18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kawiarniany trolling

Ęmi • 2013-03-16, 09:10
Jak trollować przypadkowe pary w knajpie?












:trollencjusz: Najlepiej poszaleć w Walentynki czy inne dni kobiet

awatarjaremy

2013-03-16, 09:24
a może na spotkaniu biznesowym dwóch facetów? :lol:

Kaśka

2013-03-16, 13:12
Gdybym pijąc kawę z swoim chłopem, dotarła do tego napisu moja reakcja byłaby następująca:

kustoszpan

2013-03-16, 17:00
Motyw fajny. Ale twój komentarz mnie wk***ia..Dlaczego wszyscy używają słowa "trollować,trolling" itp. ?
Przecież mamy piękny polski zwrot - "zrobić w ch*ja".

koloalu

2013-03-16, 17:27
troll level master :D

321konio

2013-03-16, 22:36
jw. skąd się wziął ten j***ny trolling.
kiedyś było w/w 'robienie w ch*ja', 'żartowanie', 'wk***ianie', a teraz to k***a wszystko trolling i trolling

Cossmos

2013-03-16, 23:16
Bierze się to z pogłębiającego się procesu odmóżdżania społeczeństwa i szybkiego przezeń wdrażania słów pochodzenia obcego do naszego pięknego języka. Niestety, dzisiaj usłyszeć "jak to się u nas mówi - andertłenti" jest łatwiej niż soczyste "k***a jego była zaj***na mać".
Niebagatelny wpływ na tak diametralne zmiany naszego języka ma lemingoza, która za nic ma tożsamość narodową i wpatrzona w TV słucha rano Jaśnie nam Wciskającego Kity Kuźniara i wyłapuje pomniejsze językowe zboczenia, wykorzystując je później w rozmowach. I tak, jeszcze trochę i będziemy mówić na benzynę - petrol, a na obiad - brejkfest, bo przecież to takie światowe, europejskie.

Pod tym względem możemy uczyć się od Czechów, którzy bardzo ładnie "odgrodzili" swój język od wszelkich naleciałości czy to angielskich czy nawet polskich.

bonczas.

2013-03-16, 23:28
Kustoszpan, może dlatego że niektórzy mają tutaj trochę kultury i nie klną gdzie tylko mogą.

Ęmi

2013-03-17, 01:41
A wikipedia podaje inną odpowiedź na pytanie, skąd się wziął trolling:

Termin „trollowanie” pochodzi od ang. Trolling for fish – metoda łowienia ryb na haczyk, błystkę[1], ponieważ troll „zarzuca haczyk”, poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię. Poprzez wsteczną etymologię uprawiających trollowanie nazwano trollami (od legendarno-baśniowych stworów z mitologii nordyckich).


Także nie gimbusiarstwo, a pranordyckie ważne rzeczy.

grrronek

2013-03-17, 09:03
"inne dni kobiet"? rozdupcyłyby cały lokal

kustoszpan

2013-03-17, 14:35
@bonczas.

To zamiast "zrobić w ch*ja" , jak nie chcesz przeklinać, śmiało można użyć zwrotu "zrobić w konia"
:-)