18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna porcja walk w Kijowie

dzarul • 2014-02-20, 21:02
Jak wyżej

Vouriel

2014-02-21, 12:26
LordFlorex napisał/a:

Wypie**alać już z tą Ukrainą...


(W domyśle)
"Tak oczywiście, domagamy się filmików z kwejka!"

No chyba ci poj***ło.

Namex

2014-02-21, 12:47
Ale co im te auta zrobiły ?

EdmundKemper

2014-02-21, 13:00
Pytacie kim jest władza, która strzela do obywateli i odpowiadacie, że reżimem. A ja zapytam kim są obywatele, którzy obalają demokratycznie wybrany rząd "pokojową" demonstracją, niszczą swój kraj nie mając pojęcia jaką przyszłość wywalczą i notabene także zabijając?

A z tymi złożami ropy to grubo przesadzacie. Czemu niby armia USA nie stacjonuje w Arabii Saudyjskiej, Katarze? Zresztą Rosja to, mimo iż cały czas słabnący, potentat światowy i nawet ogólnoświatowa koalicja nie chciałaby walczyć z taką jedną Rosją. Zresztą Obama dobrze wie, że gdyby USA zareagowały to Putin nie pozostanie dłużny i do niczego dobrego to nie doprowadzi.

Dildo

2014-02-21, 13:11
Jak k***y wprowadzili stan wojenny w Polsce to tylko amerykanki Regan ruszył dupe i zaczął działać co kolwiek

amerykański*

PatrolZG

2014-02-21, 13:28
Dlaczego demokratycznie wybrany rząd większość gimbów uważa za świętość ? Wiecie że rząd Hitlera też był wybrany demokratycznie ? Uważacie, że jak ludzie o prymitywnej wiedzy ekonomicznej i historycznej, jak Polacy, Ukraińcy itp. zostaną zmanipulowani i wybiorą takie rządy jak w Polsce czy nie daj bóg na Ukrainie, to wtedy taki Janukowicz czy Tusk mogą sobie zrobić z państwem co chcą ? Rząd wybrany w najgorszy możliwy sposób działa w najgorszy możliwy sposób.

Mi...........PL

2014-02-21, 13:56
RZYGAM TYM GÓWNEM !

EdmundKemper

2014-02-21, 14:00
PatrolZG napisał/a:

Dlaczego demokratycznie wybrany rząd większość gimbów uważa za świętość ? Wiecie że rząd Hitlera też był wybrany demokratycznie ? Uważacie, że jak ludzie o prymitywnej wiedzy ekonomicznej i historycznej, jak Polacy, Ukraińcy itp. zostaną zmanipulowani i wybiorą takie rządy jak w Polsce czy nie daj bóg na Ukrainie, to wtedy taki Janukowicz czy Tusk mogą sobie zrobić z państwem co chcą ? Rząd wybrany w najgorszy możliwy sposób działa w najgorszy możliwy sposób.



Z tym, że Hitler dla swoich obywateli był bardzo dobry, gospodarka na światowym poziomie, ogólne zadowolenie społeczeństwa.

Kaszysz

2014-02-21, 14:29
Tu chodzi o hajs, zobaczcie sobie kurs złota odkąd janukowicz podpisał pakt z rosją (19.12.2013r.) http://pl.investing.com/commodities/gold

jako że złoto jest kruszcem umacniającym swoją wartość podczas niepewnych sytuacji politycznych, można na nim pięknie zarobić. W miesiąc czasu jego cena wskoczyła o 10% i pewnie dalej będzie rosła.

qwerq221

2014-02-21, 14:45
Ja nigdy nie będę miał dość tych obrazków one są genialne ciekawe kiedy do kin wejdzie film o majdanie :-D

Bonzacz92

2014-02-21, 15:16
W 0:21 dokładnie widać jak dzielni Ukraińcy walczą o wolność ze złym samochodem który symbolizuje biedę i upadek praw człowieka.

Ent

2014-02-21, 17:12
ciekawe czy się już państwa uczą od Ukrainy że nieopodal instytucji państwowej nie układa się kostki brukowej
:D

ph...........ks

2014-02-21, 19:38
k***a jak słyszę gimbusów którzy mówią "jeszcze tylko w polsce takie coś i będzie git" to mi ręce opadają. cwe*e - jak chcecie żyć w kraju 3go świata to wyjeżdzajcie do ugandy.

jokotones

2014-02-22, 10:15
PO tez wybrana została w demokratycznych wyborach - mamy co chcieliśmy

OR...........PL

2014-02-22, 21:21
PatrolZG napisał/a:

Jak władza zaczyna strzelać do obywateli, zaczyna być reżimem, wrogiem narodu i rozpoczyna oficjalną wojnę. Niech mi ktoś powie gdzie jest jakies onz czy nato ? W dupie, boją się putina. Tak jak w smoleńsku wszyscy się bali spytać o samolot, tak teraz każdy się boi jednego szaleńca. Te wszystkie pakty to ściema, są tam, gdzie jest ropa i żydowski interes. Jak nie idzie zarobić, to mają w dupie wszystko co się dzieje.
Rozpoczął się mord ludności, która nie ma co żreć, a cały świat ogląda i tweetuje "jesteśmy z wami".




Przejrzyj Art. 17 ustawy o Policji, i przestań pisać bzdury.