18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

kobiety vs araby

anakin • 2015-03-08, 13:16
ja rozumiem, że w kraju bieda, ale no żeby takie rzeczy się działy to jest jakaś porażka. :idzwch*j:

http://tagthesponsor.com

"Na blogu można znaleźć zdjęcia "modelek" z całego świata. Dominującym motywem są arabscy szejkowie, którzy - zgodnie z e-legendą - mają często za ich wystawne życie płacić. Dlatego też ekipa TagTheSponsor często podszywa się pod osobę reprezentującą milionerów. Za pomocą maila/wiadomości/telefonu przedstawiają ofertę, która zazwyczaj wygląda tak: 20-30 tys. dolarów za kilka dni "towarzyszenia" jego mocodawcom."

czy kobiety mogą jeszcze niżej upaść?

Może swoją córke/żone znajdziecie na tej stronie? :D

ramzeselo

2015-03-08, 13:28
anakin napisał/a:


czy kobiety mogą jeszcze niżej upaść?



mogą.niektóre robią to za 50 zł z kierowcą tira,który ch*ja nie mył od kilku dni.

admarioo

2015-03-08, 13:30
i prawie wszystkie to polki :ja_pie**ole: :erniepalm:

lois_hartos

2015-03-08, 14:41
a i polka co z arabusem się puściła nimi handluje, bez kitu :idzwch*j:

binladden

2015-03-08, 15:07
Kurewstwo było, jest i będzie. Baby się k***ią na potęgę, nie tylko z arabami. Tylko teraz mają internet i normalny człowiek się może o tym łatwiej dowiedzieć, dlatego takie szokujące. Nie wiem nad czym się tu spuszczać.

~Angel

2015-03-08, 15:11
Jedna daje za 30 zł inna za 25 000$ a kolejna bo lubi. Nic na to nie poradzimy.


Ma ktoś pożyczyć 25k$ bo z miłą chęcią nasrałbym takiej do ryja. :-P

tpawelt

2015-03-08, 16:16
araby srają do mord pań z kraju nad Wisłą

temat był na wykopie

BongMan

2015-03-08, 16:52
binladden napisał/a:

Kurewstwo było, jest i będzie. Baby się k***ią na potęgę, nie tylko z arabami. Tylko teraz mają internet i normalny człowiek się może o tym łatwiej dowiedzieć, dlatego takie szokujące. Nie wiem nad czym się tu spuszczać.


Dokładnie. Kobiece kurewstwo jest zjawiskiem tak powszechnym, oczywistym i naturalnym jak wschody i zachody słońca. Nie ma co się napinać i hejtować. No, chyba że to kurewstwo typu, że kobieta ma faceta a r*cha się z innymi, takie to kamienować. Na szczęście nie wszystkie kobiety takie są.