18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kobiece przepychanko - szarpanki

KosmatyMateusz • 2017-05-19, 18:13
Podczas (blizej mi niezdefiniowanego) meczu rugby, kobiety szarpia sie, wzajemnie przepychaja, tak jakby.


C0...........BO

2017-05-19, 18:22
Chętnie oglądał bym na żywo ponieważ:
-nie jest to spedalona piłka nożna
-jest agresja
- i kobietki 8-)

TFU.Bolek

2017-05-19, 19:31
To się nazywa

LINGERIE FOOTBALL LEAGUE

the_p

2017-05-19, 20:45
Gdyby były normalnie ubrane nikt by tego nie oglądał.

~Blackhunter

2017-05-19, 21:31
Czarna chciała zaciągnąć ją do jaskini. Zapas mięsa na miesiąc.

milanixxx3

2017-05-20, 01:05
Musiałem drugi raz puścić, żeby obczaić temat filmiku, bo tak to cipeczki i tyłeczki... I k***a tam jest jeden facet murzyn, ten co ciągnął tą blondynę za głowę, masakra!

Ba...........yk

2017-05-20, 19:14
Widzę same dupska!!! Jestem zdrowy. j***ć ten sport jak i inne.

qwerq221

2017-05-21, 11:54
Heheh rozpie**ala mnie ta hamburgerownia :D zrobili grę gdzie tępe piździska biegają z prawie gołymi dupami i w stanikach aby inni tępi niedojebańcy mieli na co popatrzeć. Nie zrozumcie mnie źle ja nie miałbym nic przeciwko gdyby tu chodziło o prawdziwy sport, rywalizację czy taktykę, ale trzeba być niespełna rozumu aby próbować łączyć sport z pół nagimi kobietami. Przecież to jest tak żenujące, że ciężko sobie wyobrazić coś bardziej żenującego. Ja nie rozumiem jakim cudem jest tam tylu "kibiców" prawdziwy sport + pół nagie kobiety to się k***a nie klei ani trochę. Teraz nasuwa się pytanie dlaczego oni to robią, bo sama gra bez skąpych strojów byłaby zbyt mało interesująca czy może stroje zawodniczek mają jakieś inne uzasadnienie, którego ja nie dostrzegam? :D

natking

2017-05-21, 23:20
Ta cała Victoria to wygląda jak zaginione ogniwo ewolucji pomiędzy gorylem i Arnoldem Schwarzeneggerem

RmX

2017-05-22, 00:32
qwerq221 napisał/a:

Heheh rozpie**ala mnie ta hamburgerownia :D zrobili grę gdzie tępe piździska biegają z prawie gołymi dupami i w stanikach aby inni tępi niedojebańcy mieli na co popatrzeć. Nie zrozumcie mnie źle ja nie miałbym nic przeciwko gdyby tu chodziło o prawdziwy sport, rywalizację czy taktykę, ale trzeba być niespełna rozumu aby próbować łączyć sport z pół nagimi kobietami. Przecież to jest tak żenujące, że ciężko sobie wyobrazić coś bardziej żenującego. Ja nie rozumiem jakim cudem jest tam tylu "kibiców" prawdziwy sport + pół nagie kobiety to się k***a nie klei ani trochę. Teraz nasuwa się pytanie dlaczego oni to robią, bo sama gra bez skąpych strojów byłaby zbyt mało interesująca czy może stroje zawodniczek mają jakieś inne uzasadnienie, którego ja nie dostrzegam? :D



Pomysł na biznes jest bardzo prosty, wymyśl coś tak głupiego by przyciągnąć jak najwięcej ludzi. Tu mamy sport i prawie nagie kobietki więc i gapie się zlecą.

KociBolec

2017-05-22, 00:43
Gdyby grały w stringach byłoby lepiej i im i nam.

eMCeONe

2017-05-22, 01:54
kamerzysta swój chłop :>

janlew

2017-05-22, 09:50
To jest jakaś dyskryminacja. Skoro murzynki grają z białymi, to czemu nie kobiety z mężczyznami?

krecikprecik

2017-05-22, 10:29
to ciotowaty futbol amerykański, a nie rugby!

Darkman-72

2017-05-22, 12:39
Przej***ne z taką spać, najpierw może samym udami udusić, a potem jak jej się będzie śnić mecz to może wpie**ol spuścić :D