18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2017-05-28, 13:26
Niektórzy to chyba się wzorują na Indyjskich weselach...

RoboCat

2017-05-28, 13:42
raczej cyganskich...

PanKukuruźnik82

2017-05-28, 13:50
k***a! znowu Sosnowiec!!! Miasto patologii, kiczu i głupoty.

kamil-c

2017-05-28, 15:05
Tyś widział komunie w Sosnowcu? Na komunię w sosnowcu jeździ się tak:

saves

2017-05-28, 15:11
Nasz kochaniutki Brajanek... Rodzice dumni, a szydera w szkole przez kilka lat będzie. :D

MgrMajster

2017-05-28, 16:53
kamil-c napisał/a:

Tyś widział komunie w Sosnowcu? Na komunię w sosnowcu jeździ się tak


To akurat było w Gliwicach oszuściku :lol:

kamil-c

2017-05-28, 17:11
@Up ale przez sosnowiec jechali hahaha!

~Velture

2017-05-28, 17:24
Mnie tam te komunie wk***iają. Chciałem się ostrzyć u fryzjera wczoraj to k***a kolumna dzieciaków z rodzicami. Pytam czy dam radę a babka w recepcji do mnie, że bez szans.
Ja pie**olę...

Do tego te dzieciaki co nie mają pojęcia o ch*j tam chodzi w tym wszystkim i rodzice wydający roczne pensje na ubranka i koperty.

Za moich czasów koledzy dostawali na komunię rowery, piłki itp. od całej rodziny a nie koperty i szajsfony.

Ja nie miałem komunii bo nie byłem chrzczony ale ojciec mi dał prezent abym też coś miał jak reszta. Był to taki ludek a'la hulk Hogan co się go rozciągało. Gimby nie kojarzą o czym mówię ale to było takie coś co jak przyj***łeś w niego z całej siły to był twardy jak kamień a jak lekko palecem dotykałeś to miękki. No i się z kumplami we 4-5 osób łapało go za kończyny i łeb i rozciągało i wygrywał ten co ostatni utrzymał i nie puścił.



pakicito

2017-05-28, 23:37
kamil-c napisał/a:

Tyś widział komunie w Sosnowcu? Na komunię w sosnowcu jeździ się tak: Obrazek


na spotkanie ze złodziejem :D

ho...........zo

2017-05-29, 00:03
Velture napisał/a:

Ja nie miałem komunii bo nie byłem chrzczony


Zazdroszczę. Piwo dla Twoich rodziców za bycie ogarniętymi ludźmi, a nie polskim plebsem z cebulą w paszczy.

PawelZet

2017-05-29, 05:42
ul. Południowa w Sosnowcu :shock: :mrgreen:

tycho

2017-05-29, 09:49
hoszo napisał/a:


Zazdroszczę. Piwo dla Twoich rodziców za bycie ogarniętymi ludźmi, a nie polskim plebsem z cebulą w paszczy.


Nie wyciągaj pochopnych wionsków. Skąd wiesz, że jego rodzice po prostu o nim nie zapomnieli bo np. leżeli pijani całe jego dziecinstwo :-D

~Velture

2017-05-29, 10:47
tycho napisał/a:


Nie wyciągaj pochopnych wionsków. Skąd wiesz, że jego rodzice po prostu o nim nie zapomnieli bo np. leżeli pijani całe jego dziecinstwo :-D



Aż mnie to rozbawiło :mrgreen:

kenzol

2017-05-29, 17:33
Velture napisał/a:

Mnie tam te komunie wk***iają. Chciałem się ostrzyć u fryzjera wczoraj to k***a kolumna dzieciaków z rodzicami. Pytam czy dam radę a babka w recepcji do mnie, że bez szans.
Ja pie**olę...


No popatrz, akurat musiałem pójść do fryzjera w dzień komunii przed samą uroczystością. Kiedy indziej nie mogłem pójść, to była sprawa życia i śmierci. :-) Tak samo jak mądrzy inaczej właściciele psiaków, wyprowadzający je na spacer o 22:00 w Sylwestra... a potem płacz bo piesek uciekł, a łobuzy strzelają pomimo że jest zakaz :-)