18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kobiety obeszły zakaz rządu

voidinfinity • 2017-05-27, 12:22
Szczędźbambosze. Przybywam z dobrą nowiną.

Kobiety obeszły zakaz rządu - receptę na pigułkę "dzień po” zamawiają przez internet. Ale jak to tak zapytacie? Czytajcie dalej.



Cytat:


Za pośrednictwem strony www.womenonweb.org kobiety z Polski mogą otrzymać całkowicie darmową (jak podkreślają twórcy), internetową receptę na dwa preparaty - ellaOne i Lavonorgestrel.



Cytat:


Na stronie wystarczy wypełnić kwestionariusz, w którym podajemy dane potrzebne do wystawienia recepty. W ciągu kilku godzin recepta pojawi się na naszym mailu. Od 1 sierpnia 2016 roku recepta internetowa jest tak samo ważna i wiążąca jak ta w wydaniu papierowym. Oznacza to, że apteki mają obowiązek ją przyjąć i wydać nam wypisany na niej specyfik.



Katosp***olenie wyj***nę w dupę tak mocno :amused:

Pislamizm ośmieszony :amused:

Technologia znów rozwiązuje problemy, które stwarzają zabobony i gusła :amused:

spoiler


link

TB303

2017-05-27, 12:36
Za ból dupy katolstwa, prawactwa i lewactwa zawsze dam piwo. A zatem ten...

Lecimy :amused:

do...........ka

2017-05-27, 12:47
Czekam na petycję w sprawie ekskomuniki internetu.
Za to, że morduje polskie dzieci.

DmNQ

2017-05-27, 12:53
Teraz sie beda pie**olic na potęge

Zadi_

2017-05-27, 12:53
Jaka szkoda, że na tobie, autorze, matka nie zastosowała tej pigułki. Hehehe.

Jajcarz

2017-05-27, 12:58
@Zadi_
Mamy pierwszego oburzonego moralistę, czekamy na następnych.

Kag3

2017-05-27, 13:18
Moja mówi, że uratowales jej dupsko. Niestety... :-|

neced

2017-05-27, 13:22
Bez katolstwa i lewactwa byłoby w ch*j normalniej

krzyks

2017-05-27, 13:24
Zadi_ napisał/a:

Jaka szkoda, że na tobie, autorze, matka nie zastosowała tej pigułki.



Czytałeś o działaniu pigułki "dzień po"? Osobiście jestem przeciwko aborcji, ale taka pigułka jest skuteczna tylko do pięciu dni, więc w zasadzie trudno tu mówić choćby o aborcji medycznej. Strona, która jest podana w temacie tak naprawdę promuje faktyczną aborcję medyczną, która jest możliwa do 12 tygodnia ciąży. Powiem wprost, generalnie na tej stronie jest poparcie dla jakiejkolwiek formy aborcji. Ja nie ukrywam, że dopuszczam aborcję w przypadkach, które są obecnie przewidziane w prawie. Przypadki aborcji poza prawem, to też często łamanie praw ojca, który takiej aborcji nie chce, a przecież też ma prawo do dziecka. Brzmi absurdalnie? Jeśli to nie był gwałt, to była to wspólna decyzja o współżyciu. Dlaczego kobieta potem ma sama decydować? Kolejny przykład ograniczania praw mężczyzn/ojców? Gdzie to równouprawnienie?
Jeśli chodzi o sam temat, to tak z ;-) zapytam: Na sadolu nie można zamieszczać materiałów, na których kot dostał kopniaka, bo to jest promowanie znęcania się nad zwierzętami, ale wolno promować aborcję? 8-) Może Czy się wypowie? :kawa:

DmNQ

2017-05-27, 13:42
No ale ta piguła to raczej dla karyn które zalane na dyskotece zostaną w kiblu ( wiekszość stwierdzi że została upita i zgwałcona). Innego zastosowania ta pigułka to nie ma. Teraz j***nie na potęge po dziurach się zaostrzy.

slig01

2017-05-27, 14:00
Mogą "otrzymać całkowicie darmową (jak podkreślają twórcy)" - czyli za swoje kompletne dane osobowe.

TytanowyRosomak

2017-05-27, 14:05
Powinni doj***ć na to gówno jakąś cenę zaporową a nie jakieś recepty modzić wtedy k***y nie nadużywały by leku :)

Siberian_Meat_Grinder

2017-05-27, 14:11
A wystarczy kupić uszczelki w kiosku za 5zł - i ciąży nie będzie, i ryzyko złapania syfa drastycznie spada ... ale nie, lepiej walić się po kątach na oklep i liczyć że facet "zdąży wyciągnąć". Tępota ludzi mnie przeraża.

(a co do tabletki - powinna być ogólnodostępna w zakupie przez osoby, które ukończyły 18 lat)

wilkoala

2017-05-27, 14:59
@up
Nie wiem czy ci juz koledzy powiedzieli wiec dopowien, bez gumki jest fajniej.

DziamgajacyCzolg

2017-05-27, 15:02
TytanowyRosomak napisał/a:

Powinni doj***ć na to gówno jakąś cenę zaporową a nie jakieś recepty modzić wtedy k***y nie nadużywały by leku :)



DmNQ napisał/a:

No ale ta piguła to raczej dla karyn które zalane na dyskotece zostaną w kiblu ( wiekszość stwierdzi że została upita i zgwałcona). Innego zastosowania ta pigułka to nie ma. Teraz j***nie na potęge po dziurach się zaostrzy.



Oho, widzę znawcy tematu. Pozwólcie, że wam coś wyjaśnie moi kochani koniobijcy. KAŻDEMU może zdażyć się wpadka - ktoś za późno wyciągnie, komuś pęknie guma. Sam dwa razy kupowałem tabletkę po, dwa razy prezerwatywa zawiodła. Gdyby nie ta tabletka, już był bym tatą. Więc skończcie pie**olić.