18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca autobusu pluje jak lama

drutex • 2015-01-14, 00:50
Oglądać od 22s, podkład muzyczny h*jowy, :roll:

emptypants

2015-01-14, 13:14
Pierwszy filmik z BMW, w którym to nie kierowca BMW okazuje się idiotą

rapidu

2015-01-14, 13:19
Up

Bo większość cwe*i widząc autobus wyjeżdżający z zatoki z włączonym kierunkowskazem zamiast zwolnić lub się zatrzymać dodaje jeszcze gazu bo przecież nie będzie się tłukł za autobusem jadącym przepisowo 50km/h do następnego przystanku....

kkubam

2015-01-14, 16:30
Mam nadzieję, że debila z autobusu wyj***li z roboty?!

Bo jak nie to nie ma sprawiedliwości na tym świecie...


A co on, k***a, święta krowa, że się wpie**ala (na dodatek na ciągłej linii, jakby ktoś nie zauważył...)


Autobusiarski burak odreagowujący, że musi się wlec landarą i wszyscy go objeżdżają.

PS I nie piszcie, że się spieszył, bo go rozkład goni, w większości miast za spóźnienia nie mają kar, a właśnie za to, jak przekroczą bramki za wcześnie (chyba, że był na kacu i sraka go właśnie chwyciła... ;-)



Hrabia Drapula

2015-01-14, 17:45
@rapidu,jesteś biedakiem z autobusu czy kierowcą ?
(przypominam że przepisy kilka lat temu się zmieniły i autobus wyjeżdżający z zatoki włącza się do ruchu i nie ma pierwszeństwa)

ze znajomymi na kierowców autobusów mówimy "zamachowcy " chyba najbardziej trafne określenie na nich

CichaWoda

2015-01-14, 18:32
myśle ze to normalne reakcja na widok BMW

Pan_Inżynier

2015-01-14, 18:36
@Hrabia Drapula
Ja zdawałem prawko pół roku temu jakoś i nas uczyli, i że trzeba umożliwić autobusowi włączenie się do ruchu. Co nie zmienia faktu, że większość kierowców autobusów miejskich to święte krowy. A najbardziej wymuszają przy wjeżdżaniu na rondo...

Falcao

2015-01-14, 18:50
j***ć ałdi bemwu folkswagena skóde sama wieś tym jedzie najlepsze okazy z tedei wygwarowanym z tyłu na masce bagażńika z heńkiem i halinkom zapie**alających do biedronki na wyprzedazy klekącących dumnie przez cała wieś

Black Snake

2015-01-14, 18:54
Ej bez przesady... Nie wszyscy z komunikacji miejskiej są ch*jami. Jakoś w Chorzowie i okolicach nie spotkałem się jeszcze (na szczęście) z jakimś ch*jem. Zazwyczaj jak wyjeżdżają z przystanku to jeszcze puszczają, a nie wciskają się na chama (a przecież pierwszeństwo mają) żeby później auta za nimi się nie wlekły. Jedynie co to ch*je w tramwajach jeżdżą jak chcą. Na ichnim "czerwonym" (ta pozioma kreska, nie wiem jak to się fachowo nazywa) wciskają się samochodom co mają zielone, a później jeszcze pretensje...

asiaipiotr77

2015-01-14, 18:58
ale tym lewym pasem burak autobusem mógł jechać dalej przez skrzyżowanie

toms2m

2015-01-14, 19:10
Widzę, że tu sami eksperci wszystkich by zwalniali itp. A teraz troche logiki dla tych co znają się na Katowicach i jeżdżą tym busem. Po pierwsze 30 skręca w lewo na najbliższym skrzyżowaniu więc po jakiego ch... miałaby wciskać się na prawy pas. Mi się wydaję, że osobówka musiała coś odj***ć i się kierowca busa wk***ił, rejestracje z Częstochowy to miasta nie zna i odwalił jakiś manewr. A po drugie nie widzę jak taki bus miałby się wcisnąć tak szybko przed osobówke bo na 100% nie zmieściłby się a wątpię aby kierowca ryzykował uszkodzenie busa. Pozdrawiam ekspertów...

rapidu

2015-01-14, 19:24
Hrabia Drapula napisał/a:

@rapidu,jesteś biedakiem z autobusu czy kierowcą ?
(przypominam że przepisy kilka lat temu się zmieniły i autobus wyjeżdżający z zatoki włącza się do ruchu i nie ma pierwszeństwa)

ze znajomymi na kierowców autobusów mówimy "zamachowcy " chyba najbardziej trafne określenie na nich




Pokaż mi te przepisu "miszczu kierownicy" bo coś mi się wydaje że ty ze swoimi kolegami co najwyżej bawicie się w ciuchcie albo pedałujecie w inny znany wam sposób a przepisy czytacie co najwyżej na opakowaniu zupki chińskiej.

art. 18
1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.

2. Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1, może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
art. 22


Tyle w temacie , być może nie jest to napisane na zupce chińskiej i dlatego nie stosujesz się do tego śmigając po swoich Kozich Workach albo innym zadupiu.

Cy...........un

2015-01-14, 19:43
omgłomatkobosko napisał/a:



Zacytuję Clarksona, a brzmiało to mniej więcej tak:" Mam przepuszczać biedaków w autobusie, bo ich nie stać na samochód?Niech sobie stoją ."



Clarkson ostatnio o mało nie trafił na harda przez swoją bezczelność. Z niecierpliwością czekam aż to się wreszcie stanie.
Troglodyta uwielbiany przez tłumy aspirantów do jego statusu majątkowego. Dno moralne z zerowym szacunkiem do zasad współżycia. Niech ginie :psycho:

AdrianMK

2015-01-14, 20:25
rapidu napisał/a:

Up

Bo większość cwe*i widząc autobus wyjeżdżający z zatoki z włączonym kierunkowskazem zamiast zwolnić lub się zatrzymać dodaje jeszcze gazu bo przecież nie będzie się tłukł za autobusem jadącym przepisowo 50km/h do następnego przystanku....



Kiedyś jak tatuś kupi samochód na 18stke to zmienisz pogląd ;)

kuczaj

2015-01-14, 20:28
omgłomatkobosko napisał/a:



Zacytuję Clarksona, a brzmiało to mniej więcej tak:" Mam przepuszczać biedaków w autobusie, bo ich nie stać na samochód?Niech sobie stoją ."



Ta,bo busami jeżdżą tylko ludzie bez samochodów.
Lepiej puścić jednego busa, czy dołożyć 30-40 samochodów do kolejki? :P
Inna sprawa jak się trafiają tacy narwani kierowcy ;/

Kl...........on

2015-01-14, 20:38
omgłomatkobosko napisał/a:



Zacytuję Clarksona, a brzmiało to mniej więcej tak:" Mam przepuszczać biedaków w autobusie, bo ich nie stać na samochód?Niech sobie stoją ."



k***a jestem sławny!