poza tym tonem "urzecze was moja historia": Incepcja to gówno, zmarnowany świetny pomysł. Paprika o niebo lepsza, chociaż "rysowana".

Póhó

2011-08-02, 14:55
Ja tam nie lubię tego japońskiego syfu ale jakoś mogę tolerować(co trudne słowo?) , że komuś się to podoba.

Swoją drogą mają te kitajce fantazję, taki rozpie**ol jak w tych bajeczkach nie ma nigdzie indziej.

Bronek92

2011-08-02, 16:40
Z całym szacunkiem, ale nie mogę kur*a już patrzeć na te pie**olone chińskie czy tam japońskie gówno. Kiedy w końcu skończycie zamieszczać tutaj ten kicz, 99% użytkowników tego portalu na pewno myśli podobnie. Więc następnym razem zanim zamieścisz tutaj takie gówno bez fabuły wymyślone przez skośnookich debili z bardzo ch*jowym poczuciem humoru, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Kocham głupotę i debilizm ale nie kur*wa, debilizm krajów które powinny być zamknięte pod szklaną kopułą. Jak już kiedyś ktoś rzekł te chu*je powinny mieć swój własny internet żeby u nas nie było takiego gówna. Pozdrawiam Bronek92

Zejin

2011-08-02, 17:12
@up
k***a.

Bzg

2011-08-02, 17:58
@Bronek92
Żeby oglądać takie rzeczy potrzebujesz jeszcze pisemnej zgody rodziców i przynajmniej kilku gram mózgu.

Braku Higurashi tutaj nie zdzierżę, mogłaś dodać jakiś chociażby link czy coś bo to sztandarowa pozycja zaraz za Elfen Lied.

Nie no rozpie**ol fajny teges śmiges, ale takie sceny wycięte z kontekstu są połową brutalności tych scen. Przykładem jest Neon Genesis Evangelion, ale to cały, cały.
I bardziej dosadnych śmierci niż na początku Gundam Seed Destiny to chyba jeszcze w życiu nie widziałem (dobra widziałem ale nie będę spoilerować).

Musicie się wreszcie pogodzić z faktem że mangaków w Polsce jest DUŻO, bo anime jest miliard razy lepsze niż te amerykańskie "Filmy z przesłaniem" gdzie są tylko cycki, seks, szybkie samochody i ludzie zabijają się bez sensu.

Z drugiej strony przy anime trzeba bardziej myśleć niż przy filmach pokroju Maczeta, ale widocznie wyznawców zasady "Anime i manga to ciota i ch*j" i to już przerasta.

Have a nice day.

EvilSoran

2011-08-02, 19:31
No nie ! znowu chińskie bajki :|

Takewon

2011-08-03, 00:10
Obrazki tak miło się zapowiadały, ale niestety za podkład muzyczny dostajesz Karnego ku*asa, bo przypomina mi chore jazdy kolegi z ławki za mną ze szkoły, który to wydawał te idiotyczne dźwięki bez powodu.

Rynsztof

2011-08-03, 01:14
Końcówka to Death Note, dobry serial, ciut podobny do Dextera.
Ktoś może polecić jakieś dobre, creepy anime o zombie/mutantach/flaki na wierzchu stworach?

Robster

2011-08-04, 10:09
@Póhó szkoda, że więcej osób nie myśli tak jak Ty. Polaczki mają ciągoty do pacyfikacji i bezpodstawnych oznak nienawiści do wszystkiego czego nie znają lub nie potrafią zrozumieć.
Jak mi coś nie pasuje, a nie godzi to bezpośrednio we mnie czy nie jest nachalnie propagowane, to takie rzeczy zlewam i koniec tematu. A 80% ludzi pała nienawiścią ch*j wie czemu. Na gejów sobie powyzywajcie na paradzie równości, jak wam dupami pod oknami machają, a nie na fanów anime, bo raz na miecha filmik na sadistica wrzucą.

PS
Dobrze, że autor dał w tagach dwa razy anime, teraz filmik ma moc przebicia ^^

Areq21

2011-08-04, 11:13
trane1 napisał/a:

w pierwszym są tylko 3 anime -hellsing -elfen lied -genocyber
z drugiego znam tylko scholldays,hellsing,elfen lied,genocyber i anime o dead space, reszty nie kojarzę :<
swoja droga jeszcze higurashi no naku koro ni jest dobre



Przewija sie jeszcze Ninja scroll i Death Note