18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca autobusu pluje jak lama

drutex • 2015-01-14, 00:50
Oglądać od 22s, podkład muzyczny h*jowy, :roll:

Falcao

2015-01-14, 20:42
to według ideologi Clarksona powinienem mieć w każdym głównym mieście w Polsce - Anglii- Niemczech ( taka praca) samochód bo żeby nie wyjść na biedaka?

Costa

2015-01-14, 21:11
Przecież kierowcy powinni tylko ułatwić wjazd autobusowi na PRZYSTANEK, na drodze autobus powinien być traktowany jak każdy inny samochód... Tramwaje to już co innego, ale to w ogóle jest popie**olone :D

MilJov

2015-01-14, 21:19
Pomyślcie że wśród pasażerów autobusu jest 10-15 kierowców, lepiej stać za jednym autobusem czy za 15 samochodami ?

oozyxak0o

2015-01-14, 21:40
omgłomatkobosko napisał/a:



Zacytuję Clarksona, a brzmiało to mniej więcej tak:" Mam przepuszczać biedaków w autobusie, bo ich nie stać na samochód?Niech sobie stoją ."


co...........us

2015-01-14, 21:41
omgłomatkobosko napisał/a:


Zacytuję Clarksona, a brzmiało to mniej więcej tak:" Mam przepuszczać biedaków w autobusie, bo ich nie stać na samochód?Niech sobie stoją ."



Jeśli dobrze pamiętam mówił też że dlaczego on ma stać w korkach skoro ludzie których nie stać na samochód mogą sobie bez przeszkód jechać autobusem bus pasem.

tupak

2015-01-14, 21:53
Gościu z BMW po wyjściu tego pajaca powinien podjechać do przodu obetrzeć bok autobusu delikatnie, cofnąć, wezwać policję, pokazać ślady wskazujące na obcierkę autobusu zmieniającego pas bez upewnienia się o bezkolizyjnej wykonywalności tego manewru, mieć w dupie kilkunastu świadków że było inaczej, kontemplować dowody w postaci uszkodzeń bezsprzeczne świadczące o winie kierowcy autobusu (pomijam linię ciągłą), cieszyć się jak to utemperował zjeba kilkusetzłotowym mandatem (ch*j ze zderzakiem z OC będzie kasa a na starym można śmigać do pierwszego dzika, lisa tudzież jelonka - u mnie to min raz w roku). A policja baaardzo nie lubi kierowców komunikacji miejskiej.

Siobhan

2015-01-14, 22:54
nie wiem jak można nie rozumieć, że autobusy powodują zmniejszenie korków poprzez to, iż na drodze jeździ mniej samotnie podróżujących osób w czteroosobowym aucie (inaczej pisząc: 3 miejsca wolne, pusta przestrzeń).

kubullus

2015-01-14, 22:56
Mało jest normalnych kierowców autobusów, a szczególnie już tych, co jeżdżą miedzy miastami/wioskami.
Nie dość, że większosć autobusów nadaje się jedynie na złom (nie mam pojęcia ile dają w łapę, by to przegląd przeszło), są krzywe, pordzewiałe, jadą 60kmh poza zabudowanym na dodatek emitując czarną chmurę przepalonego oleju to jeszcze jeden z drugim nagminnie wymusza pierwszeństwo.
Sytuacja z dzisiaj, jadę 120~ i nagle (150-100m przede mną)spod porządkowanej wyjeżdza mi takie stare gówno.
I jak tu ich szanować i wpuszczać ? (chociaż przepis mówi, że w terenie zabudowanym mamy taki obowiązek).
ch*j im w dupy.

aleosuza

2015-01-14, 23:27
omgłomatkobosko napisał/a:



Zacytuję Clarksona, a brzmiało to mniej więcej tak:" Mam przepuszczać biedaków w autobusie, bo ich nie stać na samochód?Niech sobie stoją ."



Bez obrazy ale to stwierdzenie że to bieda jest poj***ne, wyobraź sobie jak każdy zamiast autobusem, jeździłby samochodem, korki byłyby jeszcze większe, im więcej ludzi w mieście wsiądzie w autobus, tym lepiej dla kierowców którzy muszą jechać samochodem bo nie mają innego wyjścia.

orzeszwmorde

2015-01-14, 23:52
asiaipiotr77 napisał/a:

ale tym lewym pasem burak autobusem mógł jechać dalej przez skrzyżowanie


I to w tym wszystkim najlepsze...
...coś czuję że beemka nie wpuściła wcześniej autobusu z zatoczki lub sama wymusiła pierwszeństwo albo coś znacznie poważniejszego.
Zawodowego kierowcę nie tak łatwo wyprowadzić z równowagi, nie jedno widzieli a stara prawda życiowa mówi że z wiekiem ma się na wszystko wyj***ne, tekst pod nosem typu "jedź baranie* czytaj tępy ch*ju" i zero stresu...
...bo niby po co.

EloRico

2015-01-15, 01:09
To jak już się pojawił temat autobusu wyjeżdżającego z przystanku z zatoką to się wypowiem.
Wg przepisów powinniśmy umożliwić mu WŁĄCZENIE SIĘ DO RUCHU, ale autobus nie ma pierwszeństwa! Tak jak każdy, kto włącza się do ruchu w sytuacji, gdy wjedzie przed kogoś, kto w niego przywali to będzie wina kierowcy busa, bo wymusił pierwszeństwo.
Tak mnie uczyli na kursie, tak jest w przepisach i nawet widziałem kiedyś w jakimś "wypadek przypadek" czy czymś takim jak drogówka na miejscu kolizji tak orzekła.

A na miejscu kierowcy BMW po czymś takim na pewno bym nie wpuścił przegubowca (zakładam, że akcja zaczęła się tu, gdzie widać i wcześniej nic nie odj***ł)

9z...........c9

2015-01-15, 07:44
Oj jakbym jechał moją starą vektrą to bym się wpierdzielił w niego bez zastanowienia, nic bym na tym nie stracił, a nawet bym na tym zarobił. Może ten idiota następnym razem 2 razy się by zastanowił zanim zrobiłby to jeszcze raz.

omgłomatkobosko

2015-01-15, 12:56
Każdy kto hejtuje mój komentarz jest biedakiem z komunikacji miejskiej. ch*j wam w dupę za to, że muszę was wypuszczać z przystanku i macie przywilej poruszania się buspasem. Niedojebki społeczne zawsze mają jakieś przywileje, bo sobie w życiu nie radzą.
hejterzy na start
3..2...1...

Estivo

2015-01-17, 01:40
omgłomatkobosko weź ty idź się powieś. Przez takich "panów" jak ty nie raz stoję w korku, bo jakiś ch*j zamiast wsiąść w podmiejski to jeździ jak kretyn wjeżdża następnemu kretynowi w dupę i potem cała masa kolejnych kretynów robi korek. Po mieście poruszam się chętniej tramwajami - bo wiem, że jak jakiś cep nie będzie stal na torach ( bo w autobus nie wsiądzie i będzie stał na torach, żeby się nikt przed niego nie wj***ł ) to dojadę bezproblemowo. Natomiast do miasta muszę dojechać już autobusem i tutaj przez takich bezmózgich "paniczy" 3 na 5 dni stoję w korku, bo niedospany ku*as powoduje korek.