18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny wypadek na motocyklu

LI...........ER • 2014-02-20, 18:40
Za bardzo mu się spieszyło :ok***a:

TheSkorpioniks

2014-02-21, 12:53
100% winny kierowca, jechał swoim pasem i nie przepuścił dawcymatoła

brandon

2014-02-21, 12:57
Ci co tak najezdzaja na motocyklistow to zazwyczaj c*pki zyciowe, co by nawet nie potrafili ruszyc na takiej maszynie. Wiadomo, ze zawsze znajdzie sie czubek kamikadze. Kazdy kto ma pod soba 150km w ktoryms momencie przypie**oli z kopyta, adrenalina robi swoje. frajda w ch*j. nie to co jazda gownianym samochodem. a ze na drodze roznie bywa zdarzaja sie wypadki. I ch*j. A wy gnoje macie patrzec w lusterka, zeby wam go nie urwalo z kadeta, zeby pozniej tata nie krzyczal.

Voltron

2014-02-21, 13:08
On jest przecież niewinny. Winę ponosi reszta, bo stali i uniemożliwili mu zapie**alanie. No jak tak można?

TheJaszczomb

2014-02-21, 13:11
Oglądam czasem takie filmiki i zastanawiam się kiedy i jak ja bym zareagował.
Zwykle jest tak jak i tu:
u mnie hamulec zadziałałby 3-4 sekundy wcześniej i nie byłoby problemu.
Nie wyprzedziłbym z prawej bo tego się nie robi i juz.

FreeHouse

2014-02-21, 13:21
Widać, że motocyklista świeżo upieczony i nie za bardzo wie, kiedy można odkręcić manetkę. Dobrze, że innym nie zrobił zbyt dużym problemów. Ten "wypadek" będzie dla niego dobrą lekcją. Szkoda, że tacy idioci się też zdarzają wśród nas - motocyklistów, bo to przez nich mamy taką złą opinię. Lewa w górę!

czarny_demon

2014-02-21, 13:24
wszyscy jesteście pie**olnięci !! jak by nie zapie**alał to by wyhamował , a ze jest krótkowidzem i nie widzi przed sobą stojących samochodów i dopie**ala po manetce bo ma ch*j go wie ile koni pod sobą, to ma za swoje , szkoda ze nie ma harda

Brena

2014-02-21, 13:32
Znaki pionowe i poziome, moi mili. Na początku filmu zakaz wyprzedzania i linie na drodze.

PS. Witam wszystkich :)

L0b0

2014-02-21, 13:32
@brandon, grubo:) Nie każdy musi jeździć, lub nas lubić aby nie być c*pką (wiem że napisałeś "zazwyczaj"), ja się nie dziwię stosunkowo małą popularnością motocyklizmu, biorąc pod uwagę popularność noszenia rurek.
Media lubią, nielubiane (przez resztę) "mniejszości", można z nimi lecieć i "plusować" u czytelnika, no chyba, że chodzi o rowerzystów czy pedałów, z nimi cisnąć wszak nie wolno :D Właśnie mediom zawdzięczamy lwią część nienawiści do motocyklistów i prawicy, nie sądzę żeby statystyczny Kowalski wpadł sam na to, że widząc jednego debila np. kominiarza, należy stwierdzić że wszyscy kominiarze to debile.

exfon

2014-02-21, 13:39
Pewnie brak nalepek i ulotek o patrzeniu w lusterka :/

@brandon To ja powiem że jesteś c*pką wszechświata bo najeżdżasz na kierowców samochodów.
Chcesz jeździć motorem? To patrz jak jeździsz. Ja mam patrzeć w lusterka żebyś sie o mnie nie zabił? Wolne żarty. Mi najwyżej pogniesz maske/wybijesz szybę głową, którą mi później wstawia z Twojego ubezpieczenia, a Ty będziesz się składał w szpitalu.
k***a od kiedy to samochód ma uważać na rozpędzonych imbecyli, którzy przy choćby najmniejszej nierówności w drodze, już nie mówiąc o innych uczestnikach drogi leżą na drodze. Wy się możecie połamać, to i Wy uważajcie na nas.

aaa i opłacajcie ubezpieczenie, bo trzeba nam będzie samochody klepać

brandon

2014-02-21, 13:47
exfon.Jak dla mnie nie musisz patrzec w lusterka. Mozesz nawet jezdzic po lini rozdzielajacej pasy i mnie blokowac. Ja sobie poradze. Zastanawia mnie tylko ilosc rozsadnych i bardzo odpowiedzialnych ludzi tutaj. Zaloze sie , ze wszyscy ktorzy mieliby samochod, ktory do setki mialby niecale 3sekundy, w pewnym momencie zaszaleliby. Takie sa realia

Bociek

2014-02-21, 13:48
Pierdzikółka ma tory!

ravbr

2014-02-21, 14:01
@up
szaleć mając auto czy motor z 3s/100 też można w sposób bardziej lub mniej rozsądny, a w filmie jest po prostu debil. Jedyne czego szkoda to fakt że film nie nadaje się na harda :/

teken

2014-02-21, 16:05
Jaranie się motorem to pedalstwo. A Yamaha i Suzuki to ciota i ch*j.

ellsworth

2014-02-21, 17:47
brandon napisał/a:

Ci co tak najezdzaja na motocyklistow to zazwyczaj c*pki zyciowe, co by nawet nie potrafili ruszyc na takiej maszynie.


Ty na pewno urodziłeś się z tą umiejętnością, ze tak się wywyższasz. Tak samo jak ze wszystkimi innymi. Umiesz przebiec setkę w 9 sekund, napisać system operacyjny na komputer i skomponować symfonię. :homer: