18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kosioraldo

2017-05-29, 21:46
Mądry to ten kozak co mu wjechał na pas, gość może po prostu chciał sprawdzić jak wygląda sytuacja z przodu, a ten idiota go k***a zablokował, a Ci z przodu też nie lepsi j***ne złosliwce, każdy k***a jedzie tak żeby goscia zablokować, no co za k***a naród piękny... pogratulować takich zachowań, każdy drugiego to by za paczke fajek sprzedał i jeszcze mu wbił nóz w plecy.

Dexterous

2017-05-29, 21:47
Ale długo sk***iel ikrę zbierał, żeby wysiąść :amused:

Żal tylko, że w nich nic nie pie**olnęło.

@UP oho, mamy na sadolu szeryfa z filmiku! :D

mygyry

2017-05-29, 21:49
W takiej sytuacji zawsze sobie powoli jadę lewym pasem, jakoś mam obawy, że znajdzie się geniusz który nie patrzy w lusterka i wpie**oli mi się na pas

kamil-c

2017-05-29, 21:49
ch*j na ch*ja trafił ot co..

głodny_toster

2017-05-29, 21:50
kosioraldo napisał/a:

Mądry to ten kozak co mu wjechał na pas, gość może po prostu chciał sprawdzić jak wygląda sytuacja z przodu, a ten idiota go k***a zablokował, a Ci z przodu też nie lepsi j***ne złosliwce, każdy k***a jedzie tak żeby goscia zablokować, no co za k***a naród piękny... pogratulować takich zachowań, każdy drugiego to by za paczke fajek sprzedał i jeszcze mu wbił nóz w plecy.



Tak... na pewno zjechał na lewy pas, żeby sobie na nim postać i zobaczyć co się z przodu dzieje...k***a nie wiem kto jest głupszy. Ty czy ta banda j***nych decydentów w astrze.

manson__

2017-05-29, 21:51
01:54 - "zaraz zobaczymy jak będziesz u Pani".. czyli chłopcy jechali do szkoły.. dobre :krejzi:

igorektgk

2017-05-29, 22:36
Ekipa z zadupia nad rzeką wieprz.Nie mam więcej pytań.

LuzaQ

2017-05-30, 00:17
Jakie Leszczynki.

szlovak

2017-05-30, 00:19
Gosciu co wjechal do kolejki to cienki bolek. Czyli autor filmu. W tej sytuacji ani na milimetr nie odbijam w prawo. Szeryf sam sie prosil o wjechanie za niego do kolejki.

HatakeIV

2017-05-30, 00:42
wjazd na Niemce od strony Lublina, jeżdżę tamtędy często, raz widziałem jak ziomek się wkurzył że jak to tak ja go mogłem wyprzedzić gdy on stoi i już następnych za mną blokował mentalność chłopa z PRL'u.

Erni90

2017-05-30, 00:51
Ludzie z Lubartowa panoszą się bo uważają się za nowobogackich. Gdyż jest tam sporo zamożnych ludzi. Bez urazy nie wszyscy lecz często widzę te dumne twarze w pojazdach LLB przejeżdżające przez lublin

marian90

2017-05-30, 00:55
Jak i jeden i drugi dali dupy . Nagrywający sam jechał pasem lewym , wiedząc że się za raz koniczyn . Ale dalej jebie jak Wojtas Szerszeniem i dopie**ala się że coś .
PS.
Mamy lato , Chłop w CZapanach


ZajętyPelikan

2017-05-30, 00:56
szlovak napisał/a:

Gosciu co wjechal do kolejki to cienki bolek. Czyli autor filmu. W tej sytuacji ani na milimetr nie odbijam w prawo. Szeryf sam sie prosil o wjechanie za niego do kolejki.



Dokładnie, mi by się taka sytuacja przydała, akurat mam lusterko do zrobienia lewe :D